czy możliwy jest związek z facetem ktory mieszka daleko?

Status
Zamknięty.

Martusia0123

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
100lica
Ja w zwiazku na odleglosc bylam 1,5roku. Mam tez przyjaciele ktory mieszka 200km odemnie ale gadamy ze soba co drugi dzien przez tel i widujemy sie dwa razy na rok lub wiecej. Pozdro
 

Szarka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Jest możliwy - jestem tego przykładem :) Dzieliła nas nie tylko odleglośc prawie 500km ale i granica, mimo wszystko przetrwaliśmy, jesteśmy razem 12 lat, a małżeństwem prawie z 9-letnim stażem :)
 

Ewlincia

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja jestem z Białegostoku i podoba mi się pewnien chłopak.
Tylko że jest mały problem.... no może i nie taki mały.
On jest z Warszawy.......... Więc dzieli nas ogromna odległość jakieś 200 km i on chce żebyśmy byli ze sobą, a ja nie wiem co mam zrobić.
Jak myślicie czy ten związek ma jakieś szanse??? I czy to wogóle ma sens???
:zakochani:
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Popieram Katrinę sprubuj.. Tylko najpierw pomyśl sama czy to ma sens? Bo jesli byście spotykali się raz na dwa miesiącę, to JA w tym momencie bym ykhym zrezygnowała ;) Ale wybór nalezy do Ciebie ;) Pozdrawiam :D
 

Ewlincia

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Myślałam że mi pomozecie a nie tylko napiszecie mój wybór. To ja sama wiem że nikt za mnie nie zdecyduje, ale ja nie mam pojecia co zrobić. Ja bym chciała z nim być, bardzo bym chciała, ale nie wiem jak długo tak wytrzymamy.
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ewela ale jak mamy Ci pomuc? Powiedz. To nie my z nim bedziemy tylko ty. To ty musisz nad tym pomyślec nie my. To jest twoje zycie, nie nasze. Moją radą jest to byś się dobrze zastanowiła. POZDRAWIAM :)
 
K

Kotecek

Guest
Taki zwiazek jest jak najbardziej mozliwy ja zanim zamieszkalam z moim narzeczonympokonywalismy 150 km do siebie topolowa twojego dystansu ale dla milosci nie ma barier, teraz dzieli nas 775 km i tak bedzie jeszcze przez ponad 6 miesiecy i mimo ze bardzo tesknimy to wiemy ze nasza milosc to przetrwa i ze bedziemy razem zreszta juz niedlugo bierzemy slub takze jesli chcesz to walcz a napewno sie uda :)
 

Ewlincia

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
38
to zależy ile macie lat.? jeżeli ok 17 i więcej i chcecie być razem to napewno TAK!!
Niom mamy po 19 lat i oboje tego chcemy. Dziękuje wam wszystkim za dobre rady, choć i tak wiem ze to najtrudniejsze czyli wybór należy tylko do mnie, ale dzięki wam chyba wiem już co mam zrobić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry