czy ja ujde

igorwaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
27
W

wroneczki4

Guest
Nie widzę żadnych problemów, abyś Ty nie mógł znaleźć dziewczyny.
Wystarczy się troszkę postarać i może się udać.
 
W

wroneczki4

Guest
wroneczki zawsze podpowie jak wyrwać laskę
Ehh... po prostu znam dużo nastek i wiadome mniej-więcej co działa, a jeśli on chce coś wiedzieć, to czemu miałbym nie dać mu jakiejś rady?
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
igorwaw moim zdaniem wszystko z Tobą w porządku i wyglądasz przyzwoicie (ale bez rewelacji) - możesz startować. ;) Przyczepię się tylko lekko do włosów, bo jestem trochę wyczulony na ich punkcie. Tzn. proponowałbym Ci je umyć zanim pokażesz się na oczy tej dziewczynie. Może jakaś mała zmiana fryzury też by była dobra, bo trochę taki garnek masz. :p Ale to nie jest konieczne, nie przejmuj się, to nie wadzi. :)

PS. Jeśli mogę coś zasugerować to wy:cenzura: z galerii te nędzne obrazki oraz głupie zdjęcia upamiętniające Michaela Jacksona i Jana Pawła II, bo to lamerskie. :D
 
W

wroneczki4

Guest
PS. Jeśli mogę coś zasugerować to wy:cenzura: z galerii te nędzne obrazki oraz głupie zdjęcia upamiętniające Michaela Jacksona i Jana Pawła II, bo to lamerskie.
Chodzi Ci np. o to:
2ch2jx4.jpg



Przyczepię się tylko lekko do włosów
No żel by się przydał... albo trochę gumy do włosów na sucho, żeby dać efekt rozczochrania
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Nie wiem czy ujdziesz nie jesteś w moim typie ^^ ale koleżanka nawet ładna tylko ,że mało co widać na tym jej zdjęciu xD
Wydaje mi się ,że wyglądasz bardziej dziecinnie niż ona... zrób coś ze sobą.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Czy jesteś przystojny ? To czy ktoś należy do reprezentatywnych facetów a tych mniej to można by ocenić za parenaście lat jak byłbyś starszy, ale nie teraz bo wyglądasz na tyle ile masz czyli ..dziecinnie .
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Najlepiej aby na temat twoich zdjęć wypowiedziała się dziewczyna w podobnym wieku , nie zawsze wygląd jest najważniejszy. Spróbować nie zaszkodzi i tak nie masz nic do stracenia.
 
W

wroneczki4

Guest
nie zawsze wygląd jest najważniejszy
Jasne... wciskaj mu dalej takie bajki, to w wieku 20 lat dalej będzie wierzył, że wygląd się nie liczy.
Ta regułka sprawdza się 1:1000000...
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Nie zawsze ale nie mówię że się nie liczy , wiem to z własnego doświadczenia i zapewne nie tylko ja tak uważam , po co mi ktoś na pokaz z kim nie mam nawet wspólnych tematów do rozmowy. Ja sam zwracam uwagę zarówno na wygląd jak i charakter ale te dwie rzeczy muszą iść w parze.
 

igorwaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
27
z tymi włosami to tutaj śle wyszłem, ale normalnie to mam gume (bo żel jest za słaby )
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Wyszedłem kolego ;) Żeby pokazać klasę przed panną nie wystarczy się odje.bać jak szczur na otwarcie kanału, trzeba też mieć dobrą nawijkę a nie stać i pachnieć pokazując jakim to się nie jest fajnym. Tak więc zamiast siedzieć na forum i pokazywać swoją galerię - pomyśl w kierunku swojego wyglądu i obmyśl konkretny plan co do tej, chyba uroczej nastolatki. Pozdro i powodzenia.
 

searchfriends

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Nibylandia
no taki przeciętny jesteś. bez urazy xD
ale te lamerskie fotencje usun. moze masz u niej szanse jak blysniesz intelektem ;>
 

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
liczy sie charakter, musisz jej tym zaimponowac, wyglad sie szybko nudzi, naprawde.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Może powiedz nam jaka ona jest.. Znajdź jakieś wspólne tematy , nie bądź namolny , nie naciskaj zbyt bardzo.
 
Do góry