Czy i jak jej to powiedzieć powiedzieć?

grzesiek9407

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Z ninacka
Mam dla mnie nie mały problem. Podoba mi się dziewczyna, moja koleżanka z klasy. Kiedyś już z nią o tym rozmawiałem i się nie zgodziła. To było jakiś rok temu teraz juz nic o tym nie wiadomo, ucichło. Teraz jesteśmy w dużo lepszych stosunkach niż wcześniej. I nie wiem czy jej teraz znowu powiedzieć. Ja bez niej nie mogę żyć. I zależy mi na jej szczęściu więc jeżeli ma być szczęśliwa nie będąc ze mną. Ale może być że będzie szczęśliwa ze mną ;P I jak jej to powiedzieć nie wprost tylko wysyłać sygnały żeby wiedziała.
 
M

marco9512

Guest
Mniejszym drukiem się nie dało??. Mniejsza z tym. Spytaj się jej o chodzenie. Jeśli odpowie nie to powiedz, że chcesz by była szcześliwa i jaką by nie wybrała opcji napewno będzie dobra i koniec gadki
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Skoro juz raz jej mowiles to ona wie. Jakby chciala skorzystac to sama dalaby Tobie to do zrozumienia ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Lupę poproszę!

Ad topic: nic nie rób. Jak pisał troll, wie o tym. Gdyby się namyśliła, to dałaby w JAKIŚ SPOSÓB (bardzo ważne, większość nie umie WOGÓLE odczytać sygnałów wysyłanych przez dziewczynę) o tym znać. Więc mówić nie musisz, czekać też nie musisz, bo raczej nici z tego. Rozejrzyj się za inną, wkoło tyle pięknych dziewcząt. Nie patrz na życie przez pryzmat jednej tylko dziewczyny. Pozdrawiam, USSJ.
 

całkiemfajna

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
proponuję zainicjować spotkanie w jakichś z pozoru neutralnych warunkach, np. wyjście z propozycja, że masz "przypadkowo" 2 bilety na jakiś fajny film (niekoniecznie romantyczny;-)), a po nim zaproponować np. wypad do jakiegoś klubu, ewentualnie gdzieś, gdzie można porozmawiać spokojniej;-) jeśli dziewczyna coś do ciebie czuje, to prędzej czy póxniej to poczujesz:) i raczej wstrzymaj się z "deklaracjami". powodzenia:)
 
M

marco9512

Guest
całkiemfajna.
W nicku założyciela tematu jest 94 więc to może skrót od 1994 czyli roku, w którm się urodził. A ty tutaj wypisujesz, że ma iść z nią do klubu jakby miał niewiem ile lat.

Troll.
Propozycja dobra tylko powiedz jak bo kolega może nie wiedzieć :).


A tak na marginesie.
USSJ
Piszę się w ogóle a nie wogóle :)

Pozdrawiam
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ja sie na tym nie znam :D

W teorii proste, musi pokazaywac ze mu na niej zalezy, byc dla niej, mily, dobry, troskliwy, kochajcy ;)
 

Kass17

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nieważne gdzie, ważne z kim xp
Mam dla mnie nie mały problem. Podoba mi się dziewczyna, moja koleżanka z klasy. Kiedyś już z nią o tym rozmawiałem i się nie zgodziła. To było jakiś rok temu teraz juz nic o tym nie wiadomo, ucichło. Teraz jesteśmy w dużo lepszych stosunkach niż wcześniej. I nie wiem czy jej teraz znowu powiedzieć. Ja bez niej nie mogę żyć. I zależy mi na jej szczęściu więc jeżeli ma być szczęśliwa nie będąc ze mną. Ale może być że będzie szczęśliwa ze mną ;P I jak jej to powiedzieć nie wprost tylko wysyłać sygnały żeby wiedziała.
Nie wyskakuj jej tak od razu z taką propozycją, że chcesz z nią chodzic. Może i prawdą jest to, iż ona Cię już zna jakiś dłuższy okres czasu, ale Ty teraz pokaż jej swoje nowe "ja". Skoro nie chciała wcześniej z Tobą byc, musiało byc coś nie tak. Zmien to więc... A w najbliższym czasie zproś ja gdzieś. Może nawet na zwykłą pizzę? Daj jej się lepiej poznac.
 

grzesiek9407

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Z ninacka
Tylko jakie sygnały nie wiem jakie mają być. Tzn. jak mają wyglądać:D A co do pokazania że mi na niej zależy to już chyba wie.
 
M

marco9512

Guest
Kurde stosujecie takie metody jak w filmach czy coś w tym stylu. Napisz lub spytaj się czy są jakieś szanse, żebyście razem byli a nie jakieś wypady na pizze :p
 
W

wroneczki4

Guest
Szczerze, to nawet nie czytałem tego co napisałeś, bo nie mam zamiaru czytać czegoś napisanego czcionką 1...

Wnioskuję, że chodzi o chodzenie. Spytaj jej: "Czy będziesz moją dziewczyną?" i tyle.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Uważasz, że pytanie o chodzenie jest dojrzałe? Bo moim zdaniem, nie. Powinieneś ją zaprosić gdzieś na miasto, zacząć się umawiać i powoli się do niej zbliżać. A jak ni z gruchy ni pietruchy pewnego razu na matmie się ją o to spytasz to jasne, że Ci odmówi, nie potraktuje Cię serio. Widzę, że jest inteligentna, skoro odmówiła, ja bym zrobiła to samo.
Dziewczyny są dużo dojrzalsze w Twoim wieku od chłopaków {a mniemam, że nie masz wielu lat} i oczekują dojrzałego chłopaka. Najczęściej więc wiążą się ze starszym od siebie, który na 95% nie będzie się głupio pytał "czy zostaniesz moją dziewczyną??". Albo: "czy będziesz ze mną chodzić?!". Gdzie: pytam? Gdzie chodzić? Do kina, po bułki do sklepu, na spacery? Faceci, uczcie się precyzować swoje pytania. A jeśli zależy Wam na związku to nie ma mowy o żadnym "chodzeniu". Zapewniam, autorze, że ten termin Ci sam zaniknie w słowniku, gdy dojrzejesz. Na razie jesteś dzieciakiem i ciesz się swoją młodością, bo ona nie będzie trwała wiecznie. Powodzenia!
 
Do góry