Czy możecie wytrzymać bez komórki?

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
ciekawi mnie jak bardzo jesteście uzależnieni od telefonów?
ja bardzo! wręcz nie potrafię już żyć bez komórki :D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja jestem na etapie przejściowym "nawet na chwilę nie potrafię" a "kilka godzin". Nie chce być uzależniona od telefonu komórkowego, a i tak już w jakimś stopniu jestem.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wprawdzie, nie jestem uzależniona, ale wolę kontrolować czy ktoś coś do mnie napisał i ewentualnie odpisać. Mogę wytrzymać przez parę godzin.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
ze mną bardzo ciężko jest się skontaktować, bo zazwyczaj telefon leży gdzieś rozładowany na dnie szuflady i bywa, że na ewentualne próby zdzwonienia się ze mną odpowiadam z kilkutygodniową przerwą. mogłabym użyczyć panu kazikowi staszewskiemu kilka nagrań z mojej poczty do pieśni solidarności bluesmanów. tak, tak.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Ja tam mogę wytrzymać bez telefonu góra 1 dzień... Później to bym chyba wybuchła :D
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
ja nie muszę cały czas pisać czy dzwonić, nie mówiąc już o bajerach :p ale muszę go ciągle mieć przy sobie, na krok nie ruszam się bez fona a jak by się zdarzyło zapomnieć to nie mogę przestać myśleć czy tam się ktoś nie dobija do mnie :D
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
mnie tel słuzy do kontaktowania sie (wyłacznie) i uzywam gdy go akurat potrzebuje.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Telefon mam cały czas przy sobie, jednak wiem że mógłbym bez niego wytrzymać nawet kilka dni ;)
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Nie potrafie się obejść bez telefony, skype i gg z powodu bardzo ograniczonych kontaktów na żywo z lubym :) Gdyby go nie było telefon mógłby nie istnieć
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
664
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Oj ostatnimi czasy bardzo przywiązałem się do moich telefonów [era i heyah].
Przeżyłbym bez nich, ale czułbym się jak bez ręki :p.

Jako ciekawostkę dodam, że kartę z heyah mam w Nokii 3510i, ponieważ bardzo wygodnie się na niej pisze smsy :).
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
jak mam telefon przy sobie to może siedzieć w torebce i cały dzień, wyjmuję go tylko żeby sprawdzić godzinę. Ale wystarczy że zapomnę telefonu, albo rozładuje mi się - już świruję. Po prostu z telefonem czuję sie bezpieczniej i pewniej. Poza tym odkąd mnie heyah rozpieściła promocjami to przyznaję, że często zdarzają mi się długie pogaduchy :)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
bez telefonu ciężko, mam na nim rozkład jazdy autobusów do którego zaglądam 10 razy dziennie

wytrzymałam 2 tygodnie bez telefonu, byłam zmuszona [szpital] ale czułam się strasznie nie mogąc się skontaktować z kilkoma bardzo ważnymi dla mnie osobami

bardziej na braku mojego telefonu cierpieliby moi rodzice nie mając ze mną kontaktu

zaznaczyłam na kilka dni
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
społeczeństwo uzależnia się od telefonu , ja sam korzystam bardzo rzadko , w większości jest mi potrzebny jako odtwarzacz Mp3 czy też filmów , jeśli chodzi o smsy , wolę zadzwonić
 
W

wroneczki4

Guest
już z 16 dni nie mam telefonu, bo wysłałem na gwarancję...
wiem jednak, że będę musiał go ponownie wysłać więc z 30dni nie będę miał telefonu lub więcej.
 

lady.antares

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Na kilka godzin nie ma raczej problemu, jednak nie wyobrażam sobie nieposiadania kontaktu ze światem przez dłuższy czas, nawet jeśli chodzi o sprawy zawodowe - telefon jest mi niezbędny.
 
Do góry