Czy Chłopcy Myslą O Dziewczynach?

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Tak, chłopaki o uczuciach nie rozmawiają,
ale lubią chyba obgadywać dziewczyny...

Tak, żadko rozmawiają o uczuciach, praktycznie wcale sie z tym nie spotykam. Z reguły jest tak, że chce udowodnić, że zawsze poradzi sobie sam. A w mojej szkole 95% chłopaków lubi komentować dziewczyny, a to jest taka a ta owaka i ma za małe to lub za duże tamto.
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Martynka.... jak Ty mnie wcale nie znasz to janie wiem ...:p Fakt jest faktem...i nie wiem nam tak wiele brakuje do dziewczyn..., zdradzona , rozgorcyznoca dziewczyna, a nie mowią juz o zazrosnej jest o wiele bardziej trudna niz my..:p
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
mi sie wydaje ze wy czyli chlopcy ;)
nie obgadujecie to zle slowo wy poprostu komentujecie :)
w ustach dziewczyny brzmi to calkiem inaczej :/
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Hmm powiem tak, że niektórzy chłopacy komentują- w czym nie ma niczego złego, niektórzy obgadują co już nie jest miłe. Zależy od chłopaka. Nie chciałam uogólniać i chyba tego nie zrobiłam.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ja widze zasadnicza roznice miedzy mezczyzna a kobieta- mezczyzna zawsze powie o swoich sukcesach, o tym, co mu sie podoba, po prostu lubi sie chwalic, a kobieta zawsze powie o porazkach, o tym, co jej sie nie podobalo, kobieta sie zali. Nie wiem, czemu mezczyzni tak lubia sie chwalkic, bo mezczyzna nie jestem, takie sa tylko moje powierzchowne obserwacje ;). Natomiast wiem, ze kobieta zali sie po to, zeby ja pocieszyc, przytulic, powiedziec, ze hiperbolizuje i wcale nie jest tak zle jak jej sie wydaje albo wrecz przeciwnie- uzalac sie nad nia. Po prostu chce czuc, ze kogos obchodzi, co ona czuje, co sie z nia dzieje....Ze ktos przejmuje sie jej problemami.
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Faceci lubia sie chwalić... bo chca zeby wszystkie kobiety uznaly ich za wyjątkowych...:p W pewien sposob rywalizują z innymi, chcą zeby zwrocic nanich uwage i szukająna to kazdego mozliwego sposobu..
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Napisze to co myśle:
Jako iz jestem honorowy (mam przynajmniej o sobie takie zdanie :p ) To stwierdzam ze męrzczyźnie rozmawiają o Kobietach, Tym bardzej myślą o nich....to wynika z biologi i genetyki człowieka...
Gdy jakaś dziewczyna się nam podoba próbujemy czegoś się o niej dowiedzieć od innego chłopaka. To chyba zrozumiałe. Co do obgadywania to nie bede wyrażał sie w tych kwestiach. Sądze, iż obgadywanie nie jest nikomu potrzebne, tym bardziej żartowanie sobie z kogoś to juz w ogóle odpada. Podsumowywując stwierdzam ze Chłopy mówią, myślą i duzo robią aby się spodobać Dziewczynom...Takie jest moje zdanie.

Wymiana poglądów, bądź opisanie faktów, wyrazenie zdania, to nie jest obgadywanie!
Zgadzam się z tą wypowiedzią... :)

Ja wiem, że chłopaki gadają o nas (czyt. dziewczynach z mojej klasy)
Rozmawiam na gg z moim kumplem z klasy i wielee sie od niego dowiaduje..
zaufał mi i jestem z tego zadowolona.
Teraz nasuwa mi się pytanie:
Czy abyś przyjmowała te informacje tylko do swojej informacji?
Wiesz jeśli tak to oki, ale jeśli ktoś poza Tobą dowiaduje się tego co On pisze to już nie jest zaciekawie... :/

Pozdrawiam :D
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Według mnie w każdym nawet najtwardzszym facecie tkwi czułość i subtelność.
Oczywiście ze w nocy mysle o swojej ukochanej(szkoda ze ona mnie nie uważa za swojego ukochanego ale to uż inna sprawa). Ja cierpie na chroniczną bezsenność wiec i tak nie sypiam ale jka na jbardziej myśle o dzieczynach i rozmawiam o nich ze swoimi najlepszymi kolegami bo to chyba noramlne ze jak ci sie podoba lub nie odoba dzieczyna to o nie j rozmawiasz z kolegami. Dziewczyny rozmawiają o chłopakach a chłopaki o dzieczynach. Ja nie widze w tym nic strasznego.

NIegdy nie chcialem ukrywaćswoich uczuć ale też nigdy nie potrafilem ich uzewnętrzniać. Raczej nie staram sie pozoiwać na twardziele choćwszyscy mnie za takiego biorą bo żadk sie uśmiecham(Ale to jużinna bajka)
 

chudy_misio

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
gosciniec ryt
czasami sie rozmawia z przyjaciółmi o swojej sympati - ale tylko czasami slucham ich rad kiedy tez tak uwazam lub przekonuja mnie wystarczajaca liczba argumentów
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja sądze ze są chłopacy którzy myślą wiele o dziewczynach i marzą o nich ...prosza kogoś o rady ale jest tez wiele takich których dziewczyny nie interesują :) na szczescie ja na takich nie natrafiam ... ale co tam .. jak chcą to myślą a jak nie to nie ... wkurzył mnie post jednego chłopaka który napisał ze nie ma powodu aby rozmawiac o dziewczynach. Ja bym do takiego powiedziała ze ma oczy w d***e ... po prostu nie wie co to miłosc ,... a jeśli sądzi ze wie to sie myli


\"Trzeba byc zakochanym,aby uwierzyc w anioły...\"
 

Attachments

  • walentynki__10_.gif
    walentynki__10_.gif
    12,8 KB · Wyświetleń: 23

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
O takich tam, że oj jak bardzoją kocham to raczej nieeee :p Ale jakimiś wrażeniami się wymieniamy :D
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Według mnie w każdym nawet najtwardzszym facecie tkwi czułość i subtelność.
Oczywiście ze w nocy mysle o swojej ukochanej(szkoda ze ona mnie nie uważa za swojego ukochanego ale to uż inna sprawa). Ja cierpie na chroniczną bezsenność wiec i tak nie sypiam ale jka na jbardziej myśle o dzieczynach i rozmawiam o nich ze swoimi najlepszymi kolegami bo to chyba noramlne ze jak ci sie podoba lub nie odoba dzieczyna to o nie j rozmawiasz z kolegami. Dziewczyny rozmawiają o chłopakach a chłopaki o dzieczynach.

Dokładnie.. nic dodać ,nic ując
 
Do góry