Czy Mógłbyś/mogłabyś...

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
karton na twarz i pchasz :p
a tak na serio to nie ma mowy pozniej bym mial nocne koszmary :D

2000 post :p
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
dla mnie kochac sie z kims bez uczucia zadnego to bezsens!!! tak tylko (moim zdaniem) zachowuja sie...heh...ladnie nazywajac :kobiety lekkich obyczajow :) no bez przesady.... pozdro :D
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Sonda z wariatkowa :D
Ehehh... to do mnie pasuje ;)
Pozdro :*

Ja dałam odpowiedź nr.2
 

madziorek

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
38
statnio zaskoczyłam sama siebie, więc nie mogę być pewna swojej odpowiedzi... dotychczas kierowałam się wartościami, dzięki którym odpowiedziałabym "nigdy w życiu",ale życie potrafi człowieka tak zamotać, że robi się rzeczy, o których się nie śniło ;)
jednego jednak jestem pewna..kiedy nie ma uczucia, nie odczuwa się żadnej przyjemności z faktu bliskości drugiej osoby...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ehh no drugie, drugie, jak na wiek przystało :D nie no świruje, never, never, never :p
W ogóle Nitro to schizy ma :p a Kerio Ty to wariat jestes :p
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
Chyba z workiem na jego głowie!! Po co sie pchać w coś na siłę? Przecież można sobie znaleźć kogoś, kto Cię naprawde interesuje, na świecie jest dużo ludzi :p
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
hehe :) Chodzilo mi tylko o wyrazenie obrzydzenia, jakie by temu musialo towarzyszyc, a ktore w ten sposob mogloby zostac zamaskowane :) Ale fakt, ze w ogole sam pomysl mnie odstrasza...fuj!
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
hehe :) Chodzilo mi tylko o wyrazenie obrzydzenia, jakie by temu musialo towarzyszyc, a ktore w ten sposob mogloby zostac zamaskowane :) Ale fakt, ze w ogole sam pomysl mnie odstrasza...fuj!

No i ja to rozumiem oczywiście. Wogóle po co iść do łóżka z kimś kogo się nie kocha? Nie rozumiem. Ale może jestem zbyt młoda aby to zrozumieć. Dla mnie jednak sex jest wyrazem miłości i napewno nigdy (nawet z workiem na głowie :p ) nie będę się nikomu pchała do łóżka :p
 
Do góry