czy jeszcze bedzie dobrze?

nieszczesliwy_23

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.
Kilka miesięcy temu poznałem na czacie dziewczyne.
Na poczatku luzne rozmowy, zarty itd... z czasem pisalismy ze soba całe dnie, czesto zarywalismy tez noce...
Wszystko pieknie, ladnie...
Do czasu az sie zakochałem...
Moze to sie wydac glupie, ze przez czat itd...
Wszystko sie popsuło od kiedy wyznałem Jej co czuje...
Ona od poczatku mowila, ze to tylko znajomosc wirtualna, a ja sie zakochalem i marzylem o spotkaniu...
Teraz juz nie rozmawiamy ze soba praktycznie... powiedziala ze meczy Ją to moje uczucie...
A ja nie potafie o Niej nie myslec...
Dałem Jej dziś spokój...
To tak cholernie boli... zrobiłbym dla Niej wszystko ale najlepsze co mogłem to pozwolić Jej o sobie zapomnieć...
Kiepsko ze mną...
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Proponuje Byście poważnie i szczerze porozmawiali,kiedyś mialem podobnie,dziewczyna też się niby zakochała przez gg tak jak ja w niej,potem przeszło jej i znów że mnie kocha,miałem tak długi czas,niestety zabawiła się uczuciami,za bardzo się wtedy sparzyłem,najlepiej podchodzić z dystansem do takich znajomości by znów się nie zakochać,najlepiej poznać czy kogoś się kocha na żywo,być blisko tej osoby,bo tak przez internet może się zdawać że kogoś się kocha.POZDRAWIAM
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
O ludzie...

Bez bezpośredniego kontaktu nie ma uczucia! Zakochałeś się w literkach, emotkach? Ten czat to taki sposób na oderwanie się od rzeczywistości, co zdrowe nie jest. Kolejny taki temat, śmieszy mnie to. Nie widziałeś jej, nie rozmawiałeś f2f, wiesz tyle co wklepała w klawiaturę. Odejdź od kompa, idź do ludzi, do znajomych, na imprezę - poznasz jakieś dziewczyny w realu, przejdzie ci. Ja wiem, że teraz myślisz sobie jak to jest ci źle, jak ona cię rani - ale sam jesteś świadom tego, że najlepsze co mogłeś zrobić to dać jej spokój. Weź się za siebie, rusz tyłek z domu, zobaczysz że wszystko będzie git. Pozdrawiam,

USSJ.
 

nieszczesliwy_23

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
O ludzie...

Bez bezpośredniego kontaktu nie ma uczucia! Zakochałeś się w literkach, emotkach? Ten czat to taki sposób na oderwanie się od rzeczywistości, co zdrowe nie jest. Kolejny taki temat, śmieszy mnie to. Nie widziałeś jej, nie rozmawiałeś f2f, wiesz tyle co wklepała w klawiaturę. Odejdź od kompa, idź do ludzi, do znajomych, na imprezę - poznasz jakieś dziewczyny w realu, przejdzie ci. Ja wiem, że teraz myślisz sobie jak to jest ci źle, jak ona cię rani - ale sam jesteś świadom tego, że najlepsze co mogłeś zrobić to dać jej spokój. Weź się za siebie, rusz tyłek z domu, zobaczysz że wszystko będzie git. Pozdrawiam,

USSJ.

widziałem Ją, na skypie, rozmawialismy nie raz przez telefon... nie zakochałem sie w literkach czy emotkach....
moze to dla Ciebie smieszne... nic nie poradze na to co czuje...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Widziałeś przez kamerkę internetową, słyszałeś przez skype'a, pisałeś. Ale nie było bezpośredniego kontaktu!
Rozumiesz że to co było, to zlepek pikseli i głos zniekształcony przez kiepski głośniczek telefonu. That's all.

Potrzebna jest obecność tej drugiej osoby, dotyk, kontakt wzrokowy. Kochasz? Wydaje ci się, jak wielu ludziom na tym forum.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Podstawowe bledy robiles. Teraz cos jesli chodzi o podejscie do dziewczyn.

Skoro ja poznales, po jakims tam pisaniu na tym czacie powinienes zaproponowac spotkanie. Nie zrobiles tego, pisales i opowiadales, robila to samo, jak ze znajomym. Spodobalo ci sie to, jak pisze, co ci opowiadala. Dalej niczego nie proponowales, gadales z nia na skypie. Potem juz zrobiles blad kardynalny - nie dosc ze zaczales pisac o uczuciach (co powinienes schowac do kieszonki i okazac na spotkaniu poprzez czyny a nie puste slowa) to jeszcze przez neta wyznales ze to milosc. Z takim podejsciem nie ma szans. Probuj chlopcze powodzenia, kawal roboty przed toba.
 

Wredna__Małpa

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Widziałeś przez kamerkę internetową, słyszałeś przez skype'a, pisałeś. Ale nie było bezpośredniego kontaktu!
Rozumiesz że to co było, to zlepek pikseli i głos zniekształcony przez kiepski głośniczek telefonu. That's all.

Potrzebna jest obecność tej drugiej osoby, dotyk, kontakt wzrokowy. Kochasz? Wydaje ci się, jak wielu ludziom na tym forum.

zgadzam się w 100%.! to nie miłość,to wirtualne zauroczenie;) miła,sympatyczna dziewczyna,więc Ci się spodobała.Tyle w tym temacie!;)
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Powiem ci, że prędzej czy później gdybyście byli ze sobą tylko wirtualnie, a nie w rzeczywistości to i tak byście się rozstali. Więc bez realu to nie wyjdzie. Nawet choćbyś nie wiem jak jej ufał. I jak bardzo się starał. Tęsknota za kimś kto powinien być blisko a nie jest to jest coś strasznego. I rozwala uczucie. Uwierz mi, przerabiałam to.
 

nieszczesliwy_23

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Rozstałem sie z Nia... ona chciala mnie jako kolege, a ja nie potrafilem byc tylko Nim dla Niej.... wczoraj Ja pozegnalem i cholernie mi zle...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Jest inteligentną dziewczyną, skoro wie, że bez szans jest taka znajomość. Co teraz możesz zrobić? Absolutnie nic- zapomnieć. Masz inne wyjście?
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Zapomnij.
Większość internetowych 'miłości' tak się kończy. Trudno tu mówić o miłości skoro w ogóle nie przebywacie razem, itd.
Tak, wiem co powiesz 'ale piszemy ze sobą już długo'. Tak jak pisał USSJ - kontaktu bezpośredniego brak.
Po prostu zapomnij ; )) Tak będzie najlepiej.
 

paula23107

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
135
Punkty reakcji
3
Miasto
Domek ;P
Miłość przez internet ? To jest raczej nierealne (bez obrazy).
Na czacie mozna pisac różne rzeczy, a w rzeczywistośi być zupełnie innym człowiekiem.
Myśle,że po prostu sie zauroczyłeś, ale skoro naprawde Ci na niej zalezy, to walz o nią.! xD
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Odpuść, jak na razie żyjesz tylko złudzeniami. Świat wirtualny, a świat realny bardzo się od siebie różnią. Prawda jest taka, napisać można wszystko, udawać kogo się chcę. Do takich znajomości należy podchodzić z dystansem.

Pozdrawiam :)
 

darkon1234

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Eh milosc przez internet no cos ty . Zauroczyles sie przejdzie ci idz do ludzi . Nie ma to jak podryw zapomnij poprostu. Wiem ze trudno ale dasz rade trzymam kciuki.
 
Do góry