czy mogę być w ciąży?

unforgiven

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2007
Posty
246
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gliwice-Sośnica
Jejku dziewczyna przechodzi stres a wy ją dołujecie:D kazdy popelnia bledy..

Ja na twoim miejscu (do autora) wypiłabym jakas herbate uspokajającą :D 2 nospy - gorąca kąpiel, masaż :D wino ... okres na pewno po tym przyjdzie a ty przestaniesz sie tak stresowac;) a chudniesz ze stresu;) stras straaaasznie spala tłuszczyk :D
 

unforgiven

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2007
Posty
246
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gliwice-Sośnica
aż tak latwo to nie mozna zajść.. :p chociaż, mysle ze stres, jej psychika powoduje takie objawy, a z tym okresem.. kiedys tak mialam i wyszlo ze zapalenie .. tez dostałam za wczesnie @ i byla jakas taka skąpa i dziwna
 

alanex

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z siłowni:))
Cze wszystkim kobietką i kobietą.Mam takie pytanie co wam daje wprowadzanie w błąd swojego chłopaka na temat mistycznej ciąży? często się to zdarza.Jakieś poczucie wartości u was rośnie?czy to ma na celu sprawdzenie reakcji faceta?
 

alanex

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z siłowni:))
mistyczna czyli nie realna, zmyślona w tym przypadku.Nastraszyła to za duże słowo, ale często tak właśnie bywa a więc?
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
mistyczna, a mityczna to dwie różne rzeczy, poczytaj na ten temat.

a jeżeli chodzi o ciążę, to nigdy w życiu, nie zachowałabym się w taki sposób.
 

tarara

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam.

Wczoraj "zabawiałem" się razem z ukochaną. Jest ona dziewicą. Włożyłem członek do pochwy dosłownie na sekundę nie przebijając nawet błony(nie było wytrysku, lecz na pewno znajdował się ten śluz na członku). Przedwczoraj skończył jej się okres (stara komórka z niej "uciekła"). I mam pytanie: czy jest możliwa ciąża w takim wypadku??

Pozdrawiam.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Witam.

Wczoraj "zabawiałem" się razem z ukochaną. Jest ona dziewicą. Włożyłem członek do pochwy dosłownie na sekundę nie przebijając nawet błony(nie było wytrysku, lecz na pewno znajdował się ten śluz na członku). Przedwczoraj skończył jej się okres (stara komórka z niej "uciekła"). I mam pytanie: czy jest możliwa ciąża w takim wypadku??

Pozdrawiam.
po pierwsze- już nie jest dziewicą
po drugie- ciąży nie można wykluczyć
po trzecie- gdzie Wy macie głowy?
 

alicja2804

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
dolnyśląsk
omg!!!!!no kolego gralutuje szykujcie się powoli na słodkiego dzidziusia :lol:
smutne :(
skoro jesteście już na tyle dorośli aby rozpoczynać ów "zabawiania" to powinniście też ponosić tego konsekwencje i wiedzieć co was może spotkać
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
oj czlowieku widze,ze masz maly zasieg wiedzy. otoz twoja dziewczyna stracila dziewictwo,czlonek przy podnieceniu na 100% wydzielil plyn przedejakulacyjny, w ktorym moga znajdowac sie plemniki
Przedwczoraj skończył jej się okres (stara komórka z niej "uciekła").
:lol: dobre jeszcze takiego okreslenia nie slyszalam!!! nie dziecko w ciaze raczej nie zajdzie ale prezerwatywy duzo nie kosztuja aaa i poczytajcie sobie troszke o zaplondieniu,cyklu menstruacyjny itp
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Jak mogłeś włożyć członka do pochwy i jej nie przebić hm... no moim zdaniem niemożliwe :]

Tak ciąża jest możliwa, dziwi mnie dlaczego niechcieliście się zabezpieczyć, chociażby zwykłą prezerwatywą(chociasz i tak żadna metoda nie daje 100 % zabezpieczenia, ale jest wyjątek, a tym wyjątkiem jest najlepsza metoda czyli :: "Brak seksu:D"

Radze troszeczke poczytać informacji o sposobach antykoncepcji.
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Jako ginekolog zgadzam się z poprzednikami, ciąża nie jest w 100% pewna.. może i wcale jej nie być lecz jest ona całkiem realna..
Pozdrawiam wszystkich
 

tarara

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hmm. powiedziałem że włożyłem ale nie wiem nawet co to było. Wszedł dosłownie na 1cm...

Gdzieś czytałem że 3 dni po okresie jest wręcz niemożliwe aby można było zajść w ciążę. Czy to prawda??
 
Do góry