czy można pod koszule cos włożyc

tomek511

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
doaradźcie mi! zaczynam prace biurową, musze chodzic w koszulach ale troche obficie sie poce ;) no a nei chciał bym miec neiestetycznych plam na koszuli. Czy sadzicie ze moge włożyc pod to cos? myslałem o zwykłym t-shirt ale wtedy bedzie widac z pod kołniezyka ....... doradźcie BB)
 

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
38
doaradźcie mi! zaczynam prace biurową, musze chodzic w koszulach ale troche obficie sie poce ;) no a nei chciał bym miec neiestetycznych plam na koszuli. Czy sadzicie ze moge włożyc pod to cos? myslałem o zwykłym t-shirt ale wtedy bedzie widac z pod kołniezyka ....... doradźcie BB)

Biały, gładki t-shirt jak najbardziej.
 
W

wroneczki4

Guest
Poszukaj po sklepach białej koszulki z dużym dekoltem, bo z tego co przeczytałem zza kołnierzyka normalnie będzie widać t-shirt. Może z dekoltem w strzałkę. Rozumiem Cię ponieważ czasami mam ten sam problem i robią mi się nieestetyczne plamy na koszulce.
 

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
38
no też tak sądze ale jak to bedzie wyglądało- pry kołnieżyku bedzie widac ze poid spodem jest koszulka :/:/:/:/

Nie bardzo rozumiem gdzie ma być widoczna ta koszulka? Górny guzik rozpięty i bez krawata? No to już lepiej, żeby był widoczny t-shirt niż włosy z klaty ;)
 
W

wroneczki4

Guest
Nie bardzo rozumiem gdzie ma być widoczna ta koszulka? Górny guzik rozpięty i bez krawata? No to już lepiej, żeby był widoczny t-shirt niż włosy z klaty ;)
A może jeszcze dany użytkownik nie ma owłosienia na klatce piersiowej lub depiluje? ;)
Naturalnie wiadome, że prawdziwy "maczo" ma "włoski klacioszki" na wierzchu, bo to jest sexi :D
 

aswert

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
ja jestem przeciw, odbija się dekolt lub obrzeże rękawa i wygl nieesetycznie,
używaj dobrych antyperspirantow i wskocz na bierznie;)
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
ja jestem przeciw, odbija się dekolt lub obrzeże rękawa i wygl nieesetycznie,
używaj dobrych antyperspirantow i wskocz na bierznie;)

podbijam, zakladanie koszulek nei eliminuje problemu, musisz go rozwiazac ;)
zakladam ze jestes dosc przy sobie, wiec zacznij cwiczyc, przejdz na diete, uzywaj dobrych antyperspirantow ;)
 

tomek511

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
kupiłe antidral i bede próbował ;) a właśnie ze przy tuszy nie jestem ... mam wage 76 kg a wzrost 176 ;)) palenie żuciłęm 3 tygodnie temu bo podobno tez nie korzystnie dziala na wydzielanie potu
 

kozza

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja polecał bym ci kupienie w aptece Antidral stosulesz 2 razy w tygodniu i juz sie nie pocisz to kosztuje jakieś 20zl używasz jak antiperspirant w sztyfcie
 

t_rex

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
mi się ostatnio udało tutaj taki T-shirt znaleźć co go nie widać. poszukaj, może jeszcze to mają
 
Do góry