Czy Ktoś Z Was Pisze Książki?

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Chciałabym wiedziec czy ktoś z Was próbował kiedyś pisać książkę.Ja już kilka razy próbowałam, ale niestety tematy szybko mi się nudziły :/ .Teraz mam pomysł na nową.Jakbyście mogli mi podsunąć jakieś ciekawe ''scenki'' to z góry dziękuję. ;)
 

bluesky

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ja pisze wiersze, na ksiazki narazie nie mam czasu, kiedys napisalam cos co mozna nazwac raczej nowelka :) , ja wiem o czym chce napisac, plan mam w glowie :p , a wyobraznia podsuwa mi w miare pisania coraz nowe pomysly :) czekam tylko na czas i do dziela. Tobie zycze powodzenia i wyobrazni przede wszystkim...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Kiedyś chciałam napisać książkę o dziewczynie z Domu Dziecka, ale nie miałam weny..
Wolę raczej wiersze ;)
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
ja pisze mam zaczete trzy,ale niestety nie jestem systematyczna i chociaz mama plan to jak siadam do pisania to mi sie nie chce siedziec i wszytskiego spiwywac i nawet zeby sie nauczyc systematycznego pisania zaczelam prowadzic pamietnik-co zawsze uwazalam za szczytt beznadziejnosci no ale czego sie nei robi dla dobra sprawy,koniec koncow efekt jest taki ze prowadze ten pamietnik tak ze jeden wpis mam z kwietnia drugi z listopada leniwa jestem taka prawda :/
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Jak miałem 8-9 lat napisałem pierwszą książkę. W sumie teraz nazwałbym ten zlepek słów krótkim opowiadaniem, ale wtedy to było coś. :) Zarysy fabuły delikatnie pominę. :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja kiedys z kolezanka wymyslalam takie fajne historie z zycia wziete :D mialysmy wtedy moze 10 lat i ta ksiazka byla naprawde super tak szcerze mowiac tylko ze nie skonczylysmy jej niestety...
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Ja juz mam tyle ksiazek za soba ze nie potrafie ich zliczyc...tylko ze zadna z nich nie przekroczyla 5 stron :p hehehee...zawsze jak zaczynalam pisac to po kilku dniach nie mialam juz czasu i jak chcialam do nich wrocic to tematy juz nie wydawaly mi sie zbyt rewelacyjne :bag: aktualnie zawiesilam działalnosc...ale teraz chyba jakas jest zaczeta :D heheee...
 

aneczka294

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Turek
Ja sobie kiedys pisałam "Bajeczki do poduszeczki... czyli kryminały ani" :D hehe to były super książeczki :D
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Dawno dawno temu... napisałem kilka opowiadań :p Jak teraz je czytam to ubaw mam niezły. Chociaż od długiego czasu chodzi za mną pewien pomysł na pewne "dzieło" ale nie mogę się zmobilizowac :p
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ŁDZ
heehe ja w podstawówce napisałam nowelkę pod tytułem "Sen", i teraz mam ochotę napisać jeszcze jedną , ale już nie nowelke , jakąś dłuższą :)
 
K

kfiatushekk

Guest
ja pisałam.. Probowalam stworzyc pariode harrego pottera.. hmm.. zatrzymalam sie na 2 rozdziale.. chyba nie mam talentu :)
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja napisalam 2 strony a4, tera jakos wole naszla mnie ochota na wiersze o zyciu, moim ... moze cos wyjdzie ;>
 
Do góry