Czy nastolatek/facet może być puszczalski ?

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Witam

Tutaj nie chodzi o mnie tylko o mojego kolege z sanatorium.Otóż wiąże się z przyjaciółką w czasie roku szkolnego a w wakacje wyjeżdża na wieś i tam sobie całuje jakąś dziewczynę co dopiero co poznaje.On sie w szkole przyjaźni z przyjaciółką a tu wyjeżdża sobie na wakacje i caluje nowo poznaną dziewczynę

Moze ja nie znam sie na tych sprawach moj kolega ma 14 lat! I tu mam pytanie czy mężczyzna też ma skłonności puszczalskie ??

Nie dawać mi warna za te słowo puszczalskie bo dopiero co znam je od niedawna ale to chyba bardziej jest cecha przypisywana dziewczynom :lol:

Narqa i nie dawać mi tu złych opini na mnie :p
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
pojęcie "męskiej dziwki" nie jest według mnie żadnym abstraktem. Jak się facet bzyka z pierwszą lepszą panienką, to jest dla mnie takim samym zerem, jak kobieta, która co rusz zmienia nocnych partnerów. Ale to raczej mój ogólny pogląd, jeśliby ująć sprawę szerzej.

Jeżeli chodzi o Twojego kumpla, to nie widzę tutaj większego problemu. Jesteście bardzo młodzi, a Twój kolega najwyraźniej "poczuł wiatr w żaglach" i na pewno za jakiś czas mu przejdzie. Bawi się i tyle.
Nie sądzę, żeby się naprawdę "puścił" jak to zalotnie ująłeś :]
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Nie, taki facet po prostu lubi kobiety i "ma wzięcie". Cała filozofia.

Podobonie jest z alkoholem, niestety w tych kwestiach kobiety muszą uważać. Nam na szczęście wszystko wolno ;) W końcu to my rządzimy światem...
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
Nie, taki facet po prostu lubi kobiety i "ma wzięcie". Cała filozofia.

Podobonie jest z alkoholem, niestety w tych kwestiach kobiety muszą uważać. Nam na szczęście wszystko wolno ;) W końcu to my rządzimy światem...

mam nadzieję, że pisząc te bzdury tylko się tak ze mną drażnisz :]
 

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Nie, taki facet po prostu lubi kobiety i "ma wzięcie". Cała filozofia.

Podobonie jest z alkoholem, niestety w tych kwestiach kobiety muszą uważać. Nam na szczęście wszystko wolno W końcu to my rządzimy światem...

Sorka za offtop ale według mnie przesadzasz chłopie :/ Według mnie i kobiety i mężczyźni powinni byc równi
 

dawiddax

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
kazdy kiedys odkryje swoje 2 ja:) sa ludzie ktorzy rozwalaja wszystko bija sie w szkole itp... jendak na ulicy zachowuja sie normalnie to co widzimy golym okiem (niewiem z kad sie wziolo to chore powiedzenie Gołym okiem ) to co widzimy nie znaczy ze tak jest
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Sorka za offtop ale według mnie przesadzasz chłopie :/ Według mnie i kobiety i mężczyźni powinni byc równi
Racja - powinni, i ja się z tym zgadzam ;) Ale rzeczywistość jest jednak inna...


Ale zobaczcie. Załóżmy sytuację, że facet wraca pijany do domu, przewraca się po drodze, chodźby nawet zasypia na schodach. Co powiedzą ludzie? Ano nic - że miał pewnie jakąś imprezę i sobie musiał uczcić szczęśliwy dzień. Przecież to normalne.
A jeśli tak zachowa się kobieta? Od razu zostanie k*rwą.

Jak facet ma kilka kobiet? Znaczy to, że lubi kobiety, jest nawet przez to bardziej "samczy", wie, czego chce.
Kobieta? Zobaczy się ją 2 razy z innym gościem i już dostaje nalepkę k*rwy.

Taki ten świat dziwny...
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
Tak. Tylko tak naprawdę rzadko która kobieta zalewa się w trupa, jeżeliby porównać z ilością mężczyzn tak robiących, więc to raczej nie świadczy za dobrze o facetach i wcale nie uważam, żeby taki (wybaczcie, ale...) pijak był bardziej męski. A już na pewno nie twierdzę, że jego zachowanie jest "normalne" i generalnie nie daję na takie rzeczy przyzwolenia.

Jeśli chodzi o seks...

Jak facet ma kilka kobiet? Znaczy to, że lubi kobiety, jest nawet przez to bardziej "samczy", wie, czego chce.
to "wie, czego chce" zabrzmiało w tym kontekście cokolwiek dziwnie.

A jak kobieta ma kilka facetów to co? To znaczy, że ich nie lubi? Że jest przez to mniej kobieca, a bardziej "ku.rewska"?

Uwierz mi, są kobiety, które po prostu lubią facetów, a to, co z nimi robią jest tak samo ich prywatną sprawą, jak to, co Wy-mężczyźni robicie z nami.
Zdaje sobie sprawę, że długo jeszcze zapewne to myślenie o nas-kobietach (jakież "pochlebne", że aż żyć nie umierać!!) się ni zmieni. A nie zmieni sie, bo np. właśnie:

Racja - powinni, i ja się z tym zgadzam mruga.gif Ale rzeczywistość jest jednak inna...

...

Co nie znaczy, że wszyscy mamy przyjąć taki stan "rzeczywistości" i przynajmniej trochę nie postarać, żeby go zmienić.




Skoro nas tak, drodzy panowie, kochacie i szanujecie- zmieńcie myślenie. Dla nas wszystkich tak będzie lepiej.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Osobiscie wolalbym aby kobiety byly rowne.

Ale co tu poczac jak to w ich ustach tylko SLOGAN!

zalosne .... wielce zalosne.
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
To, że się całuje z różnymi to nic nie znaczy.
A co do puszczania. No co Wy! Przecież facet się nie puszcza, tylko nabiera doświadczenia :lol:
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
Faceci są jeszcze bardziej puszczalscy niż kobiety.
Tylko nie rozumiem, dlaczego tylko kobiety są nazywane dziwkami, jak po ziemi chodzi tyle męskich dziwek...
Równouprawnienie :/
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
Faceci są jeszcze bardziej puszczalscy niż kobiety.
Tylko nie rozumiem, dlaczego tylko kobiety są nazywane dziwkami, jak po ziemi chodzi tyle męskich dziwek...
Równouprawnienie


i tu sie zgodze
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
za siedmioma górami
on ją przeleciał, a ona się puściła > on bohater, ona puszczalska> jego poklepią po ramieniu, ją wytkną palcami>
typowy stereotyp i ciężko z nim walczyć
ciekawe czy ktoś kiedyś powie: ona go przeleciała, a on się puścił
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jak może być cnotliwy, to i puszczalski. hmmm... a z określenieami przecieć puścić się... są nie patrząc na to że wulgarne to niepraktyczne, trudno mówić że facet przeleciał dziewczyne gdy to ona tam rządziła. sorka za oftopa :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dziwka- kobieta, która uprawia seks za pieniądze. Czy facet zmieniający co krok partnerkę robi to dla pieniędzy czy dla przyjemności? Bo wydaje mi się, że to drugie.
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Zacznijmy od tego, że jak kolega ma 14 lat to nie jest jeszcze facetem.

A temat męskiego 'puszczalstwa' to temat rzeka. Jedni stwierdzą że mężczyzna musi wykorzystywać wszystkie okazje (taka natura), inni powiedzą że nie powinien tak robić bo staje się prawie-dziwką, jakaś feministka zarzuci że niema na świecie równouprawnienia bo jak kobieta lubi się grzmocić to jest puszczalska k**wa, a jak chłop zalicza panienkę po panience to jest guru :D . I tak przez 100 stron...
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
Dziwka- kobieta, która uprawia seks za pieniądze. Czy facet zmieniający co krok partnerkę robi to dla pieniędzy czy dla przyjemności? Bo wydaje mi się, że to drugie.

Pewnie, ze robi to dla przyjemności. Tak samo jak kobieta, która nie kasuje za numerek. Ta sama sytuacja, tylko że na faceta nikt nie powie, ze jest dziwką.
 

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Coś wam powiem.

Jeżeli dochodzi do tego tak jak 3trufla napsała to za przeproszeniem dla mnie to wstyd i żenada i zdaje sobie sprawę jacy mężczyźni są ciemni.Choć sam jestem chłopcem to niestety coraz bardziej wstydze się być nim bo normalnie czuje że na tym świecie zaczynają rządzić faceci a dziewczyny są zniżane.

Przecież nie można tak dziewczyn traktować !
 
Do góry