Czy chłopcy wolą dziewczyny w prostych włosach ?

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
no wiadomo..
Pierwsze wrażenie podobno jest najważniejszei cos w tym jest :)

porządku i powinnas zrobic sobie kolorowego irokeza na srodku, bo tak podoba sie punkom to tak zrobisz?

Hm..
Zalezy którym punkom :lol:
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
znam chlopaka, ktoremu strasznie sie podobaja dziewczyny w lokach, moj brat tez przepada za kreconymi wlosami i nie ma chyba reguly na proste/ krecone wlosy. dziewczyna musi miec to cos ;)
 

crupab

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Coś może się komuś bardziej podobać a jedno mniej... Nie ma znaczenia jakie kto ma włosy, ważny jest całokształt.
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Szczerze? To mi to obojętne...
Jednak nie mogę patrzec jak dziewczyna z prostymi z natury włosami, kręci je(wiecie o co chodzi nie?)...
To wygląda okropnie.
 

elizka1531

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Szczerze? To mi to obojętne...
Jednak nie mogę patrzec jak dziewczyna z prostymi z natury włosami, kręci je(wiecie o co chodzi nie?)...
To wygląda okropnie.


W sumie kręcenie włosów przez laski z prostymi włosami jest fajne u modelek :p
A prostowanie? Wydaje mi sie że to powoli mus <_<
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
elizka1531
Hmm..
Zależy, zależy :D
Ciekawiej jest jak niektóre mają kręcone ;)
A co do prostowania..
Hm..
Ta moda już się do chłopaków przeniosła także jest nieźle ..
:lol:
 

(T)kao(h)mil(C)

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
31
:) mam loczki heh ale raczej zcinam sie na krutko i niewidać ;d a tak pozatym to chyba obojetnie czy dziwczyna ma loczki czy nie :p
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Mam długie falowane włosy, a to, czy partnerka miałaby mieć proste czy kręcone to małą różnica, nie to się liczy.

Choć ideał opierałby sie na kręconych.
 

elizka1531

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ta moda już się do chłopaków przeniosła także jest nieźle .. :lol:
No to jest właśnie najlepsze :eek:czko: :afro:. Mam kumpla ktory pryznaje się że prostuje i nawet do tego że nosi lakier do szkoły-mi to nie przeszkadza bo jest naprawde wporządku xD
:) mam loczki heh ale raczej zcinam sie na krutko i niewidać ;d a tak pozatym to chyba obojetnie czy dziwczyna ma loczki czy nie :p
I tu już konkretniejsza odpowiedz :eek:k: Bo mowi sie że przeciwieństwa sie przyciągaja :lol: heehe
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
elizka1531
A czy ja mówię, że jest źle? :p
Własnie fajnie :lol:
Najlepszy mój kumpel.. Naturalne brązowe włosy, ale przefarbowane na biały, długość gdzieś do ramion i prostowane..
I the best jest :p
 

elizka1531

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
elizka1531
A czy ja mówię, że jest źle? :p
Własnie fajnie :lol:
Najlepszy mój kumpel.. Naturalne brązowe włosy, ale przefarbowane na biały, długość gdzieś do ramion i prostowane..
I the best jest :p


Heh ciekawa metemorfoza :D
Jeśli sie w takich dobrze czuje:p
a jak wygląda? fajnie?tzn w porównanie do natural look ?
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Włosy stanowią jakieś 0.5% składowej ogólnego wyglądu/wrażenia. Czym tu się więc przejmować?

Więcej złego może zrobić nieodpowiednia fryzura niż faktura włosów. Jeden woli to drugi tamto, nie ma reguł na tym świecie.

Może lepsza jest statystyka. Może utwórz sobie tutaj sondę i zapytaj w ten sposób?

Ja obecnie jestem na fali prostych, półdługich kruczoczarnych włosów. Dlaczego? A dlatego, że ostatnio chyba taka laska mi się najbardziej spodobała.

Sam ma włosy ciemne brunatne albo czarne, lekko kręcone od pewnych długości. A że tego nie widać, bo mam je krótkie? Cóż, takie wolę. Kręcone włosy są zbyt niesforne a ja lubię ład.
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
takiego pecha to ja mogę mieć całe życie:)
 

Kotek93

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Każdy woli coś innego, co do mnie to raczej gustuje w prostych włosach ;) Po prostu dziewczynie ma być ładnie
 
Do góry