Czy mozna zakochac sie przez internet

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Przez siec robi sie coraz wiecej rzeczy kiedys slyszlame ze gdzies nawet rozgrzeszaja wiec dlaczego nie mozna by sie zakochac?? .. aczkolwiek do prawdziwej milosci potrzebny jest jednak ten kontakt fizyczny.. nie tylko duchowy ;)
 
M

Mia

Guest
osoba "po drugiej stronie monitoru' jes taka idealna i taka niedostępna. jak tu sie nie zakochac...
pewnie ze sie zakochujemy ,ale jedynie w naszych marzeniach...w ułudzie osoby której nie wiedzielismy i nie znamy.
brutalne starcie z rzeczywistoscia i magia emotikonów pryska...
ale cóz jak ktos lubie to czemu nie... ;)
 

dividok

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
712
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
no to gratuluje wam naprawde macie sline wole a ile od siebei mieszkacie i czy was zwiazek napawde jest szczery?

Mieszkamy od siebie 600 km. Ja jestem ze śląska ona z pomorza. Jest szczery. Tylko trzeba umieć w takim związku żyć - jak się ma silna wola to wszystko jest możliwe.
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Można, ale to dziecinada i prędzej czy później, się z tego wyrasta. To co nierzeczywiste, nie trwa długo.
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
osoba "po drugiej stronie monitoru' jes taka idealna i taka niedostępna. jak tu sie nie zakochac...
pewnie ze sie zakochujemy ,ale jedynie w naszych marzeniach...w ułudzie osoby której nie wiedzielismy i nie znamy.
brutalne starcie z rzeczywistoscia i magia emotikonów pryska...
ale cóz jak ktos lubie to czemu nie... ;)

a jesli osoby przechodza do reala, spotykaja sie i stwierdzaja ze jesli na gg bylo rozowo to teraz jest jeszcze piekniej?
zadna magia nie pryska, a kontakt fizyczny z ta osoba (cokolwiek przez to rozumiemy ;)) uznajemy za lepszy od tego przez siec i to utrzymujemy. opuszczaja gg od ktorego wszystko sie zaczelo, ale nie moga sie na tym opierac, bo to byl dopiero poczatek....
 

piekny

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
532
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
"z twoich marzen"
pzrez internet mozna tylko sie zauroczyc tak mi sie wydaje tylkoale kazdy ma swoje stwierdzeniawitam cie zmijko i pozd reszte:p
Wystarczy czy dalej?Po co jest ta opcja szukaj skoro i tak nikt nie korzysta
boze cos ty taka wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrtomoze ty pujdziesz na moderatora to bedzie lepiej wrr
 

piekny

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
532
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
"z twoich marzen"
witam sorka ze meninei bylo ale gralem prze siec w cuntre strike i tak mnie pochlonelo

kto wie kazdy do kazdego bije heheh
kazdy sei zauroczyle przez neta
ja ze swoja jestem juz 3 lata i tez poznalem ja w sieci
pomiesiacu sie spotkalem znia i tak juz zostaloc:D:D:D
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
witam sorka ze meninei bylo ale gralem prze siec w cuntre strike i tak mnie pochlonelo

kto wie kazdy do kazdego bije heheh
kazdy sei zauroczyle przez neta
ja ze swoja jestem juz 3 lata i tez poznalem ja w sieci
pomiesiacu sie spotkalem znia i tak juz zostaloc:D:D:D

no i moj przypadek taki sam jest, chociaz nie taki dlugi staz (ale ja juz zadbam zeby sie maksymalnie przedluzyl ;))
 
Do góry