Czy moge chodzic z obydwoma?

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
Och dziecko, czy Ty aby posiadasz coś takiego jak szare komórki mózgowe?
Jak ich tylko lubisz to z żadnym nie chodź.
Jak naprawdę zaczniesz do kogoś coś czuć to wtedy się ładuj w związek, bo jestem pewna, że Ty byś nie chciała żeby Twój chłopak (w którym się zauroczyłaś czy zakochałaś) chodził z dwiema dziewczynami i Ciebie okłamywał ;]
Czy to by było fair?
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Dwóch to za mało! Conajmniej 3 proponuję. Albo wiesz co? "Chodź" ze wszystkimi, ktorych lubisz, albo na każdy dzień tyg. inny. Taka jest moja aktualna propozycja.
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
Wiem ze mam duzo problemów i zaden nie jest ze soba powiazany. Teraz mam problem bo dwoch chlopakow chce ze mna chodzic i obydwoch bardzo lubie. Czy moglabym chodzic z obydwoma?? A jesli jeden sie do wie o drugim?? Ale tez nie chce zadnego z nich skrzywdzic! Co mam zrobic??

chodzic z obydwoma zawsze mozesz, tylko co jesli jeden dowie sie o drugim? :p
lekarstwem neich będzie jakis trzeci :D
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
ah moja filozofia....

Twoje pytanie zabrzmiało tak jak: czy mam zawiesić złoty czy srebrny krzyżyk na szyji, który lepiej wygląda ?
"Chodzenie" - to moda ? to nie wiedziałem...

Pierw to ty się powinnaś zorientować czego obaj oczekują od Ciebie...
Jeśli któryś z nich oczekuje więcej niż się spodziewasz a ty chcesz chodzić tylko dla "mody" bo ja tak wywnioskowałem to zranisz obu.
1szego bo go nie wybierzesz (Stracisz przyjaciela albo potencjalnego przyaciela) drugiego bo będzie chciał czegoś więcej odrzucisz bo Tobie starczą np lody kino imprezy. Jeśli będziesz chodziła z 2ma porażka gwarantowana.

Rozpoznaj dobrze sytuację. Może któryś z nich chce Cie mieć za przyjaciela a nie za "dziewczynę" ? zastanów się nad tym....

pozdrawiam powodzenia
 
Do góry