Czy kazdy zasluguje na milosc?

Helfdane

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kraków
Jak myslicie ? Kazdy na to zasluguje?
Bo sa tacy co mowia ze nie kazdy




Wybaczcie za bledy ort. Ale pisze z telefonu
I za taki temat ale mam metlik w glowie
 
S

Spamerski

Guest
Nie, nie każdy zasługuje na taką karę, tym bardziej w dzisiejszych czasach, kiedy humanitaryzm i prawa człowieka mają tak istotny wpływ na nasze życie.
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
A czy każdy zasługuje na nienawiść?Źle postawione pytanie.Miłość to nie kara ani nagroda.
 

Helfdane

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kraków
Wiekszosc czy mniejszosc to pytanie zadaje sobie pewnie wiele osob i szuka odpowiedzi
Tak jak ja.
 
S

Spamerski

Guest
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. To zależy od wielu czynników, głównie od podejścia do życia itd.
 
S

Spamerski

Guest
Tego nie powiedziałem. Ale dobrze mieć już jakiś pogląd na ten temat i go przedstawić, aby inny osoby mogły się do niego odnieść ;) Nie lubię podejścia, które polega na tym, że ludzie oczekują, że ktoś im na pytania, nad którymi ludzkość głowi się od praktyczne swego postania, odpowie na tym forum. To nie jest takie proste, a na tym forum aż kipi od tematów, które po prostu są bezwartościowe, stąd moja uszczypliwość.
 

Helfdane

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kraków
Zawsze myslalem ze odpowiedz tkwi w tym jak sie pozna swoja pierwsza milosc ale chyba bylem w bledzie.
 
S

Spamerski

Guest
Zawsze myslalem ze odpowiedz tkwi w tym jak sie pozna swoja pierwsza milosc ale chyba bylem w bledzie.

Możesz to bardziej rozwinąć? Bo pierwszy post raczej sugerował na pytanie, które byłoby pewnego rodzaju dylematem moralnym w ogóle, a z tego posta wnioskuję, że chodzi o coś zupełnie innego.
 
S

Spamerski

Guest
Wiesz, dla mnie pojęcie "miłość" jest czymś abstrakcyjnym, czymś, co ze względu na relatywność jest wykorzystywane przez ludzi dla realizacji swoich partykularnych interesów, czy to społecznych, czy fizycznych.
 
Do góry