Czy dobrze robie?

  • Thread starter termibilde
  • Rozpoczęty
T

termibilde

Guest
Witam!
Mam 17 lat ważę naprawdę za mało 48kg :( chodzę na i zacząłem stosować odżywki. Otóż po kolei:
1. Moje ćwiczenia są co drugi dzień. Moje ćwiczenia polegają na zwiększenie ciężarów w seriach. Ćwiczę klatę,
brzuch(brzuszki), biceps i barki bo tylko o te mięśnia mi chodzi ;) . Po miesiącu podnoszę około 8kg więcej
normalnie i od swojej wagi.
2. W dniach ćwiczeń przed śniadaniem, przed treningiem (na obiad) i po treningu stosuje po 30g Gainera i po
trzy kapsułki kreatyny ''Trec Nurtition''.
Opis 1:
Posiadam 1,8 kg Gainera. Zawartosc w 100g:
- białko 50g
- węglowodany 30g
- cukry 9,8g
- tłuszcz 6g
- błonnik pokarmowy 6,6 g
i inne
Opis 2:
Posiadam 180 kap.Kretyny. Zawartość w 100g:
- Jabłczan kreatyny 96,15g
- białko 11,53g
- w jednej kapsułce 1250mg.. ?
Dziennie jem 90g odzywki i 9 kapsułek w dniach treningowych, a dni w których nie ćwiczę to jedna dawka mniej
(60 g i 6 kap. tylko przed śniadaniem i po kolacji).
Moja dieta jest , jem 6 posiłków dziennie z przerwami max 3h i 3 litry wody.
Czy przybiorę na wadze? Jeśli tak to efekty będą duże w moim przypadku? Jeśli macie jeszcze
jakieś propozyzje lub uwagi piszcie.

Z góry dzięki za odpowiedzi na pytania. :)
 

Rave

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Człowiekuuuu...!!! Masz 17 lat i biorąc odżywki, czy zdrowie ci niemiłe?!
Wiesz cos na temat kreatyny, o jabłczanie nie wspominając? Chcesz mieć o parę cm. większe mięśnie a organy wewnętrzne, z wątrobą na czele totalnie rozp...lone?

Wiem co mówię bo sam zrobiłem to samo w wieku 18lat a dziś mam ciężką niewydolność wątroby. Ceny odżywek są niczym w porównaniu do cen konkretnych leków i suplementów oczyszczających.

Na Twoim miejscu przystopowałbym z odżywkami, zwłaszcza kreatyną. Jesteś w takim wieku że trenując na sucho, Twój organizm i tak bardzo silnie reaguje na bodziec jakim jest trening. W Twoim wieku organizm sam najwięcej wytwarza chormonu wzrostu i testosteronu. Jeśli tak wcześnie zaczniesz się suplementować, Twój organizm szybko się przyzwyczai do "dopalania" i przestanie reagować, a co za tym idzie Twoje treningi będą cięższe, większe dawki suplementów będziesz musiał przyjmować itd. aż zniszczysz sobie zdrowie. Ale to już Twój wybór :)

Pozdro!
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Do autora: poczytaj o odżywianiu
Do tego nade mną, nie przesadzaj, masz rację że w tym wieku będzie rósł na sucho, ale suplementy to tylko suplementy, jak wie co jak brać to nic mu nie będzie.
 
T

termibilde

Guest
A mam kilka pytan :
1. Jesli chodzi o kreatyne, to moge brac 1 tabletke na porcje (pisze ze trzeba brac 3-4 na porcje)??
2. Moge przejsc z 30 g odzywki (Gainer - uzupelnienie diety) na 20g?
3. Nie mialem zadnych miarek i bralem (z moich obliczen) 6 razy wiecej niz powinienem odzywki
przez 2-3 dni i pewnego wieczora mialem pieklo w brzuchu az sie powiekszyl (szczegolnie bokii), ale juz jest
wszystko ok to bylo zle trawienie. Za duzo wzielem. Moze cos sie ze mna stac?
Z gory dzieki!!!
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
w tym wieku odżywki nie szkodzą więc nie wiem po co te wielkie halo.
 
T

termibilde

Guest
mam pytanko bo slyszalem ze pod zadnym pozorem nie mozna robic brzuszkow gdy sie wcina bialko itp, bo brzuh wywala, to pawda??
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
A mam kilka pytan :
1. Jesli chodzi o kreatyne, to moge brac 1 tabletke na porcje (pisze ze trzeba brac 3-4 na porcje)??
2. Moge przejsc z 30 g odzywki (Gainer - uzupelnienie diety) na 20g?
3. Nie mialem zadnych miarek i bralem (z moich obliczen) 6 razy wiecej niz powinienem odzywki
przez 2-3 dni i pewnego wieczora mialem pieklo w brzuchu az sie powiekszyl (szczegolnie bokii), ale juz jest
wszystko ok to bylo zle trawienie. Za duzo wzielem. Moze cos sie ze mna stac?
Z gory dzieki!!!

1. Dawka 1g na 10 kg masy ciała.
2. Policz ile gramów ci brakuje w diecie i tyle dodawaj.
3. Nic ci nie będzie.

mam pytanko bo slyszalem ze pod zadnym pozorem nie mozna robic brzuszkow gdy sie wcina bialko itp, bo brzuh wywala, to pawda??

To bzdura.
 
Do góry