Czy Jest To Możliwe, Aby Starszy Chłopak Zwrócił Uwagę Na Młodszą Od Siebie?

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
No jasne! I znam bardzo dobry przyklad... na samej sobie :p Co prawda to nie jest "moj chlopak" ale bardzo dobry przyjaciel (stardzy o 6 lat i jemu ta roznica nie przeszkadza)
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no ale ja nadal nie wiem jak zrobic zeby paczyl na mnie inaczej niz tylko na kumpele
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Martynko serce nie sługa...
Ja byłam z chłopakiem starszym o 6 lat!
Wyobrażasz sobie?
Spora różnica...

eee mozna sobie wobraźic =Dja przezywałam coś takiego, ja 13 lat, On 19 :) Martynka nadal nie wies-z co ty myślisz, ze jestjakas miksturta na to wszystko :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
przeciesz w większości związków to własnie Facet jest starszy.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ale ja mysle,ze Martynka xle to sprecyzowała. powinnas podac konkretna rózniće, a dwa lata to nie jest duzo. Jak pisałam z nns- 6 lat, bynajmniej nie wiem jak u nns u mnie to rekord :p, zawsze było rok no i rówieśnik :p
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no tak ale jak zrobic zeby wreszcie zaczal inaczej patrzec niz na zwykłą kumpelke?
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
Kochana serce nie sługa ,niestety. powiedz mu o wszystkim i zobaczysz może właśnie jakaś rozmowa przyniesie efekty i będziesz wiedziała na czym stoisz :)
Pozdro :*
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ale ja z nim gadalam. na początku było fajnie ale potem jeszcze bardziej z nim gadalam i... powiedzial ze z naszej budy nikt mu sie nie podoba.
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Sądze, że to możliwe. No i oczywiście zależy o ile jest straszy ten facet!! Ale zdeje mi się, że ten facet nie traktował by tego "zwiąsku" na poważnie. Takie jest moje zdanie ;)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jasne że możliwe :) podobno wiek faceta porównując do wieku kobiety jest zawsze o 4 lata mniejszy niz w rzeczywistosci :p
Ja mam chlopaka 4 lata starszego wiec niby nasz wiek się wyrównuje :p ale nieraz mam wrażenie jakbym chodziła z 5-latkiem :p
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
A ja Ci napisze cytat marii Dombrowskiej ( chyba), ktory kiedys podsunela mi siostra.
" Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku." Nic dodac nic ujac. Ja tez bylam w zwiazku mialam 14 lat, a on 21, bylismy razem przez miesiac, za duza roznica wtedy byla dla nas. On patrzyl juz bardziej powaznie na zycie niz ja. Teraz taka roznica nie przeszkadzalaby mi, ale to wiadome starsza jestem i zmienil mi sie poglad na zycie.
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ha ha ha jakie pytania zadajesz Martynko, sory za brecht ale nie moge sie powsztrzymać :) To normalne, że w związku chłopak może być starszy o pare lat :) Do tej pory mialam starszych od siebie chłopaków i z tego co wiem nie tylko ja pozdro...
 

asia_krecik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z gwiazd :P
Tak jest mozliwe ja mam chlopaka starszego od siebie o 4 lata.. i jestesmy ze soba juz pol roku i
dobrze nam ze soba..!!:* pozdrawiam..
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
A ja mam 21 lat, poznałem ostatnio dziewczynę 6 lat młodszą obecnie ma 16 lat, wspaniale mi się z Nią rozmawia (narazie na gg), znamy się z widzenia i wstępnie umówiliśmy się na spacer za jakieś 2 tygodnie... Nie wiem czy jest sens się angażować i w ogóle, bo zastanawiam się czy nie jestem dla Niej za stary.. Jak widzisz tutaj masz doskonały przykład tego, że starszy chłopak może zwrócić uwagę na młodszą dziewczynę...
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
faktem jest, że miłość nie wybiera... ale zależy tesh jaka to jest różnica wieku.. ( w obie strony ). Ja miałam i młodszego i starszego i w swoim wieku faceta.. (fakt, że różnica była wieku niewielka) ale jakos zbytniej różnicy nie było między nimi i postrzeganiem dziewczyn przez nich :p
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
" Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku."
Absolutna prawda- moja miłość jest o 18 lat ode mnie mlodsza!
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Taaa co prawda to prawda ale wredni ludzie są... Ja spotykam się już z komentarzami dogryzaniem itp... Jakby to było coś złego że podoba mi się dziewczyna 6 lat młodsza... Chyba najważniejsze jest to że mi się z Nią wspaniale rozmawia, bardzo ją lubię itp
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ej a jezeli podobają mu sie starsze to jak zrobic zeby on wlasnie zwrocil na mnie uwage... jakis "eliksir milosny" tylko jaki?
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Bardzo możliwe , ale gdy starszy chłopak zwraca się ku dolnej pólce ( dziewczyny z niższych klas) - Nie szuka tam raczej miłości , tylko zwykłej zabawy na nocke bądż kilka dni , czasami tygodni ale nic poważnego. Wiem z własnego doświadczenia.

Lecz życze powodzenia z Tobą może być inaczej w co wątpie.

Pozdrawiam
 
Do góry