Czy kobieta Bi zdradza mężczyznę podczas pieszczot z inna?

metropolitanLady

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czy sądzicie, że w momencie kiedy partnerka(Bi) w związku(kobieta, mężczyzna) "spotyka się" z inną kobietą, dochodzi do zdrady?
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
co za temat :D
wg mnie to tak jak jest z jednym to jednym a nie wali sie z inna po bokach
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
niech zrobia trojkacik to bedzie O.k a nie ona sama z inna na boku
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem zdradza faceta, jak kobieta z inną kobietą za plecami faceta uprawia Seks.

Gdy taki trójkącik by zrobiła, facet by się na to zgodził, to co innego, choć moim skromnym zdaniem taka zabawa mogłaby się w przyszłości zakończyć związek między Facetem a tą kobietą Bi.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
oczywiscie ze to zdrada gdymym sie o takim czyms dowiedzial potraktowal bym to tak samo jak by sie przespala z facetem... wkoncu rownouprawnienie mamy :p
 

aa_gggga@onet.eu

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
wg mnie to zdrada co za różnica czy z facetem czy z kobietą ważne że ktoś inny dotykał jej ciała, rolą faceta jest zadowolanie kobiety tak żeby nikt inny nie był jej do szczęścia potrzebny, nawet jeśli jest bi a wybrała faceta to powinna być tylko z nim takie moje zdanie BB)
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Oczywiście, że jest to zdrada. Jeśli to coś zmieni w mojej wypowiedzi-jestem biseksualna. Jestem w stałym związku i jestem zadurzona w kobiecie.
 

allie92

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
jestem bi i z doświadczenia wiem że dwie kobiety razem podoba ją się facetom. Za to chłopak z którym jestem teraz nie chce słyszeć w ogóle o czymś takim, pilnuje mnie nawet żebym nie patrzyła na dużo na dziewczyny, zazdrośnik ^^ Z mojego punktu widzenia, żaden seks nie jest zdradą jeśli nasz stały partner o tym wie i akceptuje, proste.
 
Do góry