Czy istnieje przyjaźń między kobietą a jej byłym?!

bossik

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pomocy! Poznałem zajbist... dziewczyne. Zakochałem sie w niej i jesteśmy ze sobą od 1,5 miesiąca. Spędzamy ze sobą prawie całe dnie. Wszystko pieknie tyle że swój poprzedni, 2-u letni związek zakonczyła z mojego powodu. Tzn. jakieś 3 miesiące temu ktoś nas widział razem na piwie, i ten dzisiejszy eks się o tym dowiedział po czym ją zostawił. Po tygodniu zaś przemyślał wszystko i uznał że zrobił błąd i chciałby do niej wrócic, na co ona się nie zgodziła. Teraz są niby przyjaciółmi. Lecz mi się w to nie chce wierzyc. Przyznała mi się również że spali ze sobą zaraz po tym rozstaniu, tzn.jakis tydzien. Na pytanie czy mam prawo sie obawiac żę znowu im sie to zdarzy odpowiedziała mi że zrobili to dla czystej przyjemnosci, bo było to dla nich normalne, a ona wtedy nie była jeszcze w nikim zakochana, a teraz jest we mnie i nie wyobraża sobie takiej sytuacji. Nie wiem co mam sobie o tym wszystkim myślec. Teraz zdarza im się spotkac raz na 2 tygodnie na jakies piwo czy kawe. Czy jest możliwe aby łączyła ich tylko przyjaźń? Ona nie pozwala mi nawet jednego złego słowa powiedziec na jego temat, i uważa że jest on bardzo fajnym chłopakiem, choc nie chce mnie z nim poznac. O ile jej ufam bo ją kocham( choc nie wiem czy powinienem byc tak ufny, proszę napiszcie!), to jesli chodzi o niego to wydaje mi się ze on ciągle będzie myślał o jednym. Pomózcie! Błagam!
 

NiceTry

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Dolny Śląsk
Czy taka przyjazn moze sie zdarzyc? Tak, jest to jak najbardziej mozliwe, czasem po prostu nie jest to kwestia wyboru(np. uczeszczanie do tej samej klasy w szkole). Nie mozna jednak stwierdzic, czy jest to przyjazn platoniczna czy tez przyjazn spontaniczna o zabarwieniu erotycznym. Chcac do czegokolwiek dojsc, musisz wiedziec co twoja dziewczyna czuje do swojego bylego. Byc moze dalej pociaga ja namietnosc jaka urozmaicala ich zycie lozkowe i lubi do tego wracac, chociaz nie chce sie znow angazowac w zwiazek nim. Powinienes jej ufac bardzo mocno ale jeszcze mocniej powinienes stapac po ziemi i byc gotowym na ewentualny zawod milosny. Ja w kazdym razie nie bylbym zadowolony z faktu, ze moja kobieta spotyka sie wciaz ze swoim bylym, przy czym uparcie broni go podczas jego nieobecnosci i nie daje o nim zle mowic. Juz samo wsytepownie tej drugiej sytuacji, bardzo napietnowaloby atmosfere w moim zwiazku i dawaloby mi do zrozumienia, ze cos nie gra tak jak powinno. Nie bede mowil Ci co masz robic. Sam powininienes to wiedziec, jako facet.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Coz, nie popieram tego, ale byc moze rzeczywiscie zrobili to dla przyjemnosci albo Ona cos jeszcze do niego czuje... Nie wiadomo, nikt na forum nie jest jasnowidzem, dlatego ciezko mowic, ale moze rzeczywiscie zostali przyjaciolmi. Ciekawe tylko czemu Was nie chce ze soba poznac..
 

dangerous

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Radom
Wątpie by istniała tylko przyjaźń skoro Ty nawet nie znasz jej byłego.
Niech was zapozna chociaż.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Mnie się wydaje, ze z czasem okaże się, iż byłeś tylko "odskocznią", a Twoja pani wróci do swojego eks... coś za bardzo zażyłe te ich relacje...
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Teraz są niby przyjaciółmi. Lecz mi się w to nie chce wierzyc.
a ona wtedy nie była jeszcze w nikim zakochana, a teraz jest we mnie i nie wyobraża sobie takiej sytuacji.

nie rozumie tego, była w dwuletnim związku i nie była zakochana natomiast z tobą jest 1,5 miesiąca i darzycie się wielką miłością? :D a poza tym skąd niby wiesz że jest w tobie zakochana, powiedziała Ci o tym? :D być może to jest zwykłe zauroczenie które szybko minie

Czy jest możliwe aby łączyła ich tylko przyjaźń? Ona nie pozwala mi nawet jednego złego słowa powiedziec na jego temat, i uważa że jest on bardzo fajnym chłopakiem, choc nie chce mnie z nim poznac.

spędzili ze sobą 2 lata życia, ich związek rozpadł się przez nią to co ona może mu zarzucić? też mi się wydaje że jeszcze coś do niego czuje, nie wiesz jakie są teraz relacje pomiędzy nimi i może dlatego nie chce byście się poznali

O ile jej ufam bo ją kocham( choc nie wiem czy powinienem byc tak ufny, proszę napiszcie!

po 1,5 miesiąca związku dość szczere i śmiałe wyznanie, zastanawiałeś się czy oby to nie jest puste nic nie znaczące słowo?

lecz nie twierdzę że taka przyjaźń nie istnieje
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Przyjaźń z byłym chłopakiem jest teoretycznie jedyną możliwością przyjaźni damsko-męskiej. Zaznaczam, że tylko teoretycznie, bo praktycznie nie widzę takiej możliwości. Bo to, że eks-partnerzy będą ze sobą sypiać jest bardzo prawdopodobne. Jeśli któreś z nich ma nowego partnera to też nie wyobrażam sobie jak ten nowy partner miałby się zgodzić na taką zażyłość z byłym. Jeszcze raz podkreślam, że przyjaźń między byłymi mogłaby zaistnieć jeśli rozstaliby się pokojowo i każde z nich byłoby w nowym, szczęśliwym związkach. Tobie kolego, jeśli myślisz o dziewczynie poważnie, radzę zachować się jak mężczyzna i albo spotkań zabronić albo... Właściwie nie ma żadnego "albo".
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Nie istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną, a jeśli to jej były to już w ogóle...
Jakby nie było, to będąc ze swoim eks spotykała się z Tobą na piwo i sam wiesz co z tego wynikło...Teraz Ty jesteś w jego sytuacji...

O ile jej ufam bo ją kocham( choc nie wiem czy powinienem byc tak ufny, proszę napiszcie!), to jesli chodzi o niego to wydaje mi się ze on ciągle będzie myślał o jednym.

O tak, kobieta jest w porządku, to on jest zły i niedobry
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
logicznie rozpatrując całą sytuację, jej eks jest jej bliższy niż Ty. Z nim spędziła dwa lata, łączą ich wspomnienia, znajomi, całe mnóstwo rzeczy. Ciebie zaś zna zaledwie 1.5 miesiąca. to zbyt krótko, by pokochać i bezgranicznie zaufać.
 

zuzia178

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
30
na pewno jest miedzy nimi cos wiecej niz przyjazn bo jednak byli ze soba dlugo . Przezywali duzo itp. ale nie warto sie martwic na zapas : ) staraj sie o nia a bd dobrze : )
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Dwa lata to już trochę więcej niż półtorej miesiąca. Tak jak napisała volki199 - łączy ich nieco więcej.
Sądzę, że prędzej czy później wrócą do siebie. Sam przyznaj ... skoro umówiłeś się z nią tylko na piwo (jak twierdzisz) to dość błahy powód do kończenia takiego związku. Mogę się oczywiście mylić.
 

skippermaxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
402
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Sam fakt, że przespała się z nim tydzień po zerwaniu powinien dać Ci do myślenia. Oni przez 2 lata budowali swój związek. Najprawdopodobniejszym wyjściem jest opcja, że ona postąpiła zgodnie ze starą regułką " Lekarstwem na starą miłość jest nowa miłość ". Wszystko jednak zmienił fakt, że jej ex zależy na niej. Pogódź się z tym, że jesteś raczej na przegranej pozycji..

APNS
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
No dokładnie, na straconej pozycji.
Dziewczyna świetnie się ustawiła, nie ma co. Ma ciebie, ale z tamtego zrezygnować też nie ma zamiaru. Smutne jest tylko to, że dajesz się robić w jelenia. Nawet, jeśli teraz jest ci wierna i z całego serca ma zamiar tej wierności dotrzymać, to myślę, że prędzej czy później prześpią się znowu. Nie dość, że regularnie się spotykają, to jeszcze nie masz prawa wyrazić swojego zdania na jego temat. Widać, że dalej bardzo jej na nim zależy. A przyjaźni damsko-męskiej nie ma.
 
Do góry