anuusiek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam. Uprawiałam seks z moim chłopakiem trzy razy w ciągu dni płodnych, bez zabezpieczenia (na ten miesiąc odstawiłam tabletki). Okres spóźnia mi się już 3dni, zamiast niego mam po raz pierwszy białą wydzielinę. Nie mam żadnych objawów, że okres nadejdzie. Po każdym posiłku jest mi niedobrze. Zrobiłam test ciążowy, lecz wyszedł negatywny. Test podobno działa po 3 tygodniu ciąży, a w moim przypadku byłby to niecały 2 tydzień. Pomocy.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Witam. Uprawiałam seks z moim chłopakiem trzy razy w ciągu dni płodnych, bez zabezpieczenia (na ten miesiąc odstawiłam tabletki). Okres spóźnia mi się już 3dni, zamiast niego mam po raz pierwszy białą wydzielinę. Nie mam żadnych objawów, że okres nadejdzie. Po każdym posiłku jest mi niedobrze. Zrobiłam test ciążowy, lecz wyszedł negatywny. Pomocy.

Skoro wyszedl negatywny, to niestety nie jestes w ciazy raczej :) Mowie niestety, bo skoro juz nie zabezpieczasz sie, to chyba chcesz dzidzie.
 
D

darkshine

Guest
Ehh 6 dni od zapłodnienia. Nie doszukuj się objawów na siłę. Nie zakładaj durnych tematów bo jeden zbiorczy już jest. Nie chcesz dzieci to się zabezpieczaj. Chcesz- nie rób tego na zasadzie muszę zajść w ciążę... muszę.
 

anuusiek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
A może tak zapytać kiedy to robiła, bo zaraz się okaże że tydzień temu, wtedy test jest nic nie wart.


Ogólnie to wydaje mi się że to prowokacja.


Nie, to nie jest żadna prowokacja. Mam 19lat, nie pięć. Seks uprawiałam 10dni temu.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Nie, to nie jest żadna prowokacja. Mam 19lat, nie pięć. Seks uprawiałam 10dni temu.
Dlatego test ciążowy nie jest nic wart. Zrób test za jakiś czas wtedy będzie to jakiś wyznacznik. Swoją drogą, gdzie Ty masz dziewczyno rozum? Chcesz sobie przewrócić życie do góry nogami tylko dlatego że nie mogliście się troche wstrzymać i pomyśleć o zabezpieczeniu? Pamiętaj że w życiu popełnia się błędy, których konsekwencji nie da się już cofnąć.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
# temu, test ciazowy robiony po 6 czy 7 dnaich zazwyczaj jest wiarygodny, skutecznosc wyniku w testach to z tego co wiem 99,9%, wiec autorko raczej w ciazy nie ejstes. Dla pewnosci powtorz za tydzien. Wtedy test juz na bank jest pewny :)
Test ciazowy naprawde baaardzo rzadko klamie, wiec spoko.
#temu , a moze autorka planuje dziecko z partnerem ? :) chociaz hmm gdyby tak bylo to chyba by o tym napisala :p ciezko uwierzyc mi w to, ze ktos kto jeszcze nie chce miec dziecka moze byc tak nieodpowiedzialnym, w koncu autorka niedawno brala tabletki, wiec chyba wie czym moze grozic seks bez zabezpieczenia. Fajnie pojsc na zywiol, ale moga byc konsekwencje :)
 
D

darkshine

Guest
Test wykrywa 6 dniową ciążę, a to nie oznacza, że 6 dni po stosunku tylko, że 6 po zapłodnieniu. Należy doliczyć 72 godzinną drogę plemników do jajeczka + jakiś tam czas w gratisie, bo plemniki "żeńskie" żyją troszkę dłużej jak "męskie".
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Test wykrywa 6 dniową ciążę, a to nie oznacza, że 6 dni po stosunku tylko, że 6 po zapłodnieniu. Należy doliczyć 72 godzinną drogę plemników do jajeczka + jakiś tam czas w gratisie, bo plemniki "żeńskie" żyją troszkę dłużej jak "męskie".
Teraz przełóż to łopatologie i wytłumacz @Monique19.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Test wykrywa 6 dniową ciążę, a to nie oznacza, że 6 dni po stosunku tylko, że 6 po zapłodnieniu. Należy doliczyć 72 godzinną drogę plemników do jajeczka + jakiś tam czas w gratisie, bo plemniki "żeńskie" żyją troszkę dłużej jak "męskie".

Spoko. Nie jestem zbyt dobra z matmy :p

Myslalm, ze 6 dni po stosunku juz wykryje, nie smiac sie !
 
D

darkshine

Guest
na dobrą sprawę najlepiej robić w 10 dni po ostatnim dniu płodnym wtedy wyjdzie wynik już w miarę wiarygodny.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
na dobrą sprawę najlepiej robić w 10 dni po ostatnim dniu płodnym wtedy wyjdzie wynik już w miarę wiarygodny.
Tłumacz jej tłumacz, bo jak ja bym usiłował coś wytłumaczyć, to zobaczyłbym posta "ja mam swoje zdanie, ty swoje" ;).
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tłumacz jej tłumacz, bo jak ja bym usiłował coś wytłumaczyć, to zobaczyłbym posta "ja mam swoje zdanie, ty swoje" ;).

Sluchaj, wiem juz o co chodzi i przyznalam sie do bledu, wiec o co chodzi ? Czy Ty uwazasz mnie za jakas idiotke? Przeciez mialam prawo czegos nie wiedziec. A przeciez normalne, ze czasem Ty masz jakas opinie w jakims temacie, a ja inna.. dajmy na to temat aborcji (tylko hipotetycznie) .. przeciez tu kazdy moze miec inna opinie i nie ma jednej wlasciwej, to nie jest dogmat. Chyba mam czasem prawo miec inne zdanie, nie ? :]
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Traktujesz mnie jak idiotke, ale nia nie jestem. Napisala ? Napisala . Zrozumialam, bo dociera do mnie teskt pisany, wiec sie juz tak nie martw :}
 

Viki91

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mam pytanko jakie są objawy ciąży i w którym tygodniu się pojawiaja i czy to prawda że kobieta w ciąży w dniu slubu koscielnego nie może mieć białej sukni i welonu?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Monique19 i temu# jeśli nie chcecie mieć miesięcznego urlopu od forum to proponuję zakończyć takie dyskusję dwóch przedrzeźniających się dorosłych ludzi o mentalności dzieci na forum i przenieść je na pw.
Drugi raz upominać nie będę.
 
D

darkshine

Guest
Mam pytanko jakie są objawy ciąży i w którym tygodniu się pojawiaja i czy to prawda że kobieta w ciąży w dniu slubu koscielnego nie może mieć białej sukni i welonu?
Objawów jest dużo od mdłości po rosnący brzuch. Jest taki mega temat o objawach w dziale ciąża. Wiesz jeżeli jesteś super extra wierząca to kup suknię ecru. Podobno tylko dziewica może mieć welon.
 
Do góry