Czy kłótnie wzmacniają związek?

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Czy uważacie, że nie raz kłótnie wzmacniają związek ? Ja myślę, że czasem tak jest... bo Mój przyjaciel ostatnio powiedział, że chce wywołać kłótnie by to zbliżyło go bardziej z jego dziewczyną ale nie jakąś poważną!Piszcie jakie macie zdanie na ten temat....
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no niby taak.
Ja tak mialam kilka razy ze kotnia zblizyla mnie z moim chlopakiem,tzn po klotni bylismy ze soba blizej.

Ale moim zdaniem to bez sensu wywolywac klotnie by sie zblizyc,bo moze byc tak ze ta klotnia zniszczy zwiazek,bo zamiast malej wyjdzie duza.
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Racja... kłótnia ale nie za duża.... no i racja nie wywoływać jej na siłę... Ale zbliża zbliża... szczególnie jak kłótnia jest z powodu zazdrości... ja tak miałam jak napisałam na nk życzenia byłemu chłopakowi używając zdrobnienia jego imienia .. chłopak sie strasznie wkurzył ... potem go przeprosiłam... Potem nawet przyznał, że był zazdrosny.... i to myślę zbliżyło nas do siebie :p
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Może i w jakiś sposób zbliża to do siebie.. Ale wywoływanie kłótni specjalnie jest beznadziejne. Dopiero się narobi, gdy z tej niewinnej kłótni wyjdzie jakaś wielka i cały związek szlag trafi.
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
kłótnia - rzecz ludzka, nie ma zasady co do jej wpływu na związek. w jednym przypadku może go wzmocnić, a w innym osłabić.
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
A już innych metod nie ma na zbliżenie sie do II osoby ??

Po co wywoływać kłótnie (specjalnie) aby co rzekomo zbliżyć sie raczej wątpię po wyniknięciu pewnych sporów jedynie rozwiązuje sie daną sprawę i tylko tyle.

A czy to czasem nie jest manipulacja II osobą?? A zrobię to i to wiem ze to sie jej nie spodoba i będzie fajnie pobawię sieją ?? głupie to dla mnie.

Wzmacnianie związku po przez kłótnie podziękował bym za takie wzmacnianie.
 

Paulu

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem kłótnia może wzmocnić związek czy nawet przyjaźń ale wywoływać ją specjalnie...BEZNADZIEJA!!!
 

Paulinusia139

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
zadupie
Ja się kłociłam z moim byłym.. i tego żałuje.. to w niczym nie pomogło a wręcz stało sie nie do zniesienia. To jest idiotyczne, zbliżyć to może szczera rozmowa a nie kłótnia :(
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Kłótnia wcale nie zbliża.
Oddala. Tylko i wyłącznie oddala.
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Macie wszyscy rację i Ci co uważają, że zbliża i Ci co uważają, że nie zbliża! Bo to chyba zależy jaka i o co ta kłótnia. !! To może napiszcie co może zbliżyć jeśli nie kłótnia ?:)
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
18
wszystko zalezy od charakteru osób w zwiazku i rodzaju kłótni. jak kłótnia nie jest bardzo poważna to zwykle finałem tego jest przepraszanie i powrot do tego co bylo z zwiekszona sila. ale szczerze mowiac chyba nie odwazyl bym sie wywolywac sztucznie klotni bo nie wiadomo jak to moglo by sie skonczyc
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
Macie wszyscy rację i Ci co uważają, że zbliża i Ci co uważają, że nie zbliża! Bo to chyba zależy jaka i o co ta kłótnia. !! To może napiszcie co może zbliżyć jeśli nie kłótnia ?:)
ale glupoty wypisujesz...
klotnia na pewno nie zbliza, a specjalne jej wywolywanie to juz kompletna dziecinada...
mozesz "wzmocnic" zwiazek pokazujac drugiej osobie, ze ci na niej zalezy, ze moze ci ufac, ze moze na ciebie liczyc itd... a nie wymyslajac jakies duperele...
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
Czy uważacie, że nie raz kłótnie wzmacniają związek ? Ja myślę, że czasem tak jest... bo Mój przyjaciel ostatnio powiedział, że chce wywołać kłótnie by to zbliżyło go bardziej z jego dziewczyną ale nie jakąś poważną!Piszcie jakie macie zdanie na ten temat....
Na jego miejscu uważałabym z tą sztuczną kłótnią, bo może wyjsc, ze się do siebie nie zblizą, tylko rozstaną...
A co do tematu to uwazam, ze czasami takie kłotnie mogą zblizac, ale niekiedy i oddalac od siebie ludzi... :niepewny:
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Kłótnie,drobne byc może tak i na początku znajomości lub pożycia wspólnego to tak,bo młodzi ludzie szybko sie godzą,ale kłótnie w związkach z wiekszym stażempożycia prowadzą do rozpadu danego związku,w nerwach człowiek moze powiedziec o jedno słowo lub zdanie za duzo i wtedy jest problem,wtedy utrzymanie danego zwiazku staje pod znakiem wielkiego znaku zapytania.Najlepiej jeśli się tych kłótni unika a rozmawia się szczerze ze sobą,choć jest to bardzo trudne do wykonania,bo jak rozmawiac nie podnosząc na siebie głosu...
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Myśle że kłótnie wzmacniają związek ^_^ ale oczywiście wcale nie warto specjalnie wywoływać kłótni :p.
 
Do góry