Czy można wymodlić Cud?

Luke90

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
sugerujesz za mam problemy z psychika ??
czyli najlepiej sie zbuntować i wszystko olać tak ?
nic nie zrobić nie mieć nadziejei i zapomnieć o tym co było , nawet nie wiesz jak może sie ktoś zmienić po stracie bliskiej osoby
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Nic na swiecie nie mozna "wymodlic", wszytsko co sie dzieje jest dzielem tylko i wylacznie czlowieka

A juz tym bardzej cudu, cudow nie ma, skonczly sie w Jerozolimie (ponoc) i w Irlandii :)
 

Luke90

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
sory za 2 psot z rzędu .
ale chciałem tylko się dowiedzieć od Was czy jest nadzieja ??
jak widać nie dostałem odpowiedzi
I tak bede prosił o cud
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Ja się modliłem i udało się mam żonę ,dwójkę dzieci zdrowych (bez in-vitro) mieszkanie samochód ,nie złą prace ,nie pracujcie tylko się módlcie ,czy o takie ci wpisy chodzi
 

Luke90

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
życzę Ci żebyś miał tak jak mówisz , chcę żeby ktoś napisał prawdę o cudach , gdybym nie wierzył to bym nie zawracał sobie głowy , a ja wierzę .
Niech się wypowie ktoś kto myśli podobnie jak ja że modlitwa nadziej i wiara może coś zmienic
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Niech się wypowie ktoś kto myśli podobnie jak ja że modlitwa nadziej i wiara może coś zmienic

Dowody, dowody ze dumanie i bajanie w oblokach tudzez kultywowanie jakichkolwiek bozkow ma praktyczny wplyw na cokolwiek oprocz dobrego samopoczucia i ulezniu sobie tworzac mityczne opatrzonosci ktore czuwaja ? :)
 
Do góry