Czy Moge Byc W Ciazy?

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
No wlasnie, chyba kazdy sam decyduje kiedy ma rozpoczac wspolczycie. i w ogole co ma piernik do wiatraka ze ma poznac swoje cialo jak jej pekla prezerwatywa??
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
no to dobrze że wszystko sie pozytywnie skończyło :p i nie ma co sie dziwić że mimo wszystko tak przeżywałaś, każdy na Twoim miejscu mimo zapewnień by odczuwał jakiś stres...
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
sliwka912 Piernik do wiatraka ma to ze wiatraki czesto sa przy mlynach a pierniki piecze sie z glownym skladnikiem ktorym jest maka.
Nie obchodzi mnie kiedy ktos zacza wspolzycie, bo to indywidualna sprawa. Kocurekola skoro tak dobrze znasz wlasny cylk, to dlaczego wpadlas w panike ? Bo jestes nie doinformowana,bo nie wiesz kiedy tak naprawde sa dni pladne a kiedy nie plodne , bo nie wiesz czy w dni nie plodne napewno mozna bezpiecznie sie kochac? Nie wiesz i tyle. Przzeczytalam Twoj post az trzy razy zanim cos napisalam, niechodzilo mi o prezerwatywe tylko o to ze jedyne co wiesz w dziedzinie seksu to ze jest prezerwatywa, tabletki anty, tabletki po no i co to jest sexs. A reszta jest dlla Ciebie czarna magia. wydaje mi sie ze dobrze jest dowiedziec sie wczesniej na czym polega to co mamy w sobie, dla bezpieczenstwa nie tylko swojego.Ten post nie jest tylko do Ciebie.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Oj niunka, nniunka.... Znam swoj cykl, wierz mi naprawde bardzo dobrze. Moj chlopak i lekarz tez go zna. Tak sie sklada ze przez dluzszy czas chorowalam na jajniki i i chcac nie chcac musialam swoj cykl poznac. Wiec nie mow mi ze jestem nie doinfirmowana bo jestem doinformowana az za bardzo. Ten temat zalozylam tego samego dnia kiedy stalo sie to co sie stalo. Nie wiem jak Ty zachowalabys sie na moim miejscu, ale ja i moj chlopak mimo iz doskonale wiedzielismy ze sa to dni nieplodne wpadlismy w pewnego rodzaju panike. Nie wiem czy bylas w takiej sytuacji czy tez nie ale raczej kazdy kto jest w takim wieku jak ja martwi sie i sie boi. Wiec nadal nie rozumiem za bardzo Twoich zarzutow bo w tej sytuacji sa bezpodstawne.
 

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
Dnim plodbnym ja bym nie ufala, bo plemnniki moga przezyc w pochwie nawet z 6 dni!
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
Tak sliwka a w ciaze mozna zajsc na basenie. dziewczyno zacznij uwazac na lekcjach biologii, bo piszesz takie glupoty ze glowa mala. 6dni :D
Kocurekola rozumiem Ciebie i to bardzo dobrze, ja mam troszke inne myslenie i chyba nie pisalabym o tym na forum, ale to juz roznica wieku. Pisalas to w taki sposob, ze odebralam to tak jakbys byla malolata ktora za wszelka cene chce byc dorosla. W takim raze przeraszam ze tak na Ciebie naskoczylam.
Poradze Ci tabletki anty, tylko ze jezeli mialas problemy z jajnikami nie wiem czy Twoj lekarz sie na to zgodzi. Pozatym przyjmowanie takich tabletek moze w przyszlosci zaszkodzic, ale to on Ci powienien wszystko powiedziec.
Pozdrawiam
ps uwazajcie nastepnym razem ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Niunka nic sie nei stalo :) Tez powinnam Cie troche zrozumiec. Nie to ze sie czuje nie wiadomo jak dorosla ale jak czytam czasami czy to na forum czy gdzies listy trzynastolatek czy czternastolatek ze chlopak namawia je do wspolzycia nie wiedza czy sie zgodzic albo juz podejrzwaja ciaze to nie doslownie skreca.... Duzo sie tego teraz porobilo wiec moglas tak zareagowac :) Zapomnijmy o tym bo i tak wszystko dobrze sie skonczylo i to najwazniejsze :)
Jesli chodzi o pigulki anty to bralam je przez rok wlasnie ze wzgledu na moja chorobe, pozniej musialam je odstawic bo trzeba robic przerwy poza tym coraz lepiej sie czulam. W drugim tygodniu ferii ide na badania bo cos znowu nie najlepiej sie czuje i wtedy pewnie znowu mi lekarz apisze tabletki, ale to dobrze :p
No wiec zapominjmy o tym nieporozumieniu niunka :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Coz zaczelo sie od tego ze mialam bardzo bolesne miesiaczki, dochodzilo do omdlen w koncu poszlam do lekarza (bylam w 3 klasie gimnazjum) ktory stwierdzil ze mam na jajniku torbiel, bardzo duza, ktora prawdopodobnie trzeba bedzie usunac operacyjnie :( I rzeczywiscie tak sie stalo poniewaz torbile moga peknac a wtedy nie ma innego wyjscia jak zbieg chirurgiczny... Tak sie wlasnie stalo i mialam ta operacja na ktorej stwierdzono ze samej torbieli nie da sie usunac i nalezy wyciac jeszcze troche jajnika. I wlasnie od tamtego czasu ciagle mam probemy z jajnikami. W miesiac po operacji znowu mialam to samo ale wtedy zaczelam brac tabletki anty ktore mnie wyleczyly. Bralam je caly rok, pod koniec zaczely rowniez chronic mnie przed ciaza, jednak musialam przerwac ich branie bo trzeba robic przerwy. A teraz, znowu moje dolegliwosci powrocily i tak jka napisalam ide do lekarza w drugim tygodniu ferii i pewnie znowu mi przepisze tabletki :)
Rowniez pozdrawiam :)
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
Wspolczuje w tak mlodym wieku miec problemy z jajnikami. Moja siostra miala to samo, jednak ona juz byla troszke starsza. Jednak ona nie pozwolila sobie na kuracje tabletkami anty, poniewaz lekaz powiedzial jej ze w przyszlosci moze zle to wplynac na planowanie ciazy. I mimo tego miala problemy, aby zajc w nia. Ale udalo sie, z jednym minusem musiala potrzymywac ja przez caly czas. Smialam sie z niej ze jest jak stara babcia z masa tabletek.
Wiem ze taka choroba jest dziedziczna, wiec jesli masz siostry niech i one sie przebadaja. JA to zrobilam, ale u mnie jest ok. daj znac co powie Ci lekarz
 

eeban

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam. Ostatnio zauwazylam cos dziwnego w swoim cyklu. Do tej pory
byly one regularne, a ostatnia miesiaczka zaczela sie dosc dziwnie. Zwykle
pierwszego dnia krwawienie bylo bardzo obfite, a tym razem 1 dnia
planowanej miesiaczki pojawilo sie doslownie "kilka kropel krwi" tak jakby
wymieszanych ze sluzem, nastepnego dnia bylo podobnie, tyle ze troszke
wiecej. Normalne krwawienie zaczelo sie 3 dnia. Potem wszysto bylo w
normie, az 24 dnia cyklu wieczorem pojawilo sie znowu "kilka kropel krwi"
i koniec. Przez kolejne 3 dni nic. Dzis jest wlasnie 4 dzien (ten w ktorym
powinna wystapic miesiaczka) i wieczorem pojawilo sie moze kropela krwi,
ale juz nie wymieszana ze sluzem. Martwi mnie w szczegolnosci to
krwawienie w 24 dniu cyklu. Wspolzylam seksualnie w czasie tego cylku.
Czy to moze miec zwiazek z jakas choroba "kobieca" czy moze to ciaza albo
jeszcze cos innego??
Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
musisz isc do lekarza, mozliwe ze jestes w ciazy i dlatego nie masz normalnego okresu tylko takie plamienia
 

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
tak sie sklada niunka ze ja uwazalam na lekcjach biologii ale widac co do tycvh plemnikow jestes niedoinformowana! to niby w jaki sposob kobieta ktora miala dni nieplodne mogla zajsc w ciaze?? i nie odpowiada sie w jednym temacie na drugi!!! :/
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
O JEJ PRZECIEŻ JAK MIAŁAŚ OSTATNI DZIEŃ OKRESU, TO BYŁO PEWNE,ŻE NIE JESTEŚ W CIĄZY. BO TO SĄ NIEPŁODNE DNI I MOŻE SIĘ KOCHAĆ CAŁĄ NOC :)


Masz bledna wiedze na ten temat..
Nie zycze Ci zebys sobie kiedys
przez to wpadla :niepewny:

tak sie sklada niunka ze ja uwazalam na lekcjach biologii ale widac co do tycvh plemnikow jestes niedoinformowana! to niby w jaki sposob kobieta ktora miala dni nieplodne mogla zajsc w ciaze?? i nie odpowiada sie w jednym temacie na drugi!!! :/

tak sie sklada ze niunka ma racje ze jestes niedoinformowana :/
Ja Ci odpowiem jakim cudem a wlasnie takim ze plemniki zyja
do 72h czyli akurat z dnia nieplodnego moglo dojsc do plodnego
taka filozofia B)
wiec lepiej doucz sie tej biologii :phi:
 

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
Masz bledna wiedze na ten temat..
Nie zycze Ci zebys sobie kiedys
przez to wpadla :niepewny:
tak sie sklada ze niunka ma racje ze jestes niedoinformowana :/
Ja Ci odpowiem jakim cudem a wlasnie takim ze plemniki zyja
do 72h czyli akurat z dnia nieplodnego moglo dojsc do plodnego
taka filozofia B)
wiec lepiej doucz sie tej biologii :phi:
watpie
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Oj dziewczyny nie kloccie sie..... :)
,,Długość życia plemnika zależy od odczynu środowiska i temperatury otoczenia. W środowisku zasadowym żyje dłużej niż w kwaśnym. W pochwie jest środowisko kwaśne i plemnik żyje tu do 2 godzin. W szyjce macicy jest środowisko zasadowe i tu życie plemnika wynosi 48 godzin, w jamie macicy do 25 godzin, a w jajowodzie do 48 godzin. Poza organizmem plemnik żyje do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego żywotność wzrasta do 70 godzin. Jeżeli plemniki dostaną się w okolice wejścia do pochwy, to w sprzyjających okolicznościach, np. kobieta jest w fazie owulacji, istnieje możliwość zapłodnienia."

pochodzi to ze strony http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php?nam...sid=1765&alt=47
 

sliwka912

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
114
Punkty reakcji
0
oj ale ja sie nie chce klocic z Niunka :) po prostu mamy inne poglady na ten temat i mowi sie trudno pozdroffki Niunka
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Sądze ze jesli w odpowiednim momencie zauwazyliscie ze prezerwatywa pękła to nic się nie stało
 
Do góry