Czy chcesz działy torrent i emule

Status
Zamknięty.

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Jestem za. Może nie tyle co o dodawaniu torrentów z pirackim oprogramowaniem, ale porady jak ściągać itp, który program p2p, p2m jest najlepszy itp itd :)
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Jestem za. Może nie tyle co o dodawaniu torrentów z pirackim oprogramowaniem, ale porady jak ściągać itp, który program p2p, p2m jest najlepszy itp itd :)
a poczatek wystaczyłoby.

Widziałem juz kilak tematów związanych z torrentem i emule. Możnaby założyć jakieś działy na ten temat. A co do linków zawsze możnaby podawać (co nie koniecznie) w
Kod:
tagach jak tu widocznych tylko dla forumowiczów.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jestem przeciw, to nie forum warezowe (a tych jest masę) tylko ogólno tematyczne.

Jestem za. Może nie tyle co o dodawaniu torrentów z pirackim oprogramowaniem, ale porady jak ściągać itp, który program p2p, p2m jest najlepszy itp itd :)
o takich rzeczach można pisać w download. jak będzie fajnie porada napisana lub ciekawy temat będzie to nawet przypnę, tak jak to dotychczas robię.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
jestem przeciw, to nie forum warezowe (a tych jest masę) tylko ogólno tematyczne.

Forumowisko zajmuje się wszelakimi tematami więc dlaczego miało by braknąć i takich?
Po resztą nawet i na forach wazerowych zajmują się innymi tematami.
Dlaczego mamy się ograniczać skoro wciąż Forumowisko się rozrasta w nowe działy i nowych userów?
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Bo warez przyciągnąłby nowy spam, którego nie chcemy, a i nadiaru modów nie mamy, a forum się rozrasta ... .
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
... jak się rozrasta to i będzie więcej modów a spamu też; i tak nie unikniemy całego postępu cywilizacyjnego.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ponieważ warez może przysporzyć więcej kłopotu (żeby tylko spamu) niż popularności. Są fora "specjalistyczne" do tych celów.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Chciałbym też dodać, że dział warezowy byłby sprzeczny z regulaminem forum.
Regulamin można zawsze zmienić.

Ale widzę że modom nie jest na rękę ale większością głosów mają userzy i oni decydują co chcieliby.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Słusznie. Wcześniej tego nie zauważyłem Master. A więc 2/3 -1/3 miażdżąca przewaga osób opowiadających się za nietworzeniem tego działu.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
NIE.

Jak ktoś wyżej napisał: "specjalistycznych" serwisów jest wiele. 99% osób, które weszłyby w ten dział prosiłyby o linki do gier, filmów, muzyki etc. O spamie, natrętach, którzy rekalmują swoje pseudo warezowe portale już nie wspominam.

Swoją drogą widziałem już jakieś tematy o eMule i torrentach, więc po co osoby dział na to? Ktoś ma problem to zada pytanie w dziale o kompach/downloadingu...
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Co by się tam miało właściwie znajdować? Jak ktoś potrzebuje torrenta to wpisuje w wyszukiwarke torrentów czego szuka i ma wyniki, po cholerę zamieszczać jakieś linki na forum?

Równie dobrze możemy skopiować linki do każdej strony www, uzytkownicy nie musieliby używać już googli :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry