K

kinga_sc

Guest
No 20 tydzień, a z USG 18 wychodzi, ale lekarz mówi, żeby sugerować się terminem na 20 tygodni czyli 15.11 bo po prostu może być mniejsze dziecko.
 

jonydeska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Uspokoiło mnie to trochę, no ale co będzie to czas pokażę. Dziękuję :)

Teraz się dowiedziałem, że jednak dziewczyna dostała to krwawienie po 3 albo 4 godzinach, a nie po dniu czy dwóch

Dodam jeszcze jedną rzecz, wydaje mi się, że będzie miała znaczenie do tego wszystkiego, tylko sobie przypomniałem o tym teraz jak na "trzeźwo" spojrzałem na tą sprawę no i to nie jest rzecz z której mogę być jakoś super dumny. A więc chodzi o to, że max 3 godziny przed stosunkiem masturbowałem się po to żeby dłużej wytrzymać, chciałem dać trochę więcej przyjemności sobie i dziewczynie a jako osoba uprawiająca sex 3 raz długo wytrzymać nie mogłem, ale tak sobie myślę, to ma jeszcze dwa jakby bonusy a mianowicie kiedy skończyłem się masturbować to pozbyłem się tej większej części plemników to jest raz a dwa, to to, że za każdym następnym razem kiedy mam kończyć "strzelam" pod mniejszym ciśnieniem i tak myślę, że plemników było za mało, żeby mogło do czegokolwiek dojść, no i nie miały jakby tego "przyspieszenia". I sorka za tą nomenklaturę
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
że za każdym następnym razem kiedy mam kończyć "strzelam" pod mniejszym ciśnieniem i tak myślę, że plemników było za mało, żeby mogło do czegokolwiek dojść, no i nie miały jakby tego "przyspieszenia".
o ilość plemników to Ty się akurat nie martw, bo w jednym wytrysku są miliony plemników a do zapłodnienia potrzebny jest tylko jeden :p
Ciśnienie też tu nie ma większego znaczenia.
 
K

kinga_sc

Guest
No chyba, że masz problemy z płodnością, to zawsze może być mniej niż milion, ale jakiś jeden się znajdzie na bank.

Nie bój żaby ciąży nie ma:)
 

jonydeska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ufff, dziewczyna dostała dzisiaj miesiączkę. Co za ulga :). Dziękuje za pomoc bardzo :)
 

ona15pomocy

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej, ostatnio źle się czuje. Chciałam iść do lekarza, ale najpierw postanowiłam poszukać informacji w necie. Moje objawy są podobne do ciąży ale, to jest nie możliwe. Podpytywałam ostatnio mamę, czy jak się "było" z chłopakiem, to można urodzić dziecko, a ona na to, że tylko po ślubie. Więc ciąża odpada. Mam 15 lat i boje się, że to coś poważnego. Mój chłopak mnie zostawił po tym jak poszliśmy do łóżka 5 miesięcy temu. Miałam ciągłe mdłości, dużo jem i mam huśtawki nastroju, które są nie do zniesienia. Zauważyłam, że mój brzuch jest większy. Pewnie przez jedzenie. Nie mam okresu. Jak myślicie? Czy mogę być w CIĄŻY? A może to jakaś inna choroba?
 

Niuńka:**

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hejka! Przeczytałam twoją wiado i wiesz ciooo? Moja BESTQumpela tesh ma podobny problem! Ost mówiła, że robiła sobie dobrze patrząc na zdjęcie J.Biebera (nawiasem mówiąc jest z niego słittt CiachO:D) wibratorem swojej sis i po tygodniu tesh zaczeła mieć spóźnialski okres oraz dużo je. Z resztą sama to zauważyłam bo non stop bujamy się po makach i ona wcina na maaxxxxa! Może maj bestfriend będzie miała bejbi z Justinkiem!!!!!:) PZDR i bu$$$ka:****:)
 

ona15pomocy

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hejka! Przeczytałam twoją wiado i wiesz ciooo? Moja BESTQumpela tesh ma podobny problem! Ost mówiła, że robiła sobie dobrze patrząc na zdjęcie J.Biebera (nawiasem mówiąc jest z niego słittt CiachO:D) wibratorem swojej sis i po tygodniu tesh zaczeła mieć spóźnialski okres oraz dużo je. Z resztą sama to zauważyłam bo non stop bujamy się po makach i ona wcina na maaxxxxa! Może maj bestfriend będzie miała bejbi z Justinkiem!!!!!:) PZDR i bu$$$ka:****:)


to nie jest śmieszne!!!
 
K

kinga_sc

Guest
Hej, ostatnio źle się czuje. Chciałam iść do lekarza, ale najpierw postanowiłam poszukać informacji w necie. Moje objawy są podobne do ciąży ale, to jest nie możliwe. Podpytywałam ostatnio mamę, czy jak się "było" z chłopakiem, to można urodzić dziecko, a ona na to, że tylko po ślubie. Więc ciąża odpada. Mam 15 lat i boje się, że to coś poważnego. Mój chłopak mnie zostawił po tym jak poszliśmy do łóżka 5 miesięcy temu. Miałam ciągłe mdłości, dużo jem i mam huśtawki nastroju, które są nie do zniesienia. Zauważyłam, że mój brzuch jest większy. Pewnie przez jedzenie. Nie mam okresu. Jak myślicie? Czy mogę być w CIĄŻY? A może to jakaś inna choroba?
A do jakiego chcesz iść lekarza? Jeżeli takie są objawy to jesteś w ciąż, mimo, że dziecko MOŻNA urodzić tylko po ślubie. Mam nadzieję, a raczej jestem pewna, że nie jesteś taka głupia i to marna prowokacja nudzących się dziewczynek.

Hejka! Przeczytałam twoją wiado i wiesz ciooo? Moja BESTQumpela tesh ma podobny problem! Ost mówiła, że robiła sobie dobrze patrząc na zdjęcie J.Biebera (nawiasem mówiąc jest z niego słittt CiachO:D) wibratorem swojej sis i po tygodniu tesh zaczeła mieć spóźnialski okres oraz dużo je. Z resztą sama to zauważyłam bo non stop bujamy się po makach i ona wcina na maaxxxxa! Może maj bestfriend będzie miała bejbi z Justinkiem!!!!!:) PZDR i bu$$$ka:****:)
Wow pokemonowe pismo... yeah.

Nie, nie tylko.
Mam nadzieję, że nie jesteś prawdziwa.
Na bank nie, dwa konta założone by zrobić sobie jaja.
 

byledoprzoduu

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.
Na początku pragnę podkreść ze skonczyłam 15 lat. Mam pewien problem. Chodzi o to , że spóźnia mi się miesiączka. A mam takie objawy jak by już była tzn. bolące piersi i mało śluzu. Owulacje miałam 27 czerwca. i na początku czerwca miałam anginę i brałam 25 dawek 3 antybiotyków które skonczyłam 25 czerwca. W ciąży nie jestem bo robiłam 2 testy i wyszły negatywnie . Czy może któraś z was się orientuje co może być spowodowane brakiem miesiączki? . Z góry dziękuje za odp.
 

Oli092

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
2 tygodnie temu kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. planowaną miesiączkę powinnam dostać 29.06.10 ale dostałam dziś ( dokładnie to wczoraj miałam brązowe plamienia a dziś pojawiła się krew i strasznie jest obfita ta miesiączka) z opuźnieniem. chcialam się dowiedzieć czy jest możliwość że mogłam zajść w ciąże? boję się przez to opuźnienie okresu bo wcześniej nigdY tak mi sie nie opuźniał. A w ogóle to słyszałam że podczas gdy doszło do zapłodnienia i jest się w ciąży może występować przez pierwsze 3 bądź 4 miesiące okres i nie wiem co mam o tym myśleć... proszę o poradę, z góry bardzo dziękuje!
 

EkstazyGirl

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Jestem w zwiazku od ponad 4 lat wiec pytanie czy moge byc w ciazy jest oczywista bo wspolzyje ze swoim chlopakiem ...
Prawidolowo okres powinnam dostac 4 czerwca lecz go nie dostalam poltorej tygodnia temu myslalam ze juz dostalam spozniony ale skonczylo sie tylko na plamce z krwi na majtkach i tyle, no i teraz juz powinnam dostac 2 lipca kolejna miesiaczke ale jej nie widac ... Nie mam zadnych objawow ciazowyh no procz tego ze mam nabrzmiale piersi bolace w dotyku ...
 
K

kinga_sc

Guest
A nie łatwiej zrobić test ciążowy koszt zaledwie 15zł. Jeżeli masz nieregularne miesiączki, ostatnio stres to może dlatego jest takie opóźnienie, ale nie wydaje mi się, bo to miesiąc czasu.

To dość małe opóźnienie, można zrobić test dla pewności.

A tak na przyszłość. Plamienia w ciąży to zły objaw... krwawienia także. Jeżeli byłaś w ciąży to mogłaś naturalnie poronić i czeka cię czyszczenie. Więc zaraz po okresie do lekarza i nie ma co zwlekać.
 

Oli092

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ale chodzi o to że ja się martwię czy jestem w ciązy i mam nadzieję że nie wpadłam dlatego pytam się czy mogę przestać się martwić ze wpadłam jeżeli dostałam miesiączke? bo niektórzy mówią ze można mieć miesiączke przez 3 pierwsze miesiące. I nie wiem teraz co myślec czy mogłam zajsc w ciazę czy nie. prosze o porade
 

EkstazyGirl

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
no teraz obecnie mieszkam w Irlandi wiec to nie koszt 15 zl :p hehe ale to nie o to chodzi bardziej o to ze jakies 2 lata temu przechodzilam to ze uroilam sobie ciaze widzialam ze mi rosnie brzuch itd a to byl sters wywolany matura wiec teraz podchodze do tego z dystansem i wogole nie czuje ze mialabym byc w ciazy, ale masz racje prosciej jest zrobic test i jutro go zrobie wiec pewnie wynik bedzie negatywny jak 2 lata temu ale zobaczymy ...Dzieki za odpowiedz ...
 

tosemjakladyna

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej słuchajcie mam pytanie ;) Ostatni raz kochałam się w chłopakiem w poniedziałek tydzień temu, bez zabezpieczenia :/ Chłopak nie kończył we mni, ale poza mną i wydawało nam się, że nic nie zaszło. Niestety w zeszły wtorek miałam dostać okres tj.29 czerwiec, czyli dzień po stosunku, ale do teraz nie chce się pojawić! Robiłam wczoraj rano test, wyszedł negatywny. Czy są powody, żebym się denerwowała? Mam zamiar jutro z rana powtórzyć test. Doradźcie coś dziewczyny, proszę ;)

Pozdrawiam.
 
K

kinga_sc

Guest
Olii wątpię, ale możesz zrobić test dla pewności. Ja się dwa lata starałam o dziecko tobie jakby się udało to byłby chyba cud...:)

Tosemja... opóźnienie może być spowodowane stresem. Jeżeli miałaś zawsze regularne @ to nie ma się czym martwić albo z czego cieszyć. Poza tym wątpię byś miała wtedy dni płodne. A brak wytrysku w tobie, że tak to ujmę raczej dyskwalifikuje ciążę,.
 

tosemjakladyna

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
uff kinga_sc dziękuję Ci serdecznie! W suumie kilka dni przed okresem mialam powazne przeziebienie i skonczylam sesje wiec to tez moglo spowodowac opoznienie ;) poza tym dzisiaj rano zrobilam test i znowu wyszedl negatywny! W takich momentach zawsze mam czarne scenariusze! Na wszelki wypadek udam sie do ginekologa. Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
 
Do góry