Czy lubicie jak chlopak ma wymodelowane wlosy?

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
nie chodzi mi tu przesadne jakies niewiadomo co , tylko np. lekko na gumie, lakieru do wlosow? oczywiscie nie na zelu.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Nie. Ja lubię, kiedy są normalnie ułożone :]
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Nie lubię. Czyste i jakoś gustownie ułożone i jest dobrze ;) ja sama nie używam żadnych lakierów itp. uważam to za głupotę.
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
no a chociaz pianka do wlosow. Przeciesz jak chlopak nie ma naturalnie bujnych wlosow to lepsze to niz zeby mial oklapniete
chodzi mi o cos takiego:
//hairstylesandcuts.net/wp-content/uploads/2011/07/Razor-Cut-Hairstyle.jpg
//hairstylesweekly.com/images/2011/11/06014501G.jpg
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
arsene17 napisał:
no a chociaz pianka do wlosow. Przeciesz jak chlopak nie ma naturalnie bujnych wlosow to lepsze to niz zeby mial oklapniete
chodzi mi o cos takiego:
//hairstylesandcuts.net/wp-content/uploads/2011/07/Razor-Cut-Hairstyle.jpg
//hairstylesweekly.com/images/2011/11/06014501G.jpg
Przecież*. Żet z kropką. Poza tym, skoro sam wiesz najlepiej, co jest lepsze dla pozostałych chłopaków, po co pytasz?

Mam poważne wrażenie, że używasz takich specyfików i nie możesz zaakceptować, że przedstawicielki przeciwnej płci, które tu zajrzały, odpowiedziały na Twoje pytanie przecząco, przez co usiłujesz za wszelką cenę znaleźć jakiś kompromis. Jeśli ich zdanie leży Ci na sercu, to po prostu tego nie używaj.

Cholera, pisząc w tym dziale czuję się trochę jakbym wszedł do damskiej toalety, w której jakiś chłopak modyfikuje swoją fryzurę. To nie atak. Po prostu takie pytania kojarzą mi się z metroseksualnymi fanami Davida Beckhama. Którego zdjęcia zresztą wrzuciłeś.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
No ale po co w ogóle się pytasz kobiet ? Przecież one mogą Ci mówić, że nie nie, a prawda jest taka, że to zarąbiście indywidualna sprawa i jakbyś stanął przed ich oczami to równie dobrze mogłyby się im ugnąć kolanka z wrażenia :]

Rób tak, żeby dobrze wyglądać (jeśli Ci na tym zależy) i tyle :)

Jak uważasz, że lepiej wyglądasz z jakimś lakierem czy czymś tam na głowie no to kładź i tyle.

Ja np. mam tak, że jak się zetnę u fryzjerki no to potem przez jakiś czas nawet grzebienia nie używam praktycznie - nie dlatego, że mam króciutkie, ale po prostu dobrze się układają, mam ich sporo, są gęste (chyba po matce :D ). Wystarczy, że wezmę gdzieś tam trochę rękę namoczę wodę, jakoś tam przejadę po głowie i potem są cały dzień ok.

No ale już np. jak są trochę dłuższe to wtedy ciut zmieniam uczesanie tutaj już się zdarza, że jak się w ogóle nie układają, są bez ładu i składu (i nie jest to artystyczny nieład tylko po prostu burdel :D) no to psiknę ten lakier jakiś, żeby zmusić włosy do współpracy i tyle.

Nie spotkałem się jeszcze z krytycznymi opiniami co do moich włosów - chyba, że na nogach ehehehehe

Wg mnie najgorzej jak ktoś przesadza - jacyś napiankowani / nażelowani chłopcy hehehe, ale mnie tam ten problem nie dotyczy. W sumie jestem zadowolony ze swoich włosów.

A Beckham to ma nastroszony łeb i jak kogut wygląda - cieniasy tak najczęściej mają, taka fasada, a w środku tkwi mały, bezbronny chłopczyk :p
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
nie no pytam bo w sumie niewiem, bo jak mam fajnie zrobione wlosy to przyciagam uwage wiecej dziewczyn, a jak nie to mniej albo wgl. I niewiem poprostu czy to dlatego ze wygladam dziwnie czy atrakcyjnie
 

WeselneZaplecze

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Jeśli włosy wyglądają na zadbane a dodatkowo są ładnie ułożone to czemu nie :p
 

einmal

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie mam nic przeciwko jak chłopak jakoś fajnie ułoży sobie włosy na żel czy coś..
U niektórych naprawdę fajnie to wygląda. ;)
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Też tak myślę, że jak facet potrafi odpowiednio użyć żelu, czy czegoś innego do modelowania włosów to czemu nie- to świadczy tylko o tym, że dba o swój wizerunek. Ale Panowie pamiętajcie- nie za bogato ;))))
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
no wlasnie o to mi chodzi, nie zeby uzywac kilo zelu na glowe( wgl to zel jest okropny, sa inne specyfiki) tylko troche zeby uzyskac fajny artystyczny nielad.
 

qaswe1

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
14
Punkty reakcji
1
Jeżeli już to tylko guma albo żel nic więcej i też od czasu do czasu nie na codzień
 

JrGunner

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
101
Nie lubię. Nie wiem, może to z przyzwyczajenia, bo mój facet żadnych takich specyfików nie używa. Jak brat jeszcze modelował włosy za pomocą gumy, nie przeszkadzało mi to, dobrze wyglądał, ale zwolenniczką nie jestem. W każdym razie - wszystko z umiarem.
 
Do góry