Czy mogę mieć osobną kartę graficzną z tym procesorem Intel?

M

merkaba12

Guest
odradzam taka kartę to jest 64 bitowa karta

najlepiej żeby karta miała około 256-bit np
GeForce 9800 gtx
 

MatMax

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Jasne, że możesz. Jeżeli się nie mylę to podstawka 1156 będzie pasowała. Chcesz złożyć cały zestaw komputerowy?
 

Blacki

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Stalowa Wola
Mam taki zamiar :)
Jak macie chwilkę to polećcie coś do tego procesora. Mogę przeznaczyć 500zł na grafikę i pamięć :)
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
No nie ,napisałem Ci takiego :cenzura:go i długiewgo posta gdzie przedstawiłem wszytskie możliwe opcje stosunku ceny do jakości a tu coś sie nacisneło i wszytsko poszło wpiździet.
Napiszę w skrócie.
Pamięc ram 4GB goodram 1333mhz cl9 - Jeśli nie jesteś entuzjastą lub jeśli nie urzywasz kompa do jakiś zaawansowanych celów to taka częstotliwość pamięci wystarczy. Poza tym nie napisałeś ile chcesz tej pamięci ale moim zdaniem 4 gb jak na obecne standardy zupełnie wystarcza. Cena około 70zł. No chyba ,że koniecznie chcesz 8gb .
Karta graficzna najlepszą opcją będzie tu radek 6770 Ja bym brał asusa -cena około 450zł albo sepphire gdzieś widziałem za 400zł ale możliwe ,że to była jakaś okazja. Ten sepphire ma jeszcze jedną fajną funkcje polegającą na tym ,ze za pomocą dołaczonego oprogramowania można zmieniać napięcia co przydaje się gdy chcemy sobie w razie potrzeby karte odrobinę podkrecić. Ale podejżewam ,że cię nie ineteresuje to zabardzo:) W przedstawiaonej przeze mnie opcji musiałbyś jednak kilka złotówek dołożyć ale jeśli koniecznie chcesz zmieścić sie w podanym, przez Ciebie przedziale cenowym to możesz brać 6670 ale moim skromnym zdaniem najbardziej sensowne będzie 6770 ,dlaczego? Otóż dlatego ,żę obsługuje directX 11 ,natomiast 6670 wersje 10.1 . Dodam ,iż directx 11 to obecnie przyszłość. Obecnie większość gier śmiga na jedenastce.
Wybór należy do cibie.

Możliwe ,że isnieją gdzieś jakieś lepsze oferty ale nie chcemi się teraz szukać
Aai byłbym zapomniał do napędzenia tych potworów potrzebujesz zasilacza conajmiej 450 w a żeby mieć jakis dobry zapas to te pół kw nie zaszkodzi.





odradzam taka kartę to jest 64 bitowa karta

najlepiej żeby karta miała około 256-bit np
GeForce 9800 gtx
Gdzie ty tu człowieku z przestarzałymi konstrukcjami wyjeżdzasz ,co z tego ,że 256 bit jak ddr3 .
 

rozsypany

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Według mnie, dużo lepszym (i tańszym) rozwiązaniem byłoby kupienie Procesora Intel i3-2100. Ogólnie to podaj jaki budżet masz na nowy komputer, bo 500pln na resztę części (płyta główna, pamięci, karta graficzna, zasilacz, dyski(w dniu dzisiejszym w szczególności koszta podnoszą dyski)) to zdecydowanie za mało.
 
Do góry