Czy jestem w Ciąży? Kondom pękł..

mooonster

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Więc, 14 Września skończył mi się okres, 4 Dni temu Kochałam się z chłopakiem. Nie zauważyliśmy że kondom pękł więc kontynuowaliśmy stosunek. Dziś, 20 Września podczas chodzenia zabolał mnie dziwnie brzuch wiec postanowiłam napiąć brzuch i wyleciał mi kawałek prezerwatywy. Jednak że było to dość sporo. Po stosunku Chłopak nie zauważył tego i po prostu zdjął. Może to jednak 2 dni po stosunku. Ale dziś mnie lekko napierał brzuch i burczał, jak dotąd nigdy nie miałam.
Czy mogę być w ciąży?
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Ale dziś mnie lekko napierał brzuch i burczał, jak dotąd nigdy nie miałam.
tak, pewnie dziecko już kopie i woła jeść. Wg kalendarzyka tuż po okresie masz dni niepłodne. Dziewczyno, objawy ciąży nie pojawiają się od razu w dniu zapłodnienia, jak nie masz pewności, a nie chcesz być w ciąży, jeśli nie minęły 72h od tamtego stosunku, to szoruj do gina po receptę na tabletkę "po". A jak nie to czekaj do terminu kolejnej spodziewanej miesiączki, jeśli się spóźni zrób test z apteki lub w laboratorium test beta hcg z krwi
 
0

03092010

Guest
wiki9969 napisał:
No to w takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na dzidziusia.
Nie sadze, zeby zaszla w ciaze. Bylo to zaraz po okresie, wiec szanse sa nikle - pod warunkiem, ze cykle sa regularne i nie za krotkie.
 
W

wiki9969

Guest
Wiem, ale zastanawiam się po co ludzie zakładają takie tematy skoro my sami do ginekologów nie należymy.
 
0

03092010

Guest
A wiesz, ze przed chwila i ja o tym myslalam. Co takim ludziom po naszej odpowiedzi. Nawet jesli nie stwierdzimy ciazy, to przeciez mozemy sie mylic.
Wychodze z zalozenia, ze najlepiej jest znac wlasne cialo i je obserwowac.
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Niektórzy nadal żyją w ciemnogrodzie i wolą zapytać for-wyroczni jak kiedyś leśnych czarownic, zamiast iść do lekarza, albo co ważniejsze - po rozum do głowy.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Oj, zrozumcie autorkę. Chciała się po prostu upewnić, że wszystko jest ok.

Autorko - stres tu nic nie da. Powiem więcej - może zaszkodzić... Twojemu dziecku. :)
 
0

03092010

Guest
Gdyby bylo to w realu, moglibysmy grac o kase.
Ja i Pestka mowimy, ze w ciazy nie jest. Wiki i Fray mowia, ze dziewczyna jest w ciazy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a z inne beczki, młodzi znają wszechstronnie techniki współżycia a mają katastrofalną wiedzę o ciąży. Może więcej symetrii. Nie jestem kobietą ale mam i dzieci i wnuki więc co nieco widziałem. Oczywiście że na początku kobieta nic nie będzie odczuwać, a na pewno żadnych ruchów itp. Może pojawić się trochę huśtawka nastrojów (zmiany hormonalne) trochę niestrawności. Czasem bóle w okolicy jajników.

Ogólnie najpierw po test a potem do ginekologa i będzie pewność
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Na test Herbatniczku jest za wcześnie, ale przecież forumowe wróżki są w formie ;D
Ja i Pestka mowimy, ze w ciazy nie jest.
Pestka to nawet zaczęła się modlić, żeby nie była, bo skoro tak sie tego boi, to jaką matkę mialoby to dziecko - potem z każdym katarem czy rozwolnieniem u dzieciaka też na forum, bo co tam lekarz ;)
Oj, zrozumcie autorkę. Chciała się po prostu upewnić, że wszystko jest ok.

Autorko - stres tu nic nie da. Powiem więcej - może zaszkodzić... Twojemu dziecku.
Ty jej tu ciąży nie wmawiaj, tylko dbaj o plemniki, żebyś dobre geny swoim dzieciom w przyszłości przekazal - jak już będziesz huśtał na kolanie jakiegoś Alexandra, to tez pewnie będziesz pytał na forum skąd ta żółta kupa dziś i czy body zapina się pod pampersem czy najpierw pampers, potem body :D
pozdro600
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
mooonster napisał:
Czy mogę być w ciąży?
Nie wiem, nie jestem testem ciążowym, ani ginekologiem. Po upływie 14 dni od stosunku zrób test ciążowy, jeśli wykaże pozytywnie istnieje coś takiego jak ciąża urojona. Tak czy inaczej jeśli wynik będzie pozytywny idź do ginekologa i nie pieprz głupot. Ciężko w necie poszukać o zachowaniu w przypadku podejrzewania ciąży? Trzeba ze wszystkim iść na fora? <_<
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Pestko przecież nie napisałem że dziś należy lecieć po test. Doskonale wiem że wykrywa ciążę najlepiej 5-7 tygodniową. A co do wizyty u ginekologa to będzie najbardziej wiarygodna, przecież nastąpi po zapłodnieniu zamknięcie szyjki macicy
 
Do góry