Czy macie nieraz takie sny?;/

Truskawkowaxd

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Hej mam 14 lat i od o jakiegoś roku przynajmniej raz na miesiąc przeżywam dziwny i nie przyjemny sen.;(
Postaram się wam opisać jak to wygląda:
Ide sobie spać i odrazu jak zasne w śnie widze swój pokój wszystko tak jak jest na swoim miejscu w realu,i co najdziwniejsze na zegarku jest godzina która w dam momecie jest w moim normalnym życiu po za snem.W tym śnie słysze dziwne hałasy typu:
-dżwięk nożyczek
-jakaś rozmowa w oddali
-coś podobnego do muzyki która jest naprzykład grana na dyskotece(muzyka jest trochę wyciszona i spowolniona)
Oprucz tych dźwięków wszystko staje się spowolnione gdy na przykład ruszam ręką w tym śnie to na jawie czuje jak mi rwie tak dziwnie mięsień
i zaczynam się powoli unosić w góre i czuje to na jawie to jest naprawde straszne czuję się tak jak bym lewitowała i gdy w śnie spoglądam na dół to widzę puste łóżko a ja jestem nad nim w powietrzu i też wszystko jest prawie tak jak na jawie. Gdy po razach razach takiego snu śniło mi się tak jeszcze raz postanowiłam się zaprzeć wmawiałam sobie że musze się obudzić i niemoge (że tak powiem znów być nad łóżkiem) więc zaparłam się, byłam w połowie świadomo tego że sen znów się zaczoł.Wtedy poprostu coś mnie wyrwało do góry i nie wspowolnionym tempie tak jak zawsze tylko w szybkim tempie.I odrazu gdy powoli spadam na dół na moje łóżko,budzę się i jestem spocona,boję się zasnąć bo to jest naprawde dziwne czuje to wszystko tak jak w realu a nie śnie .
Czy ktoś z was miał już takie dziwne sny??
Wiecie jak temu zapobiec? albo co to tak wogóle może być?;(((
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
To co opisujesz to OOBE (doświadczenia poza ciałem). Co ciekawe, ludzie trenują latami aby wyjść z ciała, a Ty to robisz samoistnie. Niestety, w książce, Monroe pisze: "Drzwi raz otwarte nie mogą zostać ponownie zamkniętę". Oznacza to że gdy raz doświadczysz OOBE, później będzie przychodzić ono samoistnie. Jednak możesz spróbować zrobić tak: "Przed snem pomyśl sobie że się wyśpisz dziś w nocy, ale tylko raz niech taka myśl przejdzie ci przez głowę jednak dobitnie. Później podczas zasypiania przekręć się na bok i pomyśl ze uśniesz. Ale nie nie możesz mieć żadnej obawy ze dziś się nie uda."
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
ha OOBE ?? to jakieś nowe podpaski?? weź stary nie wylatuj z takimi pierdołami.

Lewitowanie poza ciałem??? Ty się słyszysz???


Dziewczynko nie lękaj się, tez miałem takie sny jak byłem w Twoim wieku, to normalne. Mi się śniło że latałem , też widziałem swój dom, pokój, rodzinę jak śpi itp, zwykły sen, z wiekiem Ci przejdzie. Nie martw się, przed snem uważaj co jesz, smażone i ciężko strawne jedzenie i zaraz mam takie durne sny.

Poprostu to olej, to jest sen, nie ma takiego czegoś jak OOBE i inne ciekawostki. Jak sobie uświadomisz że to sen to CI przejdzie.

Ja też mam od kilku lat co jakieś kilka miesięcy ten sam sen i co uważam to za paranormalne ?? nie, jak dorośniesz z wiekiem może troszkę CIę nauka zainteresuje (oby), poczytasz mądre książki o mózgu i snach, czy oglądniesz coś o tym to zrozumiesz:)

Tylko nie jakiegoś szalonego naukowca z USA i jego lewitacje.

"Drzwi raz otwarte nie mogą zostać ponownie zamkniętę" bardzo ciekawe, naprawdę i głębokie.


"Co ciekawe, ludzie trenują latami aby wyjść z ciała, a Ty to robisz samoistnie. " nie, to nie jest ciekawe, później się dziwić że płaczą bo nic nie osiągnęli w życiu.
 

Yodas

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
Najlepiej po prostu idź spać bo długim męczącym dniu, planuj sobie tak czas żebyś była zmęczona. I JESZCZE JEDNO! Te OOBE czy coś tam to się nie znam ale czytałem o kontroli snów, czyli robisz co chcesz. Czytałem, że żeby mieć sen trzeba po prostu chcieć! Chcieć i wierzyć, że się będzie miało ten sen! Wiem, że to prawda bo próbowałem i tak jest! Co do kontrolowania snu to do tego nie doszedłem, a nawet nie wiem czy jest to możliwe ale możesz spróbować, może ci to pomóc...
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
ha OOBE ?? to jakieś nowe podpaski?? weź stary nie wylatuj z takimi pierdołami.Lewitowanie poza ciałem??? Ty się słyszysz???Dziewczynko nie lękaj się, tez miałem takie sny jak byłem w Twoim wieku, to normalne. Mi się śniło że latałem , też widziałem swój dom, pokój, rodzinę jak śpi itp, zwykły sen, z wiekiem Ci przejdzie. Nie martw się, przed snem uważaj co jesz, smażone i ciężko strawne jedzenie i zaraz mam takie durne sny.Poprostu to olej, to jest sen, nie ma takiego czegoś jak OOBE i inne ciekawostki. Jak sobie uświadomisz że to sen to CI przejdzie. Ja też mam od kilku lat co jakieś kilka miesięcy ten sam sen i co uważam to za paranormalne ?? nie, jak dorośniesz z wiekiem może troszkę CIę nauka zainteresuje (oby), poczytasz mądre książki o mózgu i snach, czy oglądniesz coś o tym to zrozumiesz:)Tylko nie jakiegoś szalonego naukowca z USA i jego lewitacje."Drzwi raz otwarte nie mogą zostać ponownie zamkniętę" bardzo ciekawe, naprawdę i głębokie."Co ciekawe, ludzie trenują latami aby wyjść z ciała, a Ty to robisz samoistnie. " nie, to nie jest ciekawe, później się dziwić że płaczą bo nic nie osiągnęli w życiu.

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Dziękuje, do widzenia.
 
B

Bad Boy

Guest
Tak to zwykłe oobe. Nie masz czego się obawiać, nie wierz tylko we wszystko w co tam zobaczysz i co usłyszysz.
 
Do góry