Czy Jest Ktoś Z Ostrowa Wlkp

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No i pojawila sie wreszcie jakas inna osoba w tym temacie :D
Nie zeby bylo mi zle sam na sam z VIXA22 :p :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
o masz szczecie ze ci nie jest źle :p bo bym cie znalazła w tym ostrzeszowie :D hmm najwiecej osób bawi sie w protektorze, fajna impra tam jest, lub heven bo tak pozatym to raczej nic ciekawego nie ma nestety
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
o masz szczecie ze ci nie jest źle :p bo bym cie znalazła w tym ostrzeszowie :D hmm najwiecej osób bawi sie w protektorze, fajna impra tam jest, lub heven bo tak pozatym to raczej nic ciekawego nie ma nestety

ale przynajmniej cos jest bo w Kaliszu to kompletne pustki pod tym wzgledem :/ a w heven bylam kilka razy bardzo fajny klimat tam jest :)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
nom klimat jest fajny tylko strasznie ciasno, aj osobiście wole do protka chodzic, zapraszam w tą sobote jest white protector tour bardzo fajna imprezka duzo wiary bedzie i niezła jazda
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
nom klimat jest fajny tylko strasznie ciasno, aj osobiście wole do protka chodzic, zapraszam w tą sobote jest white protector tour bardzo fajna imprezka duzo wiary bedzie i niezła jazda

tam nigdy jeszcze nie dotarlam :) ale kto wie moze wpadne dzieki za info :)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
serfer nie chcij wiedzieć :p nom zapraszam cie do protka napewno nie będziesz źałowała pamietaj w ta sobote, weź znajomych i jazdaa :D
 

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Apropo, slyszeliscie o tym ze niebedzie mozna wozic pijanych pasazerow nawet jesli sam(a) jestes trzezwy?? :/
Pojepalo ich, surfysynow :mruga:
Raczej niewpadne bo mam teraz zalobe w rodzine.
Ale ktorejs pieknej nocy, dlaczego nie - przyjmoje zaproszenie :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
no nie słyszałam o tym i tak nie mam prawka,wiec mi to obojętne, nom to wleć kiedyś klimacik tam jest :p
 

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nieprzepadam za takimi imprezami, musze miecc juz lekka faze :p :p
Ale wpadne napewno :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
jak już to przyjdz a nie wpadaj, a ja własnie lubie takie imprezki, nie wiesz co tracisz,jak juz raz tam pojdziesz to juz cie tak wciagnie ze nigdzie indziej nie podziesz :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja chodze ze znajomymi, kiedyś miałam fajną ekipe ale teraz juz sie wszystko zmianiło :( niestety
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Apropo, slyszeliscie o tym ze niebedzie mozna wozic pijanych pasazerow nawet jesli sam(a) jestes trzezwy?? :/
Pojepalo ich, surfysynow :mruga:
Raczej niewpadne bo mam teraz zalobe w rodzine.
Ale ktorejs pieknej nocy, dlaczego nie - przyjmoje zaproszenie :p

lol czego to jeszcze nie wymysla :/ ja jestem kierowca wiec mnie to nie cieszy chyba wazne zeby kirowca byl trzezwy a co ich pasazer interesuje :/
 
Do góry