Czy Chcecie Żeby O Was Pamiętano?

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mi to wszytsko jedno..nie zalezy mi an pamieci mojej osoby jakis nieznanych mi ludzi...zebym wiecie cos tam osiagnela zeby koniecznie o mnie pamietano..na cmenatrzu widzialam taki text napisany na nagrobku " dr.med.hab.pr. imie i nazwisko" no i po co te tytuly ? :mruga: ja tylko chcialabym zeby rodzina o mnie pamietala..zeby kiedys ktos zapalil znicza na moim grobie i pomodlil sie...
 
D

DrFlesz

Guest
Zauważyłam, że ludziom bardzo zalezy zeby po śmierci o nich pamiętano, żeby cos po sobie koniecznie zostawić, zrobić coś dobrego czy 'zostawic' choćby swoje dziecko... Jakby to miało swiadczyć o tym, czy ich żywot ma sens... Nie mam nic przeciwko temu ale wydaje mi sie że dla wielu ludzi to jest tak ważne, że nawet rodzą dzieci chocby po to żeby 'cos po sobie zostawić'. Tylko zastanawia mnie czy nie robia tego tylko po to, żeby zaspokoić swoje ego, ze ktos bedzie o nich myslal gdy ich juz tu nie bedzie, w sensie ze O NICH a nie o tym co zrobili. Sama nie wiem :niepewny: Takie to ważne że ktos bedzie kładł czesciej niz raz na rok kwiatki na naszych grobach? (a i tak przeciez predzej czy pozniej wszyscy o nas zapomną, moze z wyjatkiem Einsteina czy Jana Pawla II i tym podonych) Co myslicie?
O tak! Chciłbym, żeby mnie pamiętano. Przejść do historii... to jest to! Żeby śpiewano o mnie pieśni... :)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
no ja mam nadzieje ze ktos bedzie o mnie pamietał, dlatego wolałabym np umrzec przed moimi rodzicami bo nie wiem jak sobie bez nich poradze pozatym milo by bylo jak by po smierci ktos mnie milo wspomnial czy zatesknił zapłakał ;(
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja bym chcial zeby mnie ktos mile wspominal i mowil ze bylam dobrym czlowiekiem itp :)
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
Chyba kazdy z nas by chciał żeby pozostał po nim jakiś slad. To chyba normalna reakcja na śmierć że zawsze ktoś coś wspomni o nas itd itp ...

Chciałbym żeby pamietano o mnie, wystarczy mi jak będzie to robiła moja rodzina i przyjaciele.
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
kazdy przeicez czuje potrzebe bycia potrzebnym..maslo maslane ale mniejsza z tym.. jezeli ludzie tego chca ze szcrego sercsa to stana sie zapamietani..dla mnie nie powinna liczyc sie sława..tylko to jak siebie dajemy na codzien w rodzinie.. aprzez to napewno zostaniemy zapamietani:)
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
phi... ludzie i tak zazwyczaj pamietaja te dobre chwile, wydarzenia. Wiec pewnie zapamietaja mnie z dobrej strony, o ile wogole zapamitejaja :D Co mi bedzie z ich pamieci jak mnie tu juz nie bedzie? Nic. Wiec mi to rybka. Wole zeby pamietali o mnie za zycia,a nie mysleli tylko o sobie :D
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Ja bym chciała żeby pamiętali... ale w zasadzie tylko rodzina i znajomy no i rzecz jasna mój chłopak... Po prostu chciałabym jak umrę żeby ktoś szczerze zapłakał, żeby zatęsknił, żeby ktoś mógł powiedzieć że mu mnie brakuje :( tylko albo aż tyle :/
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
i tak o kazdym zapomna (chyba ze jakies twierdzenie matematyczne albo fizyczne wymysli to beda twoje nazwisko przeklinac miliony studentow politechnik :D
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Oczywiście chce być pamiętany przez dzieci jako kochający ojciec, dziadek itd. To będzie dla mnie najlepsza nagroda za moje życie i mam nadzieję, że to osiągne :)
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Nie chcę...
Ludzie mogą nawet teraz o mnie zapomnieć..
Poradzę sobie sama..
WOLĘ być sama..
Ludzie potrafią tylko ranić..
Umieją pamiętać tylko te złe chwile..
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A ze sie tak zapytam, co nas to bedzie obchodzic czy ktos o nas bedzie pamietal jak nas nie bedzie juz na tym swiecie?
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
se nic ale temat do nabijania postów jest...
A.D.D.A.M.2.3. se ty nie budziesz zapomniany nigdy!
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
kolo d.u.p.y mi to lata czy ktos bedzie o mnie pamietal czy nie, drugim ajnsztajnem nie zostane... dla mnie wazne jest to, zeby to zycie wesolo i przyjemnie przezyc :) (no i kupic sobie carrere 911 :D)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm pamiętali moze tak, ale nic na siłę no i nie pamiętali jak np Hitlera :D
chociaz lepiej zeby nie pamiętali....przypomne sie jak bedzie trzeba :D HAHAHA
 
Do góry