Czy dekoder emituje szkodliwe promieniowanie?

Status
Zamknięty.

Saper 18

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
HEy wszytskim :D mam takie pytanie troche gupie ale musze je zadac , osoatnio sprawilem sobie cyfrowy polsat i talerz satelitarny który znajduje sie na balkonie jest na wprost mojego okna obok którego mam łuzko i tak sie chialem spytać czy on jakośnie promieniuje albo cos :p i trakie samo pytanie mam odnośnie telewizora bo pod moim pokojem jest sypialnia rodziców i dokładnie pod moim łużkiem maja ustawiony telewizor ( maja lcd i slyszalem ze one nie promieiuja ale nie wiem napewno wiec sie pytam :p ) i tez nie wiem czy to nie ejst szkodliwe promieniowanie od tego :p Jak cos wiecie o tym albo cos to dzienkuje z gory za odpowieddź :)
 

wars007

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
eno ziomal normalnie wymiatasz ty niemasz innych problemów ?? hehe promieniowanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: niektóży to mają problemy heh :) :)
 

Saper 18

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
No co :p:p hehehe tak sie chcialem spytac :D bo ostatnio ogladalem film na discovery i tam walsnie muwili o tym ze trzeba uważac na takie coś wiec sie pytam was co o tym myslicie i czy wiecie coś na ten temat :p:p


Halo no to może ktos wkońcu mi odpowie czy jest jakies zagrożenie czy nie ?? chyba ze nic nie wiecie ;>?
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Tak, istnieje zagrozenie, ze ptaki Ci osraja balkon :> A tak poza tym to dalej mozesz siedziec 24h na dobe przed telewizorem, bo wieksze promieniowanie wydaja niektore rosliny doniczkowe...
 

Saper 18

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
:p:p jej ludzie nie myślcie ze ja mam jakąś manie i ze:cenzura: w pory przed tym ! :p muwie przeciesz ze oglądalem o tym film i tyle , chcialem sie tylko dowiedzieć na wszelki wypadek , a po za tym wątpie by rosliny doniczkowe wytwarzały promieniowanie elektromagnetyczne
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
To Ty wierzysz we wszystko co w TV powiedza? :p Ja mam telewizor w pokoju, a za sciana antene satelitarna. Do tej pory jeszcze mi trzecia reka nie wyrosla (chociaz nie wiem, dawno w lustro nie patrzylem), nie mam tez problemow ze zdrowiem (odpukac :sedzia: ), ale jak cos sie zmieni to dam znac.
A rosliny doniczkowe moga wydawac promieniowanie o wiele grozniejsze niz elektromagnetyczne, wiec moze nimi sie zajmij (jesli masz w pokoju) :D
 

Saper 18

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ok ok dzienki za rady teraz bede spał spokojnie :D:D :p dzienki tobie kupidynek heheh , ale jak mi wyrośnie trzecia ręka przez to ze Cie posluchalem to Cie znajde i zobaczysz hheheheheh :D:p
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Ok wtedy uscisniemy sobie dlonie u naszej trzeciej reki ;>

Mysle ze temat do zamkniecia :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Możę i coś wytwarza - mi jakoś też się spokojnie żyje i 3 ręka nie wyrosła :D.
 

stiffler

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
co do tematu to nie wiem ale na pewno nie szkodliwe jest bliższe obcowanie ze slownikiem ortograficznym
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Temat beznadziejny. Sam jestes takie promieniowanie :p
Pozdro :D
zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry