kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Hej. Potrzebuję waszej porady i opinii, bo nerwy, rozmyślania i stres już mi tak zamydliły oczy, że nie jestem w stanie trzeźwo myśleć...
Zacznę od początku... Kochaliśmy się z partnerem bardzo często... zawsze w dni niepłodne (omijalismy 10-18 dni cyklu)... zawsze stosowaliśmy prezerwatywy, które nigdy nie pękły, ani się nie zsunęły... a mnie się już spóźnia 3 dni okres i ani widu ani słychu żeby miał się pojawić, zero typowych objawów... Robiłam 2 razy test ciążowy w 29 i 32 dniu cyklu... (cykle miałam praktycznie zawsze 30 dniowe).... oba testy wykazały brak ciąży...

Proszę o opinię, czy jest jakaś możliwość ciąży? kurcze, ani pójść do ginekologa teraz bo są święta, nie wiem... pomocy Kochani

myślę, że szansa jest nikła żeby nie powiedzieć że żadna :)
 

desire92

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, no i doszedł we mnie, okres powinnam mieć jakoś za 2 dni. Mogę być w ciąży ?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Oczywiście, że możesz. Jeżeli okres będzie się spóźniał - zrób test.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, no i doszedł we mnie, okres powinnam mieć jakoś za 2 dni. Mogę być w ciąży ?

Bez jakikolwiek zabezpieczeń kochaliście się ? akurat dwa dni przed twoim okresem?
Hm.. ciekawie,
Co do pytania, to tak możesz być w ciąży
 

oczekująca ;)

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej kobietki ;)
okres spóźnia mi sie 4 dzień i mam podejrzenia że to może być upragniona ciąża ;) gdzieś tydzień temu byłam u ginekologa i badała mnie jedynie "ręcznie", chyba w takim wczesnym stadium ciąży nie da się jej wykryć przy takim badaniu ale za to stwierdziła, że "mam strasznie duże upławy", i mam pytanko do Was, czy to może być również objaw ciąży? zaczęła mnie też męczyć zgaga chociaż nigdy wcześniej nie znałam tego uczucia
oczywiście zrobię test ale się niecierpliwię ;)
pozdrawiam
 

fretka1990

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Jestem tutaj nowa i piszę do was bo mam problem. Mianowicie kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia (skończył we mnie) 4 dnia cyklu (miałam jeszcze wtedy krwawienie, ale nie obfite)... Mój cykl wygląda różnie raz trwa 38-34 dni a czasami nawet 28 także nie jest do końca regularny. Ostatni okres miałam 27 listopada i teraz czekam na następny, ale to już trwa dosyć długo... Boje się że mogę być w ciąży... czuje czasami bóle podbrzusza tak jak bym za chwile miała mieć okres... dziś odczuwam kłucie w plecach (okolice krzyża), do tego pobolewają mnie piersi. Jeśli chodzi o śluz kilka dni temu był jeszcze bardzo obfity i wodnisty dziś już prawie go nie mam. Wiem że łatwiej jest zrobić sobie test ale uwierzcie mi chyba wole to przeciągać jak najdłużej bo to jest dla mnie taki stres... Nie jestem małolatą która boi się dziecka ale nie mam partnera (tamten chłopak okazał się dupkiem któremu zależało tylko na seksie) dlatego tak boje się tej ciąży bo wiem że zostanę z tym sama.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Witam,
Jestem tutaj nowa i piszę do was bo mam problem. Mianowicie kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia (skończył we mnie) 4 dnia cyklu (miałam jeszcze wtedy krwawienie, ale nie obfite)... Mój cykl wygląda różnie raz trwa 38-34 dni a czasami nawet 28 także nie jest do końca regularny. Ostatni okres miałam 27 listopada i teraz czekam na następny, ale to już trwa dosyć długo... Boje się że mogę być w ciąży... czuje czasami bóle podbrzusza tak jak bym za chwile miała mieć okres... dziś odczuwam kłucie w plecach (okolice krzyża), do tego pobolewają mnie piersi. Jeśli chodzi o śluz kilka dni temu był jeszcze bardzo obfity i wodnisty dziś już prawie go nie mam. Wiem że łatwiej jest zrobić sobie test ale uwierzcie mi chyba wole to przeciągać jak najdłużej bo to jest dla mnie taki stres... Nie jestem małolatą która boi się dziecka ale nie mam partnera (tamten chłopak okazał się dupkiem któremu zależało tylko na seksie) dlatego tak boje się tej ciąży bo wiem że zostanę z tym sama.

Objawy, które opisujesz rzeczywiście mogą wskazywać na to, iż jesteś w ciąży. Także nie ma innej rady, jak tylko wykonać test. To niekoniecznie musi być ciąża, ale im szybciej to zrobisz - tym lepiej. Jeżeli jednak boisz się, że zostaniesz z tym sama, to cóż - trzeba było pomyśleć o tym wcześniej, sorry ...
 

paulastb

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, a więc zawsze miałam regularny okres, lecz ostatnia miesiączka przyszła tydzień prędzej i trwała tylko 2 dni co zwykle trwa 3-4. Czy może to oznaczać jakiś objaw ciąży? Bo żadnego stresu ani nic nie miałam w ostatnim czasie. Dodam że miewam bóle w podbrzuszu. Wiem że bedziecie pisac bym kupiła test ale nie mam odwagi. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi :)
 

Linka1993r

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej! ok miesiąca temu kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia, niestety przez własną głupotę pomyliłam się w liczeniu. kochaliśmy się w dni płodne bez zabezpieczenia (ok3dni). ok 2 tyg. od tamtego zajścia zrobiłam test był negatywny.4 stycznia normalnie dostałam miesiączki ale trwała ona tylko 3 dni (zawsze trwa 5-7) i nie była obfita. miewam bóle w podbrzuszu i mam lekkie mdłości. poza tym odczuwam duże zmęczenie. czy jet duża możliwość że pomimo miesiączki i negatywnego testu jestem w ciąży?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
tak, jest taka możliwość.

Dziecko drogie nie wie co to antykoncepcja i wierzy w kalndarzyk mając18lat? :/

powtórz test.
 

Linka1993r

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
no jestem tego świadoma, że to nie jest żadne zabezpieczenie. zawsze się zabezpieczaliśmy tym razem jednak chcieliśmy czegoś innego. dzięki za radę .
 

daria.s.

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam problem i prosze o szybka odpowiedz...
19 grudnia dostalam normalnie miesiaczke trwala 5 dni. Od 18 grudnia kochalam sie z chlopakiem codziennie i dochodzilo do wytrysku. Bylam pewna ze jestem w ciazy ale 14 stycznia dostalam miesiaczke, chyba ze to bylo plamienie bo trwala tylko 3 dni, ale bylo troche obfite. nie robilam jeszcze testu.Czy jest mozliwosc zebym byla w ciazy?! Objawy mam takie: Jestem czasami zmeczona, jestem osoba palaca ale zaczyna mnie powoli odrzucac i zaczyna brac mnie na wymioty... prosze pomozcie bo nie wiem co mam robic!!!
 

daria.s.

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
wczoraj dopiero mi sie skonczyla miesiaczka moge tak od razu zrobic test ciazowy?czy odczekac pare dni?
 

juditha

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
<p>Witam!</p>
<p>Mam nadzieje ze ktos mi moze cos doradzic.</p>
<p>Od 2-3 tyg mam nudnosci, czesto wieczorem, rano lub w czasie dnia. I okropna zgage, lekka biegunkei podwyzszona temperature, odrazu zrobilam test ciazowy, ale bylo chyba za wczesnie,zaraz jak zaczely mi sie nudnosci, i wyszedl negatywnie, przez kilka dni myslalam ze mam zapalenie pecherza bo mialam dziwne swedzenie i parcie na pecherz- co pol godz musialam chodzic do toalety, ale przeszlo,</p>
<p>szczerze mowiac taki mi to wszystko dokucza od 2-3tyg ze bylam pewna ze ze miesiaczki w tym mies nie dostane i ze jestem w ciazy, jednak ku mojemu zaskoczeniu dzisiaj ja dostalam. i mam normalne bole podbrzusza jak w kazdym mies, ale nadal mecza mnie nie mdlosci i zgaga. Dodam ze nigdy w zyciu nie mialam wczesniej zgagi.
Co to moze byc?ciaza? (byla syt. w ktorych moglabym zajsc w ciaze - ale 10%)
Mial ktos podobnie?:(</p>
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
lol

a co my wróżki jesteśmy :]

trzeba zrobić TEST, ew iść do lekarza po skierowania na badania. A nie jestem? nie jestem? jestem? nie jestem?

zrobilas 1 za wczesnie prawdopodbnie więc... to chyba logiczne ze nalezy go powtorzyc
 

sandra1234

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam takie pytanie. Czy można zajsc w ciążę poprzez petting, seks oralny i wspólną kąpiel? Bo spóźnia mi się okres już miesiąc i 1 tydzień, ale zawsze miałam okres nie regularny. A z chłopakiem kąpaliśmy się razem nago, a nie doszło do wytrysku, tak samo jak przy seksie oralnym go nie było.
Jeśli chodzi o objawy, to tydzień temu miałam ból brzucha taki jak przy okresie, ale jednak go nie dostałam. A ostatnio jak się robię głodna, to tak, że aż mi jest nie dobrze. Bardzo proszę o odpowiedź, bo jestem dziewicą i to by było naprawde śmieszne, gdybym była w ciąży.
 

kkaaaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej. mam pytanie..
kochałam się z moim chłopakiem w dzień płodny. pękła nam prezerwatywa i wtedy od razu przerwaliśmy, ale chłopak nie skończył. czy jest taka możliwość, że zaszłam w ciąże? proszę pomóżcie mi..
 
Do góry