Czy dziewczyna z pryszczami na twarzy może być ładna?

Trocina

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
53
Punkty reakcji
1
wiadomo, ze zwłaszcza w wieku "naście" nie zawsze da się z tym walczyć :)
Więc jak myślicie?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Walczyc da sie zawsze i zawsze trzeba,

Takie skrajne przypadki ze jest zupelnie beznadziejne sa raczej dosc zadkie.

Trzeba sie oddac w rece specjalistow i robic co mozna.

Wiadomo ze cera zdrowa i ladna a nie chora jest ladniejsza, nie ma sie co czarowac.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Ja tam znałem dziewczynę, która była naprawdę ładna mimo pryszczy. I jakoś specjalnie nie szprycowała się chemikaliami aby się ich pozbyć. Powiem, że wyszło jej to na dobre. I sam wygląd nie ma aż takiego znaczenia dla niektórych, zależy co się komu podoba i na co komu zależy. Ale odpowiedz sobie na pytanie : "Czy Ty czujesz się z tego powodu ze sobą źle?". Jeśli nie to nie powinnaś się za bardzo martwić i po prostu bardzo dbać o higienę. Ale nie odbiegając od tematu. Tak może być ładna.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Da się z tym walczyć, a jak rezultatów nie widać to od czego jest makijaż ;)
Dobry fluid czyni cuda :D
Więc oczywiście, że może byc ładna
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Z tego sie wyrasta.

Jak kobieta ladna to specjalnie jej o nie zaszkodzi, chyba ze jest tragiczna sytuacja.

Nie ma sie co oszukiwac ladna jest skora zdrowa a nie .. ze zmianami chorobotworczymi.

Tak samo glupie pytanie czy czlowiek spasly moe byc atrakcyjny ? oczywiscie ze nie bo sam ten czynnik atrakcyjnosc obniza...
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Jasne, że może być ładna. Znam wiele dziewczyn, które miały trądzik i chłopacy się za nimi oglądali. :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Dla Ciebie nie może być dla innych może. Więc nie uogólniaj Trollu

Rozumiem ze krzywe i brudne zeby tez sie komus moga podobac ?

Tak wlasnie uogolniam bo o to jest pytanie, o ile kojarze to zdrowa i czysta cera jest powszechnie uwazana za ladna a nie odwrotnie.

Pozatym pisalem na wstepie ze jak kobieta jest ogolnie ladna to jakies drobne zaklocenia jej specjalnie nie zaszkodza.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Rozumiem ze krzywe i brudne zeby tez sie komus moga podobac ?

Tak wlasnie uogolniam bo o to jest pytanie, o ile kojarze to zdrowa i czysta cera jest powszechnie uwazana za ladna a nie odwrotnie.

Pozatym pisalem na wstepie ze jak kobieta jest ogolnie ladna to jakies drobne zaklocenia jej specjalnie nie zaszkodza.

Te zęby to zbyt drastyczny przykład w stosunku do pryszczy. I jakby nie patrzy większość przechodzi trądzik młodzieńczy. A później to już różnie bywa. Niektórzy mają po prostu taką skórę i jakoś nie jest to wielki problem.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ja napisalem mniej wiecej dokladnie to samo :)

Ale faktem jest ze niezdrowa skora ladna nie jest a zdrowa jest. I tyle ;)
 

Miyako

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Pod twoim łóżkiem
Fluid na pryszczach paskudnie wygląda. Wtedy to i z tym źle i bez tego. Jak ktoś ma całą mordę zapryszczoną to niech dba o nią a nie wyje że ma problem.

Co to za pisanie drobnym maczkiem? Chcesz, żebyśmy dostali kurzej ślepoty? ~ Nieprzenikniona
 

Trocina

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
53
Punkty reakcji
1
Cyborg, może ten problem jest ci obcy, ale niektórzy go mają ;p
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Samo pytanie, nazwa tematu to już uogólnienie. Dziewczyna może śliczną twarz, namiętne usta, kocie oczka (zależy co komu się podoba) a walczyć z pryszczami. Patrząc pod tym kątem odpowiadam - tak, może być ładna.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
oczywiscie ze moze byc ladna! :) czasem mozna sobie pomoc dobrym podkladem (np z Soraya lub nivea) :) sama mam niedoskonalosci ;P tego nie da sie uniknac...
 
A

ann han

Guest
Dziewczyna z pryszczami może być ładna to nie ulega wątpliwości. Coraz więcej kobiet boryka się z problemem wyprysków i to nie tylko w wieku "nastu" lat. Kobiety w wieku dojrzałym też mają problemu z cerą. Ale pryszcze można jakoś zawsze walczyć poprzez różnego rodzaju specyfiki, toniki maści i podobne rzeczy. Innym sposobem też jest po prostu "zamaskowanie" niedoskonałości poprzez makijaż. Jeśli zaopatrzysz się w odpowiedni kosmetyk może on zdziałać cuda. Przykryje wszystko i nic widać nie będzie:)
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Walczyć z pryszczami się da, a nawet powinno. Tylko rezultaty nie zawsze są takie, jakbyśmy tego chciały :(
Nie da się ukryć, że ładna, gładka cera jest ładniejsza od trądzikowej, przetłuszczającej się. Ale to nie znaczy, że dziewczyna takową posiadająca nie może być ładna mimo pryszczy. Kwestia gustu. Na pewno wielu kolesiom to by nie przeszkadzało tak szczególnie, jeśli jakiś inny element wyglądu się bardzo spodoba, np. oczy, włosy, charakter. wtedy wszystko inne, nawet wady schodzą na drugi plan.

Podsumowując: trądzik na pewno nikomu się nie spodoba, ale ładna, fajna dziewczyna z pryszczami może się podobać :)
A jak ktoś nie wierzy, to ja zrobię za przykład :D:D
 
B

blondyneczka83

Guest
Pewnie, że dziewczyna czy kobieta może być atrakcyjna pomimo pryszczy. Zazwyczaj leczenie trądziku jest czasochłonne, a on lubi po jakimś czasie nawracać, dlatego też trzeba się poniekąd pogodzić ze swoim losem....... pogodzić dopóki, dopóty się go nie wyleczy.

Natomiast całkiem inną kwestią jest walka z trądzikiem. Ja jednak odradzałabym stosowanie tapety - nie mówię tutaj o pomadkach, cieniach czy też tuszach do rzęs, lecz o podkładzie i pudrze, które bądź co bądź zatykają pory skóry, a tym samym walka z trądzikiem jest uporczywa. Polecam apteczne kosmetyki pielęgnacyjne, jak chociażby żel do mycia twarzy Cerabit.

ps. ostatnio na kafeterii przeczytałam, że dziewczyny myją twarz płynami do higieny intymnej i podobno nie świecą się, a pryszcze się wysuszają........kurcze jakoś nie mam odwagi, aby wypróbować ten sposób :D :lol:
 

qqeq

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Cuda się zdarzają. Takie dziewczyny mogą też być bardzo ładne i mieć w sobie to coś co Nas pociąga jako facetów. Moja sąsiadka np od kiedy używa Laktocer-nu to dużo bardziej jej twarz wyładniała w moich oczach
 
Do góry