czy dziewczyna koniecznie musi być spokojna?

cyrkonia69

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
hej! spotkałam się ostatnio z dziwnym zarzutem; myślałam, że to już wszystko za nami, a jednak nadal są ludzie, którzy myślą tak jak jakieś 100 lat temu. ktoś powiedział mi, że jestem "za głośna" i odstraszam tym ludzi. zaczęłam drążyć temat i wyszło, że naprawdę solidna część moich znajomych ma przerażające poglądy. w domyśle wyszło, że kobieta powinna być wyważona, spokojna, broń boże nie przeklinać, nie żartować za wiele, raczej śmiać się z żartów innych i takie tam. czy cały świat tak myśli? czy niektórym z Was podobają się "głośne" laski, czy takie nie mają co liczyć na uznanie?
 

lolzal15

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Internet
hej! spotkałam się ostatnio z dziwnym zarzutem; myślałam, że to już wszystko za nami, a jednak nadal są ludzie, którzy myślą tak jak jakieś 100 lat temu. ktoś powiedział mi, że jestem "za głośna" i odstraszam tym ludzi. zaczęłam drążyć temat i wyszło, że naprawdę solidna część moich znajomych ma przerażające poglądy. w domyśle wyszło, że kobieta powinna być wyważona, spokojna, broń boże nie przeklinać, nie żartować za wiele, raczej śmiać się z żartów innych i takie tam. czy cały świat tak myśli?
A żeby mało żartowała i śmiała się z żartów innych ... ? HeHe:D nie każdy żart jest śmieszny! A dziewczyna która nie żartuje ? to też dziwne
czy niektórym z Was podobają się "głośne" laski, czy takie nie mają co liczyć na uznanie?
Ja tam lubię takie 'CRAZY GIRLS' :D to jest w Nich naj fajniejsze !!!
 

shamaya

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
231
Punkty reakcji
0
O kurczę! To ja lepiej nie będę pytać co myślą o mnie znajomi, chociaż może jednak mają normalne poglądy :) Nie żartować, najlepiej się nie odzywać, stać wiernie przy mężczyznach i utwierdzać ich w przekonaniu że są naj naj... chyba tak myślą Twoi znajomi... a tam, nie przejmuj się i bądź sobą :)
 

liza_mineli

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
a to ciekawe, ja też jestem raczej taka mało spokojna i nigdy nie spotkałam się z szykanami ani niczym w tym stylu. na powodzenie nie narzekam :) a osoby nieprzeklinające i niezachowujące się głośno autentycznie mnie przerażają. no dobrze, są może wyjątki; ktoś ostatnio uprzejmy był wysłać mi taki filmik - http://www.youtube.com/watch?v=gpVCbLbrs0o&feature=related . także jestem w stanie się zgodzić, że niektórzy popadają w przesadę. :)
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
Nie cicha, ale jeśli dziewczyna przeklina gorzej niż facet to z nią jest coś nie tak, może o to im chodzi?
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Żartowanie się i śmianie to integralna część charakteru ciekawej osoby, gorzej gdy przybiera to formę robienia z siebie idioty publicznie przez nie śmieć a krzykliwy pisk i wtrącanie przekleństw zamiast przecinków.
 

lolzal15

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Internet
Nie żartować, najlepiej się nie odzywać, stać wiernie przy mężczyznach i utwierdzać ich w przekonaniu że są naj naj... chyba tak myślą Twoi znajomi... a tam, nie przejmuj się i bądź sobą :)
Przepraszam ale mam ochotę Cię wyśmiać (bez obrazy) Taka dziewczyna (jak ty opisałaś) to nie dziewczyna tylko 'Sztuczna Osoba' (a takich nie lubie)
 

lolzal15

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Internet
to ciekawe, ja też jestem raczej taka mało spokojna i nigdy nie spotkałam się z szykanami ani niczym w tym stylu. na powodzenie nie narzekam :) a osoby nieprzeklinające i niezachowujące się głośno autentycznie mnie przerażają. no dobrze, są może wyjątki; ktoś ostatnio uprzejmy był wysłać mi taki filmik - http://www.youtube.c...feature=related . także jestem w stanie się zgodzić, że niektórzy popadają w przesadę. :)
po obejrzeniu tego filmiku ... chyba też nie lubie jak kobiety/dziewczyny bluźnią :p
 
D

Drad

Guest
czy niektórym z Was podobają się "głośne" laski, czy takie nie mają co liczyć na uznanie?
Facetom podobają się ładne laski. "Spokojność" czy niespokojność nie ma nic do rzeczy. Inna sprawa, że rozchichotany i sprośny pasztet bardziej razi w oczy.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Jeżeli dziewczyna co drugie słowo rzuca mięsem no to nie bardzo. Ja jestem głośna, lubię żartować i nie czekam na to aż ktoś inny powie coś głupiego. Chociaż wiem, że moi znajomi się ze mną nie nudzą, wiedzą jaka jestem i to akceptują. Choć nie lubię chamskich i wulgarnych odzywek, wszystko ma swoje granice. Ale ja nigdy nie będę stała w cieniu partnera :)
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Stojąc na dużym przystanku autobusowym byłem obok dwojga znajomych. Koleś najmniej co 3 słowo używał k**** a ona stała wpatrzona w niego jak gęś na samolot i z uśmiechem mu przytakiwała i rozmawiała. Co to była typiara nie wiem, a jaka sama jest wolę nie myśleć...
 
M

malina.

Guest
kobieta powinna być wyważona, spokojna, broń boże nie przeklinać, nie żartować za wiele, raczej śmiać się z żartów innych i takie tam.
Zachowajmy trochę zdrowego rozsądku. Nikt nie wymaga od ciebie, żebyś była grzeczną dziewczynką, nie krzyczała/przeklinała/żartowała. Może zachowujesz ZA głośno, co to też jest wkurzające, bo wygląda sztucznie.
Poza tym, robiąc z siebie pajaca non stop, ludzie odbierają Cię jako gówniarę co to nie ma za wiele do powiedzenia, dlatego sobie poprzeklina i pokrzyczy. A co, żeby było fajnie.
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
cyrkonia69 napisał:
jestem "za głośna" i odstraszam tym ludzi.
Bywają takie przypadki. Ale wszystko zależy od tego, jak to wykorzystujesz. Jeśli do dokuczania innym, to się nie dziwię. Znałem przypadek takiej dziewczyny - po jakimś czasie większość ludzi miała jej dość. A ja jej humory po prostu olewałem.

cyrkonia69 napisał:
zaczęłam drążyć temat i wyszło, że naprawdę solidna część moich znajomych ma przerażające poglądy.
E tam od razu przerażające. Po prostu wolą spokojne dziewczyny.

cyrkonia69 napisał:
że kobieta powinna być wyważona, spokojna
Dla mnie to akurat nie ma znaczenia. Większe znaczenie ma to, czy jest po prostu miła dla innych. Poza tym najważniejsze jest, czy coś nas łączy (wspólne pasje).

cyrkonia69 napisał:
broń boże nie przeklinać
Popieram. Ja nie przeklinam, wiec nie życzę sobie, aby dziewczyna w moim towarzystwie też przeklinała. Zresztą, obok papierosów, jest to najważniejszy czynnik zniechęcający mnie do danej dziewczyny.

cyrkonia69 napisał:
nie żartować za wiele, raczej śmiać się z żartów innych i takie tam.
Dobry humor u dziewczyny to pozytywna cecha i nie wiem czemu twoi koledzy tak myślą
 

S0meb0dy

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
hej! spotkałam się ostatnio z dziwnym zarzutem; myślałam, że to już wszystko za nami, a jednak nadal są ludzie, którzy myślą tak jak jakieś 100 lat temu. ktoś powiedział mi, że jestem "za głośna" i odstraszam tym ludzi. zaczęłam drążyć temat i wyszło, że naprawdę solidna część moich znajomych ma przerażające poglądy. w domyśle wyszło, że kobieta powinna być wyważona, spokojna, broń boże nie przeklinać, nie żartować za wiele, raczej śmiać się z żartów innych i takie tam. czy cały świat tak myśli? czy niektórym z Was podobają się "głośne" laski, czy takie nie mają co liczyć na uznanie?

jeśli masz takie "wady" jak napisałaś to nie chcę mieć z Tobą dzieci. Żal mi tych małych dzieci kiedy widzę przeklinające, mało odpowiedzialne matki, które potrafią zająć się 1 lepszym zajęciem, zapominając o dziecku. Z tym odstraszaniem ludzi też prawda, po części. Chyba większość facetów chce stanowić oparcie dla dziewczyny a jakie będzie oparcie jeśli sama podejmujesz decyzje o nic go nie pytając czy robisz co chcesz bo wiesz czego chcesz od życia. Ciężko żyje się z dziewczyną która nie daje dojść do słowa ;P.
 
M

marco9512

Guest
Ja nie lubię głośnych dziewczyn :) Dziewczyna powinna być normalna, spokojna, lubić się śmiać. NO ale są ludzie lubiące Crazy dziewczyny :) Ale wątpie aby im się to podobało cały czas. Na pewno kiedyś się wkurzą o to ^^
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Cyrkonia69, dla mnie jesteś ok: P

może pora zmienić znajomych z buraków na nieburaków xD

a S0meb0dy to już w ogóle się nie przejmuj. Koleś na moje oko to jakiś faszysta katolik xD
 

S0meb0dy

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Cyrkonia69, dla mnie jesteś ok: P

może pora zmienić znajomych z buraków na nieburaków xD

a S0meb0dy to już w ogóle się nie przejmuj. Koleś na moje oko to jakiś faszysta katolik xD

Jeżeli "ja" chcę zmienić wszystkich znajomych to warto zadać sobie pytanie czy "ze mną" jest wszystko ok
 
M

marco9512

Guest
Cyrkonia69, dla mnie jesteś ok: P

może pora zmienić znajomych z buraków na nieburaków xD

a S0meb0dy to już w ogóle się nie przejmuj. Koleś na moje oko to jakiś faszysta katolik xD
Ty lepiej zmień dilera. Jaki ,,normalny" człowiek zmienia sobie z dnia na dzień znajomych ? A te xD po każdym zdaniu obrazuje w jakim stopniu twój mózg funfcjonuje. Jak ci się podoba zmienianie przyjaciół to se zmieniaj.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
hej! spotkałam się ostatnio z dziwnym zarzutem; myślałam, że to już wszystko za nami, a jednak nadal są ludzie, którzy myślą tak jak jakieś 100 lat temu. ktoś powiedział mi, że jestem "za głośna" i odstraszam tym ludzi. zaczęłam drążyć temat i wyszło, że naprawdę solidna część moich znajomych ma przerażające poglądy. w domyśle wyszło, że kobieta powinna być wyważona, spokojna, broń boże nie przeklinać, nie żartować za wiele, raczej śmiać się z żartów innych i takie tam. czy cały świat tak myśli? czy niektórym z Was podobają się "głośne" laski, czy takie nie mają co liczyć na uznanie?
nie chodzi o to, ze dziewczyna ma siedziec cicho i przytakiwac. Nie chcialbym takiej, ktora patrzy we mnie jak w malowany obrazek - pewnie po miesiacu mialbym dosyc. Jak od czasu do czasu zruga to nie bedzie zle :D

Ciezko tak w sumie oceniac bo to wszystko jest plynne - to zalezy od taktu, zachowan, od zwyczajnej klasy :) - albo sie ja ma, albo nie ma. Jasne, jak spotkaja sie takie 17-18 latki, no to jest hihi, hoho ;), ale juz tak pare lat pozniej to jak ktos nie wie, kiedy mozna, a kiedy nie nalezy no to moze to potem wygladac dziwne i taka dziewczyna moze byc odbierana jaka taka "za glosna" malolata, ktora glosno krzyczy o zauwazenie ;)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
mnie uważają za 'crazy girl', możliwe, że wkurzam ludzi i uważają mnie za niedojrzałą i nieopanowaną.... ale zwisa mi to! jeszcze taki się nie narodził co każdemu dogodził!

To, że komuś nie podoba się moje zachowanie to nie znaczy, że mam się zmieniać.... śmieje się kiedy chce i jak chce, a to że niektórzy pomyślą sobie 'co za idiotka' to świadczy tylko o ich płytkości.... i nie zrozumienia....

a poza tym udaj głupszego niż jesteś czasem pomaga w życiu....
 
Do góry