czy mam się bać?

E

elizabeth15

Guest
cześć!
mój problem wygląda tak:
23 stycznia że niby kochałam się z chłopakiem - nie wszedł nawet we mnie. jeśli coś się miała zdarzyć, to tylko mnie dotknął u wejścia, nic więcej! miał prezerwatywę!!!

było to w 18 dniu cyklu miesiączkowego. w 28 dniu cyklu miałam miesiączkę. trwałą 6 dni. następnie 25 dni później również miałam miesiączkę, która trwała 5 dni, ale była obfitsza niż wcześniejsza.
w połowie tego cyklu zaczął wydzielać mi się śluz jak przy każdej owulacji, ale trwał aż 14 dni. miesiączka spóźnia mi się już 2 dzień. U W A G A ! Nie mam jeszcze regularnych cyklów.

objawy jakie mam:
- ból w piersiach, ale zawsze go mam przed okresem, więc norma.

czy to związane ze stresem czy mam kupić test?!

p.s KOCHANI BARDZO PROSZĘ PISZCIE OD RAZU, A NIE TYLKO CZYTAJCIE! :D :D :D :D
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
NY
według mnie nie masz co sie obawiac ciąży, sama napisalas ze cykle masz nieregularne wiec wszystko sie normuje, miesiaczka moze byc jeszcze raz krotsza a raz dluzsza i czasami bardziej lub mniej obfita. W ciazy ja osobiscie mialam okres (a raczej krwawienia przypadajace w dniu miesiaczki) i rowniez byly obfite i niczym sie nie roznily od normalnego okresu (oprocz tego ze nie mialam prawie zadnych boli jakie towarzyszyly mi przy miesiaczce) i do tego mialam takich okresow 4 (jednak ostatni to bylo tylko jednodniowe krwawienie i 3 dni plamienia) Jednak patrzac na Twoja sytuacje raczej w ciazy nie jestes bo nie masz zbytnio podstaw, tym bardziej ze chlopak mial prezerwatywe.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
skoro nie doszlo do stosunku to czego się obawiasz?
ludzie weźcie myślcie głową a nie czymś innym bo jak czytam takie posty to mi ręce opadają...
jak miał cię zapłodnić - czy plemniki fruwają i po co miał gumkę skoro nie uprawialiście "prawdziwego seksu"?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
jak mozesz zajsc w ciaze jezeli nie odbylas pelnego stosunku? a ile masz lat dziecino? czytajac twoj post stwierdzam na 14 a moze masz wiecej tylko nie uczylas sie anatomii, aby odpowiedziec na twoje pytanie nie trzeba byloby zagladac do ksiazek, tylko przypomniec wiadomosci z biologii z podstawowki i!
 
E

elizabeth15

Guest
:mruga:
ludzie, czy Wy też nie możecie mnie chociaż raz zrozumieć?
 
E

elizabeth15

Guest
nie, po prostu zaczął spóźniać mi się okres :bag: :bag: :bag:
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Widzę że nie ja jedna mam dośc takich tematów. wchodzę na dział ciąża i co widzę?
eh :bag:

po pierwsze : uspokój się! nie jesteś w ciązy. udowodnić Ci?
"nie wszedł nawet we mnie" ... - jak chcesz zajść w ciąze jeśli nie wszedł? a tym bardziej gdzie tu sperma?!
"miał prezerwatywę!!!" .. - i co plemiki ,których nie było raczej to co? przegryzą prezerwatywę tak? .. fajnieeeee
"miałam miesiączkę. trwałą 6 dni" ... - okres! jeśli obfity i matko kochana trwał 6 dni! OKRESU NIE MA W CIAZY! jest ewentualne plamienie i bardzo skąpe i jak czytam że kobieta w ciązy miala okres to smieje sie.. plamienie i tylko to. eh.
"później również miałam miesiączkę, która trwała 5 dni, ale była obfitsza niż wcześniejsza." ... - mam zacząć krzyczeć?
"U W A G A ! Nie mam jeszcze regularnych cyklów."... - jasna cholera! 2 dni?! Boże! widzisz to i nic nie robisz?! ludzie to dwa dni a nie 2 mies.!
kurcze, idz do lekarza i może zbadaj się. ile miesiączkujesz?! jeśli powyżej 3 lat i masz nieregularne to idz do ginekologa. jesli mniej niz 3 lata to jest normalnie ze może sie tam pozmieniać cykl.
eh. przepraszam że nakrzyczałam ale po prostu chce Ci tu uswiadomic że masz jakies awarie z tą ciążą!.
 

kwasia86

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
NY
ania dlaczego uwazasz ze kobieta nie moze miec obfitego krwawienia ludząco podobnego do okresu o takiej samej obfitosci??? ja osobiscie mialam taki przypadek (nie byl to okres bo okresu w ciazy nie ma jako takiego) to bylo krwawienie ktore wygladalo jak okres, byl takiej samej obfitosci i niczym nie roznil sie od normalnej miesiaczki, oprocz tego ze nie mialam zadnych boli brzucha itp. jedyne co to za kazdym razem krwawienie stawalo sie mniej obfitsze ale polegajace tylko na tym ze zmniejszala sie liczba dni obfitego krwawienia a nie sama obfitosc. ostatni "okres" byl to jeden dzien obfitego krwawienia a 3 plamienia. Wiec uwazam ze jezeli ktos nie spotkal sie z taka sytuacja i mowi ze jezeli kobieta miala okres w ciazy to sie smieje, sory ale taka wypowiedz jest smieszna bo takie rzeczy sie zdarzaja, nie jest to okres ale czasem nie da sie tego odroznic od normalnej miesiaczki i dlatego dziewczyny zwykly to nazywac okresem.
 
E

elizabeth15

Guest
no tak, mam od ok. 2.5 roku okres. ale ten jeszcze się nie pojawił,. czy może być tak, że dostanę go za 28 dni? tzn, czy może jeden po prostu minąć bez niczego?!?!?!?!?!

P.S. Piersi bolą mnie tak jak przed okresem, ale już polowi przestają.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
masz nieregularne cykle te slowa mozwa za siebie! ja mialam nieregularne cykle wiec okres moj sie nie pojawial ok 160 dni, a w CIAZY NIE BYLAM wiec dziewczyno uspokuj sie
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Ja nie mówie że nie. ;/
Ja tylko twierdze że nie ma normalnego okresu w ciązy.
sa plamienia obfite lub mniej i przypomina to okres ale to okresem nie jest.
przeciez np jak kobieta ma przez 5 dni obfity okres to jak to ma to dziecko przeżyc?
wiec powtarzam że zgadam się z Tobą ale z tym że normalny okres nie występuje. bo czytalam na roznych forach i kobiety piszą że mialy okres obfisty 5-6 dni i boją sie ze są w ciązy.... no to juz troche chore. przeciez jak sie jest w ciazy to okres zanika tak? ale takie jakies plamienia mogą być. kobieta ma rózną naturę. i Ty też. wiesz ja wyrażam swoje zdanie. ;P ale o to samo nam chodziło.
ot co.
:):)
 
E

elizabeth15

Guest
dobra dzięki. jeśli kogoś uraziłam wewnętrznie (moja głupota i niewiedza) tym postem przepraszam!

ale mam jeszcze parę pytań, mogę? bardziej sercowe raczej... :phi: :phi:
 
E

elizabeth15

Guest
no więc:
głupie również, ale dlaczego czasami okres jest co 2,3 a nawet 4 miesiące i to jest zupełnie normalne? w moim wieku.
 
Do góry