Czy macie przyjaciół płci przeciwnej?

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mam. takiego najlepszego to jednego
jest równocześnie moim chłopakiem. ;)
 

b.rutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
ja mam przyjaciółkę i muszę przyznać, nie myślałem że z kobietą można się tak zaprzyjaźnić. Spotykamy się często radzimy sobie itp. jest na prawdę super!
 

baluum

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z domku na drzewie;)
ja tez mam przyjaciela płci przeciwnej, nawet dwóch- mojego brata( facet w końcu ;) ), i chłopaka z którym znam sie od "pieluchy"- naprawde nigdy sie na nich nie zawiodłam,zawsze moge liczyc na ich pomoc i rade. nie ma tematów tabu między nami :D
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
no jasne :)
sprawdzone, od lat
ani ja ani on się w sobie nie zabujaliśmy
faktyko, często prawi mi komplementy, chce dla mnei jak najlepiej, ale przecież chyba o dobro drugiego człoweika chodzi w przyjaźni...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Tak, mam przyjaciela.
Jest nim mój były, kocham go jak brata,
wiem że on zawsze będzie przy mnie. ;)
 

ona.

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mam dwóch, dobrych przyjaciół. I szczerze, czasem oni lepiej potrafią pomóc niż kilka przyjaciółek razem wziętych xD
 

expainder

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bytom
moim skromnym zdaniem naturalna rzecz i pewnie ze mozna miec przyjaciela plci przeciwnej. tyle ze w wiekszosci wypadkow zawsze ktoras ze stron moga nachodzic jakies nie do konca czysto przyjacielskie mysli czy emocje, normalka w koncu ;] ale wydaje mi sie ze mozna je kontrolowac ,no chyba ze emocje rosna jak na drozdzach(wtedy jakby trzeba cos zrobic z tymi drozdzami) :) i chyba najlepszymi przyjaciolmi plci przeciwnej jest byly/byla o ile rozeszli sie bez urzadzania wzajemnego armageddonu ;] bo jakby nie bylo masz z taka osoba duzo wspolnego,wiesz czego mozesz sie po niej spodziewac ale jakies glebsze emocje cie juz nie interesuja bo sie to raz przerabialo :) przynajmniej u mnie to dziala :)
 

Felt

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Mam, 1 przyjaciel z którym znam się od 1 klasy podstawówki i przyjaciółkę od 2 lat. A to czy 2 osoby przeciwnych płci mogą się zaprzyjaźnić zależy od ich charakterów moim zdaniem.
 

marko200

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z lasu
Niestety nie, uważam że nie ma przyjaźni damsko-męskiej
no ale koleżanki owszem BB)
:papa:
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja miałam przyjaciela płci przeciwnej, ale jak poznałam mojeg oobecnego chłopaka, to ta przyjaźń jakoś się urwała...
 

Stray Cat

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Mój przyjaciel stał się moim chłopakiem, więc to chyba morał takich historii ;) Choć zapewne nie wszystkich.
 
Do góry