Czy Jest w Ciąży?...

energy2000boy

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Witam
9/10 kochałem się ze swoją dziewczyną,9 lutego bez gumki jednak nie skończyłem w niej tylko na zawnątrz;p,10 kochaliśmy się ale już z gumką ....
Wczoraj tzn 16 lutego zrobiła Sobie test...wyszedł..że jest w ciąży....okres powinna dostać ok 24 lutego...tak więc trafiliśmy na dni płodne...
Jak to jest z tymi testami ? są wiarygodne ??

Pozdrawiam
 

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Jak to jest z tymi testami ? są wiarygodne ??

Sa wiarygodne jak sa dobrej firmy kupione w "normalnej aptece" ;]

Najlepiej to kup jeszcze dla pewności jeszcze ze 2 innej i dobrej firmy każdy, jesli oba wykarza ciąże to ja pier...
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Zróbcie test, ale jest szansa, że pokaże również ciąże. Testy dają niemal 100% pewność, także jeśli drugi test pokaże ciąże, to do lekarza.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
najbardziej wiarygodnie to i tak będzie jak pójdzie do lekarza... a tak szybko robiony test to i tak nie będzie wiarygodny...
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Test można zrobić po tygodniu lub w 1 dzień po dniu spodziewanej miesiączki. Zalezy też jaki test wybraliście, ale chyba każdy po 7 dniach wykaże ciąże, ale test to nie badanie lekarskie, więc poczekajcie jeszcze do okresu i jeśli się nie pojawi, to do lekarza.
 

Dzimka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
<3
ginekolog wykrywa dopiero 6tygpdniową ciąże!
polecam BOBO-TEST wykrywa naawet 3 dniową! Nienależy robić testu podczas okresu. Lepiej przed lub po! i Rano- kiedy mocz jest zagęszczony po nocy! (to bardzo ważne! wtedy zwiększa się wiarygodnośc testu!)
 

ma_lunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kołobrzeg
Polecam dwa testy pod rzad. Z rana. Jak oba wyjzda pozytywnie no to pozostaje jeszcze wizyta u ginekologa.
 

energy2000boy

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ale mam zdziwko teraz....Olałem sprawe bo jakoś 25/26 dostała okres czyli tak jak powinna dostać ......
I teraz kiedy mam nową dziewczyne....ona ta była twierdzi że jest w ciąży ...bo jeszcze nie dostała okresu marcowego/kwietniowego.... i że ostatni to ten co dostała ok 26 lutego po tych naszych baraszkach.....
I Jeszcze mi mówi że się jakoś dziwnie czuje itp itd :|
 
B

Blancaaa

Guest
Test ciazowy na obecnosc w moczu hormonu betaHCG wykonujemy nie wczesniej niz 10 dni po stosunku. Najlepszy czas to 14 dni od stosunku.
Dlaczego wiec na opakowaniach napisane jest, ze moga wykrywac juz 6 dniowa ciaze?
O ciazy mowimy wowczas, gdy zaplodniona komorka jajowa przesuwa sie wzdluz jajowodu, w ktorym zostala zaplodniona, do macicy, gdzie sie zadniezdza. Gdy sie zagniezdzi powstaje kosmowka, ktora wlasnie wytwarza w/w hormon, czyli beta HCG. Niestety, albo i stety, jakoze komorka jajowa jest duza, do tego nie posiada zadnych wici, jak plemnik, dzieki ktorymi moze sie poruszac, droge od jajowodu do macicu pokonuje w ok 4 dni. Jesli doliczymy do tego czas, w ktorym plemniki moga oczekiwac w jajowodzie na komorke jajowa (nawet do 4 dni), powiedzmy 3 dni, otrzymujemy wynik 7 dni. Czyli, ze od momentu stosunku do faktycznej ciazy mija srednio nawet do 8 dni. Dodatkowo musimy doliczyc te 6 dni, aby stezenie hormonu w moczu wzroslo na tyle, aby test mogl go wykryc. W sumie wychodzi wiec nam 13 dni. Ale jakoze test robi sie zawsze z moczu porannego to trzeba doliczyc jeszcze 1 dzien. Tak wiec 14 dni to optymalny czas, po ktorym wynik testu "siusianego" jest wiarygodny. NIE MYLCIE ZE 6 DNI PO STOSUNKU JUZ WYKRYJE CIAZE!!!!
a Ty chłopie mozebys sie zainteresował swoja była bo jak mowisz olałes to a moze jest w ciazy...zachowujesz sie jak szczeniak dosłownie. najlepiej udajcie sie do ginekologa bo moze byc w ciazy,. a co do testow to ja nie jestem do nich w 100% przekonana poniewaz kobieta ktora ma problem z tarczyca moze u niej pokazac ze jest w ciazy chodz wcale nie jest wiec najlepiej albo zrobic badanie krwi albo usg
 

Dzimka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
<3
twierdzi tak bo chce żebyś z nią był. musisz mieć nie zbite dowody na tą ciąże! ginekolog, usg, test robiony przy tobie..
z resztą, w innym temacie napisałam już co sądzę o twoich pannach i ich udawanych ciążach..... -_-
 

energy2000boy

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Moja Obecna Kobieta akurat jest najpoważniejsza i najstarsza z tych co miałem...dość że jeszcze 3 lata starsza odemnie to jeszcze studiuje i wogule...chciałbym się w końcu ustatkować i ułożyć z Nią swoje dalsze życie.....

PS.Była laska mnie dziś przeprosiła i powiedziała że nie jest w ciąży ....
Nie rozumiem nic z tego.....
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
PS.Była laska mnie dziś przeprosiła i powiedziała że nie jest w ciąży ....
Nie rozumiem nic z tego.....


No to sie ciesz :]

Czego nie rozumiesz? Po prostu było jej przykro na pewno, że jeszcze niedawno z nią byłeś, mieliście wspólny kłopot z tą ciążą, a tu nagle masz inną dziewczynę. Ta ciąża to był pretekst do rozmowy/spotkania, więc Cię okłamała. Tyle.
 

energy2000boy

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
kurde znów gadamy i mi napisała że jak była u lekarza to było to 6 tygodni po stosunku (wczoraj) i nie wykrył ciąży....ale okres powinna dostać 23 marca... a jeszcze nie dostała a tu ani stresow ani nic nie było....
chociaż Moja Obecna miała dostać 18 a dostała dopiero 30 bodajże heh i też miałem schiza tyle że ją zalałem w dniu przewidywanej miesiączki a Swojej byłej nie zalałem....
 
B

Blancaaa

Guest
jejku człowieku ustatkuj sie bo tylko zazucasz swoimi watpliwosciami forum. jest nie jest, dostała okres nie dostaął ale to juz nudne. poczytaj sobie o miesiaczce to sie dowiesz ze miesieczka moze sie opozniec i nie jest na zawołanie :bag: :mruga:
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
nie figluj bo ci jeszcze we dwie w ciążę zajdą :crazy:
Poza tym, te dylematy" poddają w wątpliwość twą inteligencję.

Zwierze jesteś, czy co? Temat robi się niesmaczny: "Moja była, moja obecna i ja- wielki macho" :pokrecony:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wiesz co człowieku. A mi jest Ciebie po prostu żal. Mówisz o czymś na serio ale jak ta twoja Obecna Kobieta - jak ją nazywasz jest kolejną... Widze jakie "poważne" podejście masz do sprawy.
A ta Twoja była powiedziała Ci to ,żebyś do niej wrócił bo dziewczyna sie w Tobie zakochała (bożeee) i chciałaby znów z Tobą być. Bystry jesteś...
 

energy2000boy

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
nie uważam się za macho.... <_<

Dylematy które poddają wątpliwości moją inteligencje ???
To Wy po prostu jesteście teraz żałośni...bo nie potraficie sie domyśleć jakie nerwy teraz przechodze jeśli chce sie ustatkować a moja była mi robi takie akcje...Wy byście oczywiscie nie miały dylematów i koniec,zamiast normalnie odpowiadać na pytania to robicie mi kazania i morały,to forum a nie grupa dyskusyjna ludzie !!!


cytat : A ta Twoja była powiedziała Ci to ,żebyś do niej wrócił bo dziewczyna sie w Tobie zakochała (bożeee) i chciałaby znów z Tobą być. Bystry jesteś...


tego to już wogule nie rozumiem...

Jedyne o co proszę to oto abyście mnie podnieśli na duchu i żeby wam to ułatwić to podaje wam wszystko ze szczegułami choćby to że lekarz nie wykrył ciąży a mineło już 6 tygodni....ehh..
 

furiatka_1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Drogi energy(...)

Twoja była kobieta prawdopodobnie nie jest w ciąży. okres przesuwa się z najróżniejszych powodów - stres (a miała go ostatnio dużo, skoro już z Tobą nie jest i bała się ciąży), choroba, nawet głupie przeziębienie. Skoro była u ginekologa i nie wykrył ciąży po 6 tygodniach nawet, to uważam, ze możesz się uspokoić i się nie nakręcać.

w sumie jesteś w hmm ciężkiej sytuacji. masz nową dziewczynę, była ma problem i nie powinieneś jej z tym zostawić. musisz doprowadzic sprawę do konca, wytłumaczyć, nie wiem, zaprowadzić jeszcze raz do ginekologa, cokolwiek. Uwierz, jezeli kobieta nie chce dziecka, to ma różne schizy, bo sie naczyta jakiś forów młodych matek, które uważają, ze kichnięcie jest dowodem na ciąże. jej psychika jest osłabiona, denerwuje się, więc okres jej się spóźnia, potrzebuje pomocy i oparcia, wiec szuka go u Ciebie, niedoszłego ojca, któy bądź co bądź przyczynił się do tej sytuacji, bo samemu sobie dziecko zrobić, to ciężko.

ja proponuję przemyśleć sprawę tabletek antykoncepcyjnych. będziesz spokojniejszy, nie bedziesz się obawiał, ze zapomniałeś kupić gumek itd.

powodzenia.
 
Do góry