Czy masz naturę mistyczną?

A

ARWENA

Guest
Mistycyzm może się kojarzyć z odkrywaniem jakiejś tajemnicy, której nie da się poznać w sposób racjonalny i naukowy. Dla mistyka najważniejszą formą poznania różnych zjawisk będzie intuicja.

Mistyk poszukuje różnych form ponadzmysłowego kontaktu z istotami nie z tego świata. Rozwijając swój umysł, zmysły i psychikę dąży do osiągnięcia objawienia. Oczywiście nie każdy jest w stanie to osiągnąć i nie każdy też jest tym zainteresowany w takim stopniu, by poświęcić zwykłe, codzienne, ale czasem bardzo pasjonujące sprawy dla zgłębiania wielkiej tajemnicy. Jednak pewne okoliczności życiowe mogą w każdym z nas wyzwolić mistyczne skłonności. Przyjrzyjcie się zatem sobie pod tym kątem i spróbujcie ocenić siłę mistycyzmu, który być może drzemie w Waszej psychice. Przeczytajcie uważnie kolejne zdania i wybierzcie odpowiedź, która najdokładniej określa Wasze zachowania, poglądy i przekonania. Po zakończeniu zapoznajcie się z interpretacją uzyskanego przez Was wyniku. Życzymy dobrego relaksu i miłych wrażeń!

http://rozrywka.interia.pl/o_tobie/psychot...pyt?id_ank=1260
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
wyszlo ze jednoznacznie nie da sie mnie okreslic i to jest fakt :hyhy: bo wierze w takie mistyczne rzeczy, ale czesto racjonalnie podchodze..chcialabym wszystko sprawdzic, choc wiem ze to niemozliwe..lubie wrozby, przepowiednie, parapsychologie, czasem czytam o religiach bo ewszystkie maja te same wartosci i dlaczego nie chca uznac sie za rownoznaczne..ehh.. czasem mam filozoficzne podejscie..ale mam raczej zdrowy rozsadek choc mam sklonnosci do mistycyzmu :D wszystko sie zgadza, lubie takie zabawy i prosze o wiecej :rotfl:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jesteś osobą, którą trudno byłoby jednoznacznie określić mianem mistyka, choć masz pewne skłonności do mistycyzmu. Przede wszystkim jednak charakterystyczną cechą Twojej psychiki jest różnorodność i zmienność, a także ciekawość i otwartość na nowe doświadczenia. Chętnie rozszerzasz swoją wiedzę w zakresie różnych dziedzin, więc dość dobrze orientujesz się w zagadnieniach filozoficznych i psychologicznych. Interesują Cię też dziedziny pozanaukowe.
Zgodze się w 100%!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Haha :p
A może poprostu to samo zaznaczalysmy? ;)
 

spioh

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
442
Punkty reakcji
0

  • a to ciekwe...bo moje doswiadczenia zyciowo religijne sugerowalyby mi cos innego... :D
    no ale w koncu to byl test na okultyzm, a nie na mistycyzm religijny :rotfl:

    w ogole zabawny opis jest na koniec, np. :

    • czyli wrozyla babka na dwoje? nie wierzysz, ale jestes podatny na wiare... :rotfl:
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
mnie zdecydowanie nie można określić jako osobę mistyczną i to się zgadza, bo ja podchodze do różnych spraw racjonalnie, nie wierze w duchy, jakieś inne światy, telepatie itp. Dla mnie wszystko musi być wytłumaczalne. Z tego testu to jedynie miewam prorocze sny
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
mnie tymbardziej się nie da opisać NIE STARCZYŁOBY ŻYCIA KSIĄŻEK :p

[ Dodano: 29 Czerwiec 05, 13:56 ]
a może ktoś opisze tak dokładnie ze szczegółami NATURĘ MISTYCZNĄ :dezorientacja:
 

spioh

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
442
Punkty reakcji
0
:wstyd: znow ktos cytuje cudze zdania z moim nickiem....
jakis spisek czy co? :dezorientacja:
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Mi też wyszło, że nie dokońca mam naturę mistyczną i chyba to się zgadza :) Jednak niewątpliwie berdziej mam niż nie mam :D :hyhy:
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ja miałem 14 punktów a powieniem mieć 0, kilka pytań jest naprwdę głupich chodzi mi o te w których punkty zdobyłem bo one nic do natury mistycznej nie mają. Czytając opis uśmiałem się jak rzadko bo też niewiele miał wspólnego z rzeczywistością.
 
Do góry