Czy macie przyjaciół płci przeciwnej?

saseta

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WIEŚ :)
heh przyjazn miedzy dziewczyna i chlopakiem .. jak najbardziej :) i osobiscie uwazam ze jest duzo trwalsza i prawdziwsza :) Ja ogolnie lepiej dogaduje sie z facetami :) Mam 3 przyjaciol.. na ktorych zawsze moge liczyc :) wiem ze to przetrwa wszystko :):) moj chlopak wielokrotnie byl o nich zazdrosny ale zrozumial ze nie ma o co .. naszczescie :D:D
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Mam przyjaciole i przyjaciela...
Jestesmy tylko przyjaciolmi...traktujemy sie jak brt i siostra...ciesze sie ze trafilam na kogos takiego :)
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Moim jedynym przyjacielem jest mój narzeczony. A poza tym przyjaciela płci męskiej nie mam niestety, choc kiedyś sądziłam, że mam. Tyle, że im zawsze chodzi o coś innego. Nawet gdy stawiam sprawę jasno od początku- tylko przyjaźń- to z czasem się przekonuje, że im to nie wystarcza :/ Stwierdziłam, że skoro nie chcą byc moimi przyjaciółmi to trudno, wystarczy mi mój mężczyzna :) Ale taka przyjaźń jest chyba możliwa, znam takie przypadki.
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Tak, mogę teraz powiedzieć, że mam takiego przyjaciela :) Co prawda z jego strony nie jest to czysta sympatia, ale sytuacja jest dla niego jasna i możemy pogadać nawet i o związkach :) Fajnie jest mieć przyjaciela :p
 

silvka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
stamtąd
Miałam, dopóki ten 'przyjaciel' nie powiedział mi, że się we mnie zakochał :| Później nasza 'przyjaźń' się rozpadła.A teraz? Całkiem śmiało mogę powiedzieć, że moim Przyjacielem, jet mój.. starszy brat cioteczny ;]
 

wyimaginowana.

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraina szumiących topoli.
Przyjaciel płci przeciwnej? Jak najbardziej. Mam jednego i jest największym skarbem na świecie. Zawsze mogę na niego liczyć. Jak trzeba przytuli, otrze łzy, innym razem pozwala spojrzeć na świat oczami chłopaka. Bywa, że dogaduję się z nim lepiej niż z najlepszą przyjaciółką. Taki mój starszy brat. ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja miałam kiedyś przyjaciela, ale kilometry nas pokonały :( Mój drugi wielki przyjaciel zmienił się w chłopaka na pewien czas i po zerwaniu nie umiemy odbudować poprzedniej więzi... A raczej ja nie chcę.
Mam jednak wielu kumpli i uważam, że przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest jak najbardziej możliwa.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mam w mieście dwie przyjaciółki, jedna to normalnie przyjaciółka, miedzuynami nie ma nic, a rozmowy o seksie mimo że sa to żaden flirt, jej chłopak po prostu ma zainteresowanie wyższego poziomu (nintendo, moj idol, ja dopiero na mini konsolach siedze^^) więc edukuję dziewczyne tylko, z druga probowałem kiedyś być, do niczego nie doszło ale powstała między nami przyjaźń, ciagle mnie krytykuje ale i czasem powie cos miłego... w przerwach miedzy kłoceniem sie^^. Mam także przyjaciółkę po drugiej stronie polski, nigdy się tak na prawde nie widzieliśmy, na początku czasem dzwoniliśmy do siebie i pisaliśmy listy, teraz do tego doszedł internet, i nam mimo że na odległość przyjażń się nie rozpadła, a znamy się już ponad 5 lat.
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
K*rwa bo faceci w przeciwieństwie do lasek, wolą związek zaczynać od głębokiej przyjaźni! ale nie, wy wolicie tych buców co maja do was olewatorskie nastawienie bo to was jara. zabić was to jakby dać wam nagrodę.

Przyznam Ci racje stary . Z reguły tak jest . Powiem jeszcze , że zwiazek na przyjaźni zbudowany wytrzyma o wiele wiecej , niż każdy inny .


Bo dla nas nie ma przyjaźni która sie kończy.!
Dla nas jest albo przyjaciel, albo chłopak, albo przyjaźń tylko, że już w zwiazku.

Noo własnie . Od kiedy związek oznacza koniec przyjaźni ? Przyjaźń w zwiazku powinna zajmować szczególne miejsce .
A nie , albo przyjaźn albo zwiazek .

Co do tematu , żeby nie było :

Mam przyjaciółke . Znamy sie od zerówki , przyjaźnimy od konca gimnazjum . Możemy na siebie liczyć i jest dobrze .
Ona ma chłopaka , z czego bardzo sie ciesze . Nigdy nawet przez myśl nam nie przeszło coś innego niż przyjaźn .
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Noo własnie . Od kiedy związek oznacza koniec przyjaźni ? Przyjaźń w zwiazku powinna zajmować szczególne miejsce .
A nie , albo przyjaźn albo zwiazek .
Nie chodzi o to, że boimy się stracić przyjaźń, bo ona trwa, ale już w miłości, a to co innego.
A jeśli chłopak nazywa sie naszym przyjacielem to jest tylko przyjacielem.
Dla nas "jesteśmy przyjaciółmi"="jesteś dla mnie ważna, ale nie jestem tobą zainteresowany".
Ja np. czuje sie okłamana gdy chłopak, który uważał sie za przyjaciela, ironicznie uśmiechał gdy podejrzewano nas o coś wiecej, nagle wypala "kocham cie". :/

Dla mnie przyjaźń damsko-męska teoretycznie nie istnieje.
Ale długo by pisać. :]
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
dla mnie przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna jest mozliwa acz trudna. tutaj trzeba by zalozyc ze oboje sa zajeci i zaklajstrowani ze tak to powiem.
jesli oboje sa wolni zaczyna to byc juz podejzane. jesli jedno chce byc przyjacielem na zelaznych zasadach, a drogie ma ochote na cos wiecej...
to facet zostanie odrazu zaszufladkowany i posadzony o to ze jest nachalny...
zas dziewczyna zostanie postawiona tylko w niezrecznej sytuacji.

przyjazn taka jest mozliwa sam mam taka przyjaciolke z ktora moge o wszystkim pogadac itd. :) ale baaardzo trudna :p i przeksztaucajac sie w zwiazek zwykly bardz niebezpieczna dla facetow :p

tak poprostu jest i nic tego nie zmieni. :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Przyznam racje w przyjażni tak bywa... ale trzeba nad tym zapanować, jeśli coś zbliża sie choćby z powodu jednej strony do czegoś głebszego, i przyjażń sie nie zniszczy, to staje się jeszcze silniejsza
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Mam przyjaciół płci męskiej, ale sądzę że dogadujemy się dlatego dobrze, ponieważ oni mają dziewczyny. Dlatego nie ma innych uczuć między niż czysta sympatia :)
Nie wierzę w przyjaźń damsko-męską gdy obie strony są wolne.
 

adrian1991

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
co wy :cenzura:icie, nie ma przyjazni miedzy mezczyzna a kobieta. wlasnie spedzialem miły wieczór z moją kochaną "przyjaciółką". Wkońcu jej powiedziałem o co biega i co sie okazało, że dla niej tylko to przyjaźń a ja teraz ślęcze nad flaszką i ..... a zresztą szkoda słow, yebać to wszystko, w każdym razie przyjaźni nie ma kiedy obie ze stron są wolne.... :niepewny: :(
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to ze z Twojej strony bylo cos wiecej dzieciaku nie znaczy ze facet nie moze sie z kobieta przyjaznic
 
Do góry