Czy jest coś co Cię nudzi lub martwi?

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
1.jpg

Czy jest coś co Cię nudzi lub martwi??

2.jpg

Nauka Cię męczy? Ich nie męczy!

3.jpg

Nie lubisz zielonych warzyw? One nie mają wyboru!

4.jpg

Jesteś ciągle na diecie? One chciałyby jeść...

5.jpg

Nudzi Cię nadopiekuńczość rodziców? One nie mają rodziców!

6.jpg

Nudzi Cię gra cały czas w te tame gry? One nie mają żadnych opcji!

7.jpg

Kupili Ci Adidasy, a ty chciałeś NIKE? One mają tylko tą markę!

8.jpg

Jesteś zła, że kazali Ci iść do łóżka? One nie chcą wstawać!

9.jpg

Nie narzekaj!

10.jpg

Jeżeli mimo wszystko jesteś zmartwiony...

11.jpg

Rozejrzyj się.. Podziękuj Bogu za wszystko co pozwala Ci mieć w tym krótkim życiu!



Tłumaczenie macie pod zdjęciami jakby co... :(
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Dlaczego? To, że ja już to widziałam, to nie znaczy, że wszyscy to widzieli. Z resztą to wszystko, to jest prawda...
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Dlaczego? To, że ja już to widziałam, to nie znaczy, że wszyscy to widzieli. Z resztą to wszystko, to jest prawda...
Bo jak już taki podobny post był to Ci na górze ;) zaraz go zablokują bo nie może się :cenzura:likować temat.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie było takiego tematu tutaj. Kiedyś mi to wujek podesłał i dlatego widziałam.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Straszne zdjęcia. Pozwalają na dużą refleksje nad swoim życiem. Tak naprawdę tyle mamy, a oni? Oni pewnie nie narzekają nawet, tylko codziennie myślą jak przetrwać kolejny dzień... i dziękują za to, co mają...
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
dzieki takiej stronce doceniamy to co mamy choc moze jest tego nie wiele ale wystaczy zeby sie cieszyc...............
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Im tak niewiele potrzeba do szczęścia. A nam podać coś pod nos i jeszcze narzekamy...
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
jeśli dobrze pójdzie naszym rządzącym to też tak możemy mieć za kilka lat. Przemyślcie czy chcecie żyć w takim kraju a juz zzaczyna się robic tak że dzieci u nas głodują, jest wiele bezrobonych, wiele bezdomnych i nic się nie robi żeby to zmniejszyc tylko się co roku to zwiększa. Wiele ludzi emigruje z polski za chlebem, bo tutaj nawet nie mozna dać komus chleba. Pamiętacie tą historie piekarza co dawał ubogim chleb a potem musiał spajtować bo lepiej się opłaca chleb sprzedać niż dać go potrzebującym.
 

bellisima

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
oo
zawsze jest tak, że mogłoby być lepiej...tak nam się przynajmniej wydaje, już tacy jesteśmy-egoiści i wiecznie nam mało!
A jeśli chodzi o zadane pytanie, to a i owszem, w chwili obecnej dla mnie wszystko jest do d...
Ale nie jest to koniec świata. Dzisiaj jest źle, ale kiedys znowu bedzie dobrze i minie ta chanra!A kiedy mam wrażenie, że już gorzej być nie może, mówię sobie, że są ludzie, którzy mają o wiele gorzej...I wtedy walcze...o siebie!!!A co mnie nie zabije to mnie wzmocni!!!
I tak wszyscy z nas powinni myśleć, to nie było by plagi samobójstw wśród młodzieży, depresji itp. Wszystko zależy od naszej osobowości i nastawienia. Złamana miłość...nie ten będzie inny, najwidoczniej nie był wart funta kłaków; dom w którym nie da się normalnie funkcjonować, ...,itp!!!Ale jak mówię wszystko zależy od naszej osobowości i nastawienia!Wiem to z doswiadczenia!
 

bellisima

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
oo
To kiedyś przychodzi zawsze, tylko musimy się nauczyć czerpać radość nawet z najmniejszych rzeczy!!!Nigdy nie jest tak, że WSZYSTKO jest zaje....Nie układa nam się na jakiejś płaszczyźnie życia, to cieszmy się z tego, że mamy przyjaciół, którzy zawsze nam pomągą, z którymi zawsze możemy porozmawiać i nas zrozumią. Zawsze są jakieś plusy tylko musimy chcieć je zobaczyć i je docenić.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Cóż te zdjęcia, projekt (czy jak to nazwać), dobrze pokazują kontrast między bogatą północą a biednym południem...

Problem polega na tym, że żyjemy w różnych rzeczywistościach i trudno się też dziwić ludziom, którzy żyją w dostatku i narzekają, bo człowiek zawsze szuka czegoś, co mogłoby go uszczęśliwić bardziej i łatwo się przyzwyczaja do swojego aktualnego położenia czyniąc je punktem wyjścia do marzeń itd. Ale dobrze z drugiej strony, że pokazuje się ten kontrast i zwraca ludziom na to uwagę.

W zasadzie jedyne, co możemy zrobić dla krajów trzeciego świata, to docenić swoje własne, lepsze położenie.
 

kuczek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
woj. Zachodniopomorskie
Czasem po prostu nie doceniamy tego co mamy...

Warto czasem sie zatrzymać na chwile i zastanowić czy jest aż tak źle?? Ta prezentacja daje dużo do myślenia...

Więcej radości, mniej marudzenia do cholery :p
 

Szlama

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
:(
Współczuję takim ludziom ...
My mamy tak wiele, a oni ..
To nie jest sprawiedliwe. :(
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Piękne i takie prawdziwe...
Ilustracja przysłowia: najlepszym lekarstwem na swoje cierpienie jest cudze.
:(:(
 
Do góry