czy ja sie jej podobam?

Hahacz90

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mam do was prośbe czy moglibyscie mi okreslic czy podobam sie pewnej dziewczynie.A wiec tak chodze z Nia do szkoły 3 lata znam sie z Nia tylko z widzenia niedawno galismy sobie bo mielismy wspolnego znajomego.i od tamtej pory zaczeła mi sama pierwsza mowic czesc i do tego bardzo mocno sie usmiechac w szkole tak samo przy kolezankach tez mi mowiła czesc i do tego jeszcze machała przy tym.a poza tym to my jeszcze razem do szkoły dojezdzamy i pewnego razu gdy ja w busie stałem przy wyjsciu a ona siedziała na koncu(nie było mozliwosci abym mogł dojsc do niej0 i gdy sie ona na mnie popatrzyła ja tez sie na Nia popatrzyłem to ona sie usmiechneła i pusciła "oczko".a gdy sie zwolniło miejsce siedziace(tak zze siedziałem gdzies z przodu)i ona wysiadała wczesniej i gdy miała juz wychodzic to połozyła swoja reke na moim barku i powiedziała czesc(z usmiecjem) i wysiadła.Nastepna sytuacja to gdy była jakas uroczystosc w szkole(sa rzedy krzesełek na hali ja siedzie w rzedzie zza nia ale nie bezposrednio ona była gdzies po prawej stronie i gdy tu nagle wyczytuja mnie ze jakis dyplom mam dostac i ja wychodzac(a przechodziłem koło Niej)mowie sobie jakis zart zwiazany z tym dyplomem a tu widze ze Ona sie zaczyna smiac i patrzyc w moja strone(jakby podsłuchiwała mnie czy co).koniec uroczystosci no jade do domu siedze w busie z kolega a tu patrze ona wchodzi(ja mialem w tedy słuchawki w uszach) i mysle sobie sprawdze czy powie tym razem do mnie czesc a ona nic zero.a i wczesniej to było jeszcze jedno wydarzenie...były poprawiny studniowkowe po ktorych pojechałem jeszcze na dyskoteke a tu patrze ona wchodzi(ja tancze)a tu nagle podchodzi do mnie i zawiesza mi sie na siły(nie pamietam czy cos do mnie mowiła)ja chyba nic nie powiedziałem nic nie zrobiłem wiec odeszła i zaczeła tanczyc sama.a pozniej znowu cisza nic nie było. no to moja historia jesli moglibyscie mi powiedziec czy ja sie jej podobam to bede wdzieczny(to zaczeło sie po studniowce nie wiem dlaczego akurat w tedy)
P.S sorry za polszczyzne. i wczesniej udawało mi sie zczaic czy podobam sie dziewczynie a teraz nie wiec prosze o pomoc
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
Strasznie zle sie czyta to co napisales. No ale jakos sie udalo.
I wydaje mi sie, że jej zachowanie wcale o niczym nie musi swiadczyc.
Ale chyba zapraszajac ja na spacer czy cos podobnego nic nie tracisz, prawda? :)
I mysle ze po spotkaniu wiele samo by sie wyjasnilo, bo my nie wiele pomoc mozemy, co najwyzej sie domyslac..
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
a Ty wogle się do niej odzywasz ?
po co czekasz aż ona powie do Ciebie 'cześć' , pierwszy nie możesz ? przecież to Ci ona się podoba i jeśli jej lepiej nie poznasz to sie nie dowiesz czy ma na Ciebie oko.
 

Nemo_94

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Panowie mają rację... Nie czekaj, tylko wyjdź z inicjatywą... A poza tym w poradnikach J.B jest gdzieś jak zachowuje się dziewczyna jesli się jej podobasz...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Mam do was prośbe czy moglibyscie mi okreslic czy podobam sie pewnej dziewczynie.A wiec tak chodze z Nia do szkoły 3 lata znam sie z Nia tylko z widzenia niedawno galismy sobie bo mielismy wspolnego znajomego.i od tamtej pory zaczeła mi sama pierwsza mowic czesc i do tego bardzo mocno sie usmiechac w szkole tak samo przy kolezankach tez mi mowiła czesc i do tego jeszcze machała przy tym.a poza tym to my jeszcze razem do szkoły dojezdzamy i pewnego razu gdy ja w busie stałem przy wyjsciu a ona siedziała na koncu(nie było mozliwosci abym mogł dojsc do niej0 i gdy sie ona na mnie popatrzyła ja tez sie na Nia popatrzyłem to ona sie usmiechneła i pusciła "oczko".a gdy sie zwolniło miejsce siedziace(tak zze siedziałem gdzies z przodu)i ona wysiadała wczesniej i gdy miała juz wychodzic to połozyła swoja reke na moim barku i powiedziała czesc(z usmiecjem) i wysiadła.Nastepna sytuacja to gdy była jakas uroczystosc w szkole(sa rzedy krzesełek na hali ja siedzie w rzedzie zza nia ale nie bezposrednio ona była gdzies po prawej stronie i gdy tu nagle wyczytuja mnie ze jakis dyplom mam dostac i ja wychodzac(a przechodziłem koło Niej)mowie sobie jakis zart zwiazany z tym dyplomem a tu widze ze Ona sie zaczyna smiac i patrzyc w moja strone(jakby podsłuchiwała mnie czy co).koniec uroczystosci no jade do domu siedze w busie z kolega a tu patrze ona wchodzi(ja mialem w tedy słuchawki w uszach) i mysle sobie sprawdze czy powie tym razem do mnie czesc a ona nic zero.a i wczesniej to było jeszcze jedno wydarzenie...były poprawiny studniowkowe po ktorych pojechałem jeszcze na dyskoteke a tu patrze ona wchodzi(ja tancze)a tu nagle podchodzi do mnie i zawiesza mi sie na siły(nie pamietam czy cos do mnie mowiła)ja chyba nic nie powiedziałem nic nie zrobiłem wiec odeszła i zaczeła tanczyc sama.a pozniej znowu cisza nic nie było. no to moja historia jesli moglibyscie mi powiedziec czy ja sie jej podobam to bede wdzieczny(to zaczeło sie po studniowce nie wiem dlaczego akurat w tedy)
P.S sorry za polszczyzne. i wczesniej udawało mi sie zczaic czy podobam sie dziewczynie a teraz nie wiec prosze o pomoc

Nie amigo, wcześniej Cis sie nie udawało zczaić czy się jakiejś podobasz. Bo z opisu wynika, że ewidentnie Ciebie podrywa. Tymczasem zadajesz takie lamerskie pytanie.

J.B
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
wszystkie czynniki opisane przez Ciebie mówią chyba jedno

wydaje mi się, że odebrała twoją obojętność jako negatywną odpowiedź

w końcu ile można czekać.
 

Rukia

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Społeczność dusz...
Jeżeli ta dziewczyna Ci się podoba dawał Ci takie znaki, to chłopie na co Ty czekałeś?
Teraz widać, że jest już znudzona ciągłą inicjatywą...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Jeżeli ta dziewczyna Ci się podoba dawał Ci takie znaki, to chłopie na co Ty czekałeś?
Teraz widać, że jest już znudzona ciągłą inicjatywą...

No ile można :) Teraz znajdzie sobie innego i będzie po wszystkiem :D Ale ważne, że nasz bohater czegoś się nauczy i w przyszłości nie zrobi tego samego błędu.

J.B
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Gdyby mnie tak zaczepiała jak piszesz to nawet bym się nie zastanawiał czy jej się podobam. Chyba <_<
A jak ona się zachowuje w stosunku do innych kolegów? Niektóre dziewczyny po prostu są bardziej otwarte i takie zachowanie
wcale nie musi oznaczać że traktuje Cię jakoś wyjątkowo,chociaż najprawdopodobniej wpadłeś jej w oko
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
No ile można :) Teraz znajdzie sobie innego i będzie po wszystkiem :D Ale ważne, że nasz bohater czegoś się nauczy i w przyszłości nie zrobi tego samego błędu.

J.B
optymista...koles jest ewidentnie niesmiały a tacy sie długo ucza

palcek napisał:
Gdyby mnie tak zaczepiała jak piszesz to nawet bym się nie zastanawiał czy jej się podobam. Chyba dry.gif
od razu na warsztat? :p

palcek napisał:
A jak ona się zachowuje w stosunku do innych kolegów? Niektóre dziewczyny po prostu są bardziej otwarte i takie zachowanie
wcale nie musi oznaczać że traktuje Cię jakoś wyjątkowo,chociaż najprawdopodobniej wpadłeś jej w oko
dokładnie, pewnosc bedzie miał poprzez porownanie sie z innymi; ale jakby nie było- chyba nie jest trudna kolezanke zaprosic kawe/piwo/impreze aby lepiej sie poznac?
 

segador

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
Do autora: Tylko nie wmawiaj sobie,że się jej podobasz!Ona zwyczajnie Tobą gardzi!(tylko w taki wyrafinowany sposób :D )
 

dzaga13

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Milicz,Wrocław
mógłbyś jej powiedzieć pierwszy 'cześć' .. kurczę,ja np pierwsza nie powiem chłopakowi cześć,a ona zebrała się na odwagę nie raz Ci powiedziała a Ty?

mogłeś wtedy z nią potem zatańczyc,bo pisałeś że sama tańczyła..

uśmiechnij się czasem do niej,puść oko.;)

siadaj z nią w busie..

i spacerek to dobry pomysł.
 

Hahacz90

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
a skad mam wiedziec czy ona jest po prostu taka otwarta kobieta czy akurat traktuje mnie jak kogos wyjatkowego??
 

niveika

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
a skad mam wiedziec czy ona jest po prostu taka otwarta kobieta czy akurat traktuje mnie jak kogos wyjatkowego??
O matko! Jakie to smutne, będzie musiała do ciebie podejść i powiedzieć że cię uwielbia, żebyś to zauważył? Litości... Be Man, not boy... MAN!
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
niveika reaktywacja ^^

...a co do tematu to => Just do it! :) ale to hasło nie jest do każdej sytuacji :p pamiętaj ;> a jeśli już... to używaj do myślenia tej większej główki ;D
 

Wezyr

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Najlepszy pomysł to spacer ;) Nie dowiesz się jeśli będziesz dla niej taki obojętny
 

jastrzab25

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
WLN
Hmmm co by Ci tu poradzić... muszę powiedzieć że trochę Ci zazdroszczę że przykułeś uwagę jakieś dziewczyny bo ja to nigdy bym nie pomyślał że mogę się podobać jakiejś... a skoro daje Ci ona takie sygnały to wypadałoby to wykorzystać... skoro uśmiecha się do ciebie, macha ci to oznacza że Cię lubi i nic by nie zaszkodziło podejść i zagadać... wiem że to niełatwe ale prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi :D to właśnie chłopak przejmuje inicjatywę nie dziewczyna. Trzeba stary kiedyś zrobić ten pierwszy krok i nic się na to nie poradzi... bo z tego wszystkiego co tu powiedziałeś to tak naprawdę wynika że to ona cię podrywała a nie ty ją a powinna być odwrotnie... przynajmniej takie jest moje zdanie pozdrawiam :]
 
Do góry