czy faceci lecą na bajerę

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
tak naprawdę to najważniejszy jest piękny uśmiech i to żeby dziewczyna była pewna siebie, a nie zerkała całą imprezę i odwracała wzrok jak tylko się do niej obrócisz...


wlasnie. Nie lubie jak ktos hmm nie zwraca na mnie uwage, tylko na cale otoczenie ;/. Albo jak tancze a ona rozglada sie, no az chce mnie pochlastac ;/
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
Ja jak znajde sobie obiekt westchnien nie spuszczam go z oka... :D
Dobrze, że jestem odważna, bo chyba bym wiele straciła nie zagadując w ogole do nikogo.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Haha pamiętam jak spotykałam się z moim chłopakiem, zanim jeszcze byliśmy razem...
pierwszy komplement jaki ode mnie usłyszał to to, że "ma fajne odstające uszka" :p :D
Wiem, wiem marny komplement, ale mi się naprawde podobały noo :]
Jego wmurowało trochę hihi :bag:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja bym to raczej nie odebrała jako komplementu :p Ale cóż, różne są ludzie :D
A ciałem można bajerować, tylko żeby nie przegiąć...
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Samo bajerowanie, myślę że to nie głupi pomysł, nie ma znaczenia jakie (słowami, wpadnięciem na kogoś, uśmiechem), byle się w natręctwo nie przerodziło bo to już odstrasza.
 

shela

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
sposób cukierkiem wypróbowałam ( trochę nieświadomie ale tak jakoś wyszło) generalnie skończyło się na tym że się wzajemnie dokarmialiśmy :D mi się podobało jemu chyba też :sexy:
często też się uśmiechałam (może trochę nieśmiało) i kiedyś on powiedział mi że powinnam to robić częściej ( że niby tak mi ładnie czy coś )

jaki z tego wniosek... mężczyźni maja instynkt zdobywcy i to raczej oni stworzeni są do bajerowania ( co ani trochę mi nie przeszkadza :p ) dlatego wydaje mi się że żaden mężczyzna nie poleci na taki zwykły bajer typu masz łądny tyłeczek, śliczne oczy czy boskie ciało. Zgadzam się z tym co napisało kilku panów wcześniej mężczyźni uwielbiaja jak się ich chwali. sama to wypróbowałam i działa :eek:k:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
1. Srednio do mnie przemawiaja tekstu pokroju masz ladne oczy :) tzn. one niczego nie zmieniaja. jesli podoba mi sie dziewczyna to ten tekst nie pogorszy, ani nie poprawi jej szans.

2. Usmiech to jest to. Jak sie dziewcze usmiecha ladnie to od razu ma sie ochote podejsc

3. Podrywanie cialem - jesli w ogole nie znam dziewczyny to nie do konca. Po prostu jest niejednoznaczne. Czasem tancze z dziewczynami na parkiecie i robimy rozne cuda, ale tak naprawde niewiele z tego wynika bo zarowno jedna jak i druga strona nie ma ochoty na np. nic wiecej. Ot troche sie poobsciskiwac itd ;) Dla mnie usmiech jest znacznie bardziej czytelny. Zreszta, wiele kobiet macha mi tylkiem 10 cm ode mnie i to wcale nie oznacza, ze kazda jest chetna :D (A szkoda ;) )

4. Na "cukierek" ? Jak najbardziej. Jesli piekna dziewczyna przyniesie mi np. kawalek czekolady dobrej to na pewno zapunktuje :D No ale moze to dlatego, ze lubie slodycze. W koncu co moze byc lepszego od slodyczy w ustach / zoladku i slodyczy dla moich oczu ? :)


Nie no, przede wszystkim nie powinny to byc "tanie" komplementy jakie faceci wala, czesto totalnie abstrakcyjne, nie majace pokrycia w rzeczywistosci. Komplement od kobiety musi byc w miare prawdziwy :) Nie wiem, otworze sloik i ona powie jaki to ja silny to od razu zrobi sie weselej, przyjemniej :) Lubie komplementy za zrobiona prace - w stylu naprawisz dziewczynie rower, a ona westchnie gleboko i powie: ooh, dzieki co ja bym bez Ciebie zrobila :) (a w glowie tli sie odpowiedz: jak to co, poszla bys pieszo :D ;) )
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
A mi często kobiety mówią, że mam oczy jak kot ze Shreka.

Podoba mi się to co mówią:D
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Facet leci na wygląd, nie na "bajere". Tutaj zadne teksty nic nie dadzą. To co może odpychac od laski (nawet jak jest ładna) to nadmierne eksponowanie swojej głupoty i robienie obciachu.

Zapracowany.

J.B
 
Do góry