Czy Gdybyś....

maciej87

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja BYm Ja Otworzyl i Wteyd bym wiedzial ze musz ekorzystac z zycia bo ten dizen nastanie......Nio wlasnie jak narazie nie wiem kiedy wiec korzystamz niego na tyle ile moge
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja BYm Ja Otworzyl i Wteyd bym wiedzial ze musz ekorzystac z zycia bo ten dizen nastanie......Nio wlasnie jak narazie nie wiem kiedy wiec korzystamz niego na tyle ile moge

No właśnie... korzystasz ile możesz! A jakbyś wiedział to mógłbyś pomyśleć 'aaaaaaa jeszcze tyyyyyyyle czesu!" (o ile byloby go duzo:p) "to jeszcze zdaze sie nacieszyć!" :p i ostatecznie pokorzystałbyś z życia na dzien przed śmiercia :p

Mysle że nie kazdy jest gotowy na taką wiedzę, nawet jeśli wydaje mu się że tak. Do tego cza mieć duuuuużo przemyśleń i umiejętności życia bo inaczej można wszystko tylko popsuć. Może i niektórym to by w czymś pomogło ale ryzyko jest chyba za duże. Nie wiemy tak naprawdę, co byśmy zrobili po takiej wiadomości, czy nie jesteśmy jeszcze za goopi żeby ją przyjąć :p Ja bym tej wiedzy nie chciała. Bo po co jak mogę sie cieszyć życiem i bez tego? :D Nie chce ustawiać sobie całego życia pod śmierć, żeby na dzień przed nia pomyśleć sobie "o! jutro umre! już czas pocieszyć sie życiem!" wole to robić cały czas, i kochać wszystkich zawsze a nie obudzić sie tuż przed zaśnięciem :p

(z resztą to i tak jest absurd bo jakbysmy sie dowiedzieli to moglibyśmy to zmienić:p)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
decydowanie bym otworzyła a potem... sama nie wiem zaczęłabym szaleć. w tej zabawie "zegar śmierci" mam datę na 2020 :/ i tak w to nie wiesz ale szybko troszke jak inni mają później np. 2080 :p
 

Mileś

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Inowrocław
ja raczej bym nie otworzyl, chociaz sam nie wiem
gdybym wiedzial kiedy umre, bym korzystal, nabralbym pewnosci ze nic nie moze mi sie zdarzyc przed data z koperty, wsiadlbym na motor i jezdzil najszybciej jak sie da, mial wypadek to bym umarl wczesniej :p

troche dziwne :D
 

Ann~

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
181
Punkty reakcji
0
Miasto
my się znamy ?
hm.
ja bym otworzyła.
co mi tam ;).
a jeśli nawet zostałby mi jeden dzień,wiedziałabym już wtedy jak mam go wykorzystać,co zrobić żeby go nie zmarnować.
;)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
To bez tej wiedzy juz sie nie da... ?
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Otworzyłabym przyanjmniej widzialabym ile zostało mi czasu i chba bardziej doceniłabym życie
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Ja bym z chęcią ją otworzył.
A jeżeli to miałoby nastać jutro, to bym położył się spać w trumnie, aby być lepiej przygotowanym :D
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :>
hmmm majac koperte z data smierci i moc ja otworzyc... kuszaca propozycja, zapewne otworzylabym ja od razu a potem zalowala ze to zrobilam, nie warto znac takich dat i wole tego nie wiedziec i bawic sie na calego az kiedys i na mnie przyjdzie kolej ...

pozdrawiam
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
ja musiałbym sie zastanowić ale chyba bym otworzył
 

Reason90

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Radomyśl Wielki
Ja opowiadam się za tymi którzy by otworzyli. Na pewno znając tę datę chciałbym do tego czasu zrobić wiele rzeczy, na które bym się nigdy nie odważył oraz zapewne zmieniłby się mój stosunek to innych ludzi na lepszy, tak mi się jakoś wydaje.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Napewno nigdy nie chciałabym jej otworzyć, i dlatego żeby mnie nie korciło, spaliłabym ją ;)
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :>
spalic doskonaly pomysl :p ale jak narazie nie mam takiej koperty :D
zycie jest niewiadoma..a kazdy dzien podarunkiem od losu... wiec trzeba korzystac i bawic sie kazdym dniem :D inaczej zycie staloby sie sie nudne

pozdrawiam
 

zapomnij_o_tym

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja gdybym ją otworzyła, to później żyłabym w strachu przed tym dniem. Dlatego wolałabym ją spalić zanim otworze. Wole nie znać swojej daty śmierci.
 

Caala_ja

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja nie wiem co bym zrobiła. Gdybym otwarła żyłabym w świadomości, że zostało mi tylko tyle i tyle dni, ale strałabym się spełnić wszystkie plany, pożegnać się ze wszystkimi którymi kocham.
Jeżeli bym nie otwarła, nie myślałabym o śmierci, nie zaprzątałabym sobie tym głowy. Przynajmniej nie wpadłabym w histerię, która spowodowałaby, że gdyby data okazała się niewłaściwie i tak mój stan by się gwałtownie pogorszył (może się tak stać? :|)

Jednak nie...
Nie otwarłabym.
 
Do góry