Czy moja dziewczyna jest lesbijką?

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
Podejrzewam że moja dziewczyna ma bliski kontakt z jej koleżanką najpierw były dziwne spojrzenia przy temacie o seksie i minecie aż w końcu zażartowałem że może się kochać z jej koleżanką i przyznała się że w wolnym czasie uprawiają sex a jak ja mówiłem że tego nie toleruję to ona że to były żarty... choć wcześniej przysięgała że to prawda a potem wykręcała się że przez smsy przysięga jest nie ważna....nie wiem czemu ale to dla mnie bardzo prawdopodobne często patrzy na dziewczyny jak jesteśmy razem ma takie coś w oczach.
Może podsuniecie mi pomysł jak poznać czy rzeczywiście jest bi...jakieś znaki charakterystyczne.....mile widziane lesbijki
Dzięki;]
 

Nolife

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
3
Biseksualna jak już, a związek musi opierać się na szczerości. Jak to robi z grupą dziewczyną jest to taka sama zdrada, jak z drugim facetem. Zrób dla niej jakiś miły wieczór, i pogadajcie o sprawach łóżkowych delikatnie wchodząc w ten temat.

PS. A zgodziłbyś się na trójkąt z jej koleżanką jakby to była prawda?
 
K

kinga_sc

Guest
Hmm... raczej bi. Może być też tak że nie umie wybrać pomiędzy kobietami, a mężczyznami...
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
tak tak chodzi mi o biseksualizm pomyłka a co do trójkąta to na pewno nie ja skupiam się na tej jedynej trójkąt jak już wchodzi w grę tylko z dwiema dziewczynami z którymi nic mnie nie łączy oprócz jakiejś tam znajomości ale nie wiem.....
rozmowa nic tu nie da na pewno się nie przyzna bo już nieraz dowiodła że potrafi kłamać w żywe oczy zapewne zaraz by się ściekła że ja o coś takiego pytam nawet jak by to była prawda.....
Czekam na dalsze posty moze ktoś pomoże....
 

Nolife

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
3
Sorki ale po co być z kimś kto potrafi kłamać w żywe oczy?
Równie dobrze może mieć innego faceta, wybacz ale jakby mnie dziewczyna okłamywała i wiedziałbym o tym zakończył związek.
Nie idzie zobaczyć z natury fizycznej jakiej jest orientacji u Kobiety, może chce tylko się chwilowo zabawić.
Tu pomoże tylko jej wyznanie lub przyłapanie.

Pozdrawiam.
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
Może być tak że Ciebie bardzo kocha , chce być z Tobą, i moga ją pociągać kobiety.
poprostu moze byc tylko zainteresowana odmianą.
Ale jezeli naprawde jest bi i zdradza cie z inna, to daj se spokuj z nia widocznie nie jest tobie przeznaczona ... :(
przykre ale prawdziwe.
Po oglądaj z nią filmy ero. włącz pierw o gejach a potem lesbijkach i zobacz co bardziej ja zadowala , na pewno zauwazysz reakcje. Lub pochodz nago przy niej , potem sprawdz czy sie zmoczy :D jesli nie to wiadomo co i jak :p
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
A ja myślę, ze Cię wkręca. Ja też sama lubię patrzeć na piekne dziewczyny a jest ich wiele. Odwracam za nimi głowę ..i co? To nie znaczy, ze jestem lesbijką. A z koleżankami równiez często zartujemy, ze bedziemy się kochać i całować. :)
W okresie dojrzewania, gdy hormonki buszują człowiek jest zdolny do mówienia i ( często!) robienia wszystkiego ;)

Spotkajcie się i pogadajcie na poważnie. By rozwiać Twoje wątpliwości. Wszystkie ;)
 

amelka21

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
45
Punkty reakcji
0
Cóż jeżeli nie chce być z Tobą szczera to na co Ci taka dziewczyna ? Nie buduje się związku na kłamstwie przecież;)
 
Do góry