Czy jedzenie wpływa na życie seksualne?

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
czy to co jemy ma jakieś znaczenie w sferze seksualnej? miałam pewien problem z suchością pochwy i ginekolog zalecił mi unikanie słodyczy (szok) i przyznaję, że pomogło, czy dla facetów ich dieta też ma znaczenie?
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Myślę, że może mieć i to spory wpływ. Tak samo zresztą jak na płodność. Odpowiednie odżywianie wpływa nie tylko na stan naszego organizmu ale też na energię życiową. Na poprawę erekcji w tego słyszałam są dobre otręby, orzechy, wszystko co zawiera cynk, białka. Jak najmniej tłuszczy.
 

Yuuna

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
No i nie można zapomnieć w diecie o afrodyzjakach takich jak: brzoskwinie,banany, granaty, orzechy, marchewka, owoce morza oraz z ziół i przypraw żeń-szeń, imbir, cynamon, gałka muszkatołowa, lubczyk, oregano itd. Również czerwone wino, ale oczywiście w niewielkich ilościach. Tak, sposób w jaki się odżywiamy ma niezaprzeczalnie wpływ na cały nasz organizm, w tym także na życie erotyczne.
 
A

alicja32

Guest
No i przede wszystkim palenie papierosów sprzyja występowaniu impotencji. Dlatego najlepiej prowadzić aktywny styl życia i zdrowo się odżywiać ;) Tutaj nie chodzi tylko o jedzenie,ale również o aktywność fizyczną, która wpływa na poprawę naszego libido.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
no mistrzseksu radzi też jaka dieta dobra :)
 

Rymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Pewnie, że jedzeni wpływa na życie seksualne.
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Jak sie nie myje zebow po jedzeniu to napewno...
Haha no na pewno, wtedy spadek libido u partnera gwarantowany ;)
Ja tez słyszałam o tym cynku, że niezbędny w tych sprawach. Ale zastanawiam sie, dlaczego slodycze wysuszają pochwę :/ że alkohol to wiem, ale słodycze?
 
D

dorotabarszcz

Guest
jedzenie ma bardzo duzy wplyw na sfere seksualna... u facetow jeszcze wiekszt podobno niz u kobiet, takze jak facet je duzpo weglowodanow i tluszczow to spada testosteron. Dlatego karm swojego mezczyzne dobrze ;) a jezeli sie interesujesz takimi rzeczami to poczytaj na necie o tym, nawet w roznego rodzaju kursach seksualnych pisza o wlasciwej diecie, widac to ma naprawde duzy wplyw
 

KinguSiaXXd21

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
jasne , że ma znaczenie. juz nie tylko odzywianie ale styl zycia, aktywnosc fizyczna, używki itd. wszystko ma duze znaczenie
 
Do góry