Czy Lubisz Swoje Rodzeństwo?

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
A ja mam o 7 lat starszego brata...czasami mnie wkuza ,ale jakos niewyobrazam sobie zycia bez niego :):):p
 

Mihlin

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
no cóż mam dwóch braci! Uprzykrzają mi życie1 Czasem mam ich tak dosyć, że chętnie bym się ich pozbyła!
Ale zdarza się że jest fajnie! a nawet czasem jak który gdzieś wyjwdzie to tak pusto i spokojnie... Przywiązałam się do tych potworów! :p
 

Mihlin

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
ale zdarza się, że nie da się z nimi wytrzymać!
Poza tym nigdy bym ich nie zamieniła bo taki już jest człowiek, że się przywiązuje... :p

zanim się urodził młodszy brat to bardzo chciałam, żeby był dziewczynką! Nawet lekarz mówił, że będzie dziewczynka! A tu proszę! Chłopczyk się urodził i teraz bym już nie chciała, żeby był dziewuszką! :D
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja moją siostrzyczkę kocham. Jest moją przyjaciółką i bardzo podoba się mi to że przychodzi do mnie ze wszystkimi kłopotami, porażkami czy szczęściami, pozdrawiam ją tak w ogóle, bo nie wiem czy nie będzie tego czytać. Ma internet w domu, a wie że ja się loguje jako Poranna Kaffcia, chociaż to moje pierwsze forum.
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
mam dwóch braci :/ ja juz sam nie wiem co mam z nimi robić, sa az tak złosliwi ze mam ich dość!!!!
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A ja uważam,że mam najlepszego brata pod słońcem :) :p Nieraz sie z nim kłóciłam ale nie zamieniłabym go nigdy w zyciu. Jest starszy ode mnie o 6 lat dlatego czasami się nie rozumieliśmy i nie rozumiemy dalej ale i tak go kocham :D niestety teraz jest za granicą. :(
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja tam moją siostrzyczkę kocham nad życie.
Moja siostra ma pietnaście lat i nazywa się Justyna.
Lubi do mnie przychodzić, a jeszcze lepiej nocować.
Będzie u mnie na swoich całych feriach.
Całe dwa tygodnie będzie mieszkała ze mną.
Ekstra nie?
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja tez jade do mojego brata na ferie już sie nie moge doczekac
Całe dwa tygodnie będe u niego... :)
tyle,że później musze wrócić i czekać do wakacji :(
Poranna Kaffcia masz szczęście,że siostre masz blisko siebie i że w każdej chwili może do ciebie przyjść a ty do niej.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
mam siostrę , jest starsza ode mnie o 13 lat i czasami mnie doprowadza do szału.. bo się zachowuje jak stare babsko i mi rozkazuje wynieś przynieś pozamiataj.. mimo , że nie mieszka z nami , ale jak przyjeżdża to czasami mam ochotę ją udusić za to, że nie mam chwili spokoju czasami.... :/
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
A ja mam dwie siostry, jedną starszą o 8 lat, drugą o tyle samo młodszą. I ja mam najgorzej (chociażze starszą to sie teraz nawet da pogadać, piwo mi raz postawila :D)
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Ja tam kocham mojego braciszka, jest starszy ode mnie i zawsze mogę na niego liczyć. Kiedyś się tylko kłóciliśmy, ale ten wiek już się skończył :]
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
A ja nie mam rodzeństwa xD Więc chyba dlatego tak bardzo chciałabym je mieć co wiąże sie z miłością do dzieciątka nienarodzonego :p.... ee... któa to już godzina? Ah, już wiem dlaczego piszę takie głupoty... Dobranoc =P
 

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
Mam mlodszą siostrę 15 i mlodszego brata 10. Żyjemy w zgodzie. Myślę, że nieporozumienia w rodzeństwie wynikaja ogolnie z atmosfery w domu i są skutkiem niewłaściwego wychowania. B)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Mam siostre , o trzy lata starszą . Żyjemy w zgodzie , tak ogólnie w zgodzie . Posiada cechy ktore bardzo mnie w niej denerwują ale no cóż wszystkiwgo mieć nie można . Też mam wady (niestety) , w sumie jednak jestem bardzo zadowolony ze mam siostrę . W razie potrzeby pomaga w nauce , lub innych cięzkich sytuacjach .
 
Do góry