Czy Jestes Dumny(-a) Z Tego Kim Jestes?

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Hmm.. A ja jestem szczęśliwy, lecz nie zadowolony :] Chcę się wciąż rozwijać i iść do przodu.. Na razie mam pewne bardzo ważne cele i będę dumny, kiedy je zrealizuję, bo nie będzie to łatwe : )
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Jestem jaka jestem napewno wiele moznaby było wem nie zmienic na lepsze ale napewno mam tez cos w sobie dobrego nie powiem że jestem "dumna" bo to torche egoistyczne ale wydaje mi sie ze moje zycie jest dosc ciekawe choć za sbą samo nie przepadam
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Tak, chyba jestem z siebie dumna, z tego jaka jestem. Myślę, że mogłabym byc lepsza :p ,żałuję paru rzeczy, lecz tak ogólnie mój całokształt mi sie podoba... :D NO, może mogłabym miec mniejszy nos i większy biust :D ale to juz odmienny temat. Jeśli uda mi się w życiu osiąbnąc to, co zamierzam, to będzie git :]
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Nie jestem dumny z tego kim jestem i co osiagnalem poniewaz jestem zwyczajnym nienormalnym czlowiekiem a nie osiagnalem nic aczkolwiek moglem wszystko co robilem zrobic o wiele lepiej. Czasem jestem z siebie zadowolony jak zrobie cos tak jak powinienem ale to sie bardzo zadko zdarza.
 

r06ert

Bywalec
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Jestem dumny z tego ze robię to co chcę, a mianowiciestudiuję to co mnie naprawde interesuje, co jest pasją mojego życia. Dzieki temu czuje się prawie spełniony. Prawie... Dopełnieniem jest druga połówka, której narazie brak...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Czy jestem dumna? Faktycznie niespodziewane i bądź co bądź, bardzo trudne pytanie.

Na pewno jestem dumna z etgo, ze mam rodziców i przyjaciól, których kocham. Ze potrafię docenic zycie, kcoham Boga. Jest wiele powodówstydu, ale przeciez człowiek nie powinien wstydzic sie wlasnych ulomnosci, za co ja, mimo wszystko się wstydzę.

Na pewno dumna jestem z tego, ze potarfię rozmawiac,ze potrafie prowadzic rozmowy, które czowieka pocieszaja, potrafie kogos ukierunkowac, pomoc, poradzic. kocham zycie , a jezlei je kocham, to pewnie kocham, to co robie. A ejzeli kocham to, co robie, to msuze kochac, wykonawce;)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Oczywiście że jestem z siebie dumna może nie jestem za ... ładna ale lubie siebie taką jaką jestem i nie chce tego zminić. Mam super charakter mnustwo kolegów i koleżanek chłopaka rodziców no i brata to mój cały świat i dlatego siebie akceptuję. ;)
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Jestem dumny z tego, że jestem człowiekiem, jestem dumny z dużej ilości cech które są we mnie ale też nie jestem dumny z dużej ilości cech, więc uogólniając to chyba jestem dumny z tego życia co już było ale nie ze wszystkiego choć ogólnie to na plus. Zobaczymy jak ocenie moją przeszłość za 10-15 lat.
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
"Tak to dobre pytanie wiekszosc ludzi sie go nei spodziewa ale warto na nie szczerze odpowiedziec a wiec:

Czy jestes dumny(-a) z tego kim jestes i co osiagneles(-as) ?
Oraz dlaczego?

czekam na odpowiedzi"

Zanimbym odpowiedziała na to pytanie, zadałabym sobie inne, istotniejsze - Kim jestem?
Jestem jednym malutkim pyłkiem, jednym z milionów pyłków. Któremu czasami zdaje się, tak jak milionom jego pobratyńców, że coś znaczy.
Czy jestem z tego dumna?
Bywam.
Zresztą, to i tak bez znaczenia.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Zastanowię się. Idę zapalic.
Nie jestem. Robię coś, co na początku wydawało mi się ciekawe, a teraz tego nienawidzę (jednak życ z czegoś trzeba).
Nie mogę sobie ułożyc życia z kobietą.
Wolnośc ponad wszystko, ale czy zawsze warto? Może czasem trzeba zgiąc kark.
Mam takie proste marzenie. Własny dom. Tylko za co?
Trzeba jednak pchac ten wózek. Może kiedyś droga sie wyprostuje.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Hmm w zasadzie mozna powiedziec ze jestem dumna z tego kim jestem i co robie, choc oczywiscie nie zawsze tak jest, ale generalnie tak. Z tym ze to jest taka ,,malutka" duma, wieksza bedzie dopiero wtedy gdy dostane sie na wymarzone studia i dobrej, wymarzonej pracy. Wtedy bede dumna z tego co robie. a kiedy wyjde za maz i urodze dziecko bede dumna z tego kim jestem. I bedzie git :)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Tak jak BlizZ jestem szczęśliwy...ale siebie nienawidze...za moje wieczne lenistwo :/
 

kalamburka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z panstwa snów
czy jestem z siebie dumnna hmmm raczej nie , mam coprawda swoje male zwycistwa ktore dodaja mi otuchy ale jest jescze mnustwo rzeczy , ktore chce w sobie zmnienic jeli uda mi sie to osiagnac to moze wtedy kto wie ;)
 

Attachments

  • 3081_1_.gif
    3081_1_.gif
    31,1 KB · Wyświetleń: 37

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
oczywiscie ze jestem dumny
przecierz zawsze moge cos zmienic
moge dazyc do czegos
stawiac sobie cele
moge je realizowac a moge je olac
jestem sobą
oczywicie ze jestem dymny
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Trudno powiedzieć, czy jestem dumna. Mogłabym być lepsza w wielu dziedzinach, ale nie mogę odmówić sobie sukcesów. Dni, kiedy mogę sobie spojrzeć w twarz i powiedzieć: "Jesteś równa laska :) " są dla mnie sukcesami. Nie chciałabym być kimś innym, niech będzie tak jak jest, ale duma - to za dużo powiedziane.
 

Tunrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Jak narazie niczego nie osiągnełam, ale mam zamiar, mam cele w swoim zyciu i jeśli je zrealizuje będe dumna ze swojego życia :)
 

*FraiL*

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Jestem zadowolona z siebie i tego co do tej pory osiągnęłam (choć w moim krótkim życiu aż tak wiele tego nie było) ale wiem, że stać mnie na więcej, sporo rzeczy mogłam zrobić inaczej lecz niczego nie żałuję, żyję chwilą i jestem dumna z tego ;)
 
Do góry