Czy Moge Bez "zapytania"sie =d Przytulić?

gothicgirl

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tarnów
Spokos...:) Nie wiem czy sie odważe ale zobaczymy :D a mieliscie jakis przypadek zeby was ktos do kogo chcieliscie sie przytulic odtrącił ?
 

Sfital

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Festung Breslau
No to może ja zasieje trochę fermentu... otóż nie zawsze jest fajnie przytulać sie do przyjaciela... miałem przyjaciółke która przestała być dla mnie tylko przyjaciółką. I kiedy bylismy blisko naprawdę było mi z tym głupio.
 
A

-anonim-

Guest
eee tam takie spontaniczne przytulenie się daje dużo do myślenia..
Ale nawet największemu smutasowi pojawi się uśmiech na twarzy :D
 

Sfital

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Festung Breslau
Chodzi mi o to że dla faceta, nawet nie myślącego wyłącznie o jednym, każdy gest moze mieć znaczenie niebanalne. Najpierw kobitka rzuca się na szyje a potam ma pretensje "aaa za dużo sobie wyobraża" a jak ma sobie nie wyobrażać, oczekiwać, phuuu wiem bo sam tak miałem.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
zdecydowanie nie! :( przyjaciel to przyjaciel! :mruga:
do przytulania masz misia! :niepewny:
ja mam przyjaciela i nigdy sie do niego nie przytulam! :lol:
mysle ze on tez bylby niezadowolony! :D


Dertch, świetnie to ująłeś :lol:

Ja myślę, że można, ale nie do takiefo, który coś do Ciebie czuje. Ja np. miałam kiedyś taką fazę, że się do dobrego qmpla przytuliłam, a potem on mnie cały czas przytulał, dotykał, obejmował... Okazało się, że od 3 lat mu się podobam i sobie wyobraził za wiele :mruga: Więc trzeba uważać, do kogo się przytulicie, bo wbrew pozorom to może temu komuś krzywdę zrobić.
 

Sfital

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Festung Breslau
Dokładnie, nalezy u8wazac bo to może byc dla tego przytulanego krzywdzące. Człowiek jest tylko człowiekiem i nie wiadomo do końca co czuje, myśli itd...
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Myśle, że możesz się przytulić ;) czemu nie, jak oboje nie jesteście z nikim związani, nie będzie to nic niemoralnego...raczej :lol:

:papa:



------------------------
Oczy patrzą, czasem widzą
Oczy śmieją się lub szydzą
Oczy zwierciadłem są duszy
W oczy patrzy, kto na to zasłuży.

One wszystko powiedzą,
Jakie smutki w nich siedzą,
Za czym tęsknią i kto im bliski
Zobaczysz w nich najskrytsze myśli.

Wabią swoim smakiem i czarem
Przyciągają blaskiem i żarem
W nich jest moc ukryta, wielka i niespożyta
Drzemie podniecenie i tęskne spojrzenie.
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Nie nie możesz bo ci utnie rece...ludzie troche rozsadku. nie masz wiekszych zmartwien?
 

spoot

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja tam zawsze się przytulam z przyjaciółkami i dosteje buziaki...
i nie widze nic w tym złego...
a po za tym to jest baaardzo miłe:)
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Dzięki za te opinie :) Ale może jeszcze coś powiecie? :niepewny: No bo nie jestem jeszcze pewna odpowiedzi na pytanie tego tematu... :niepewny:
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
niewiem jaki masz problem, laski są z natury porywcze, jak mu sie nie spodoba to wystarczy ze sie zaczerwienisz i nic sie nie stanie, wydaje mi sie ze wieksza "afera" by byla jakby chlopak sie tak bez pytania przytulil
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ijeee to ja dzisiaj sie przytule do takiego Marcina z klasy i później napisze Wam relacje z całego zajścia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
niewiem jaki masz problem, laski są z natury porywcze, jak mu sie nie spodoba to wystarczy ze sie zaczerwienisz i nic sie nie stanie, wydaje mi sie ze wieksza "afera" by byla jakby chlopak sie tak bez pytania przytulil


To zależy kiedy jeszcze

Jak przyjaciel do przyjaciółki od tak sobie się przytuli no to eee troche nie tak

Ale jak przyjaciółka nie wiem jest przybita płacze etc. no to fakt to przyjaciel raczej ma jakby przyzwolenie teoretycznie bo wszystko zależy od długości trwania tej przyjaźni itd.
 

Kasia!!

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
z domku:)
Nie wiem co to za problem przytulić się do przyjaciela...
Poprostu przytul... ;) moim zdaniem to miłe! Ja osobiście
bardzo lubie byc przytulana :D
 

Avika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Oczywiście,że mozesz! Nie jest zwykłym kolegą więc daj mu do zrozumienia ze Ci zalezy na nim jako na przyjacielu w ten sposób! Jeśli jest taki cudowny jak opisujesz to na pewno nie zareaguje źle tylko pewnie odwzajemni. :) więc nie masz się czego bać :)
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Oczywiście,że mozesz! Nie jest zwykłym kolegą więc daj mu do zrozumienia ze Ci zalezy na nim jako na przyjacielu w ten sposób! Jeśli jest taki cudowny jak opisujesz to na pewno nie zareaguje źle tylko pewnie odwzajemni. :) więc nie masz się czego bać :)
wlasnie tez tak mysle, iz on to odwzajemni. nawet dzisiaj o tym z nim rozmawialam. ale nie odwazylam sie przytulic :Dbo jeszcze ma dzis cpś dopowiedziec w zwiazku z tym :]
Ale powiedział mi, a właściwie zapytał tak: czy przyjaciołka może objąć przyjaciela ( i na odwrót- przyjaciel przyjaciólke) i czy nie dostanie z liścia :D ? oczywiście powiem mu że nie dostanie jeśli chodzi o mnie :D

Pomóżcie jeszcze!!! :niepewny:
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
; p no to znaczy ze jak ja bylem z kims i przytulalem sie do takiego bydlaka jak Fel czyli moj pies to znaczy ze robilem zle tia? buheheh;d;d;dd
 
Do góry