Czy byliście kiedyś 'na dywaniku' u dyrektora szkoły?

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
nie byłam. i nie zamierzam. zwykle zwalam winę na innych xD wiem okropna jestem ^_^
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja bylam tylko raz rok temu :p strasznie mi sie na polskim nudzilo i zrobilam samolot z papieru i pofrunal sobie i ze tak powiem "wpadł pani od polskiego w oko" ^_^ ale nic sie jej nie stało ;)
 

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
no kilka razy bylem za hmm... moze by to bowiecie o wojne :) kilka kumpli na kilku kolesi za szkolo i jazda :) ostrezenie dostalem i tyle od dyra :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nie. Nie bylam jeszcze :p
za to moj kolega tylko w tym roku,
byl juz chyba z 7x..przestal liczyc.
Ale ze kazdym razem, za to samo.
-za bojki.
Jak tylko ma okazje, albo cos mu nie pasuje to bije kogos o_O
dobrze, ze to chlopak z mojej klasy, bo ja jestem bezpieczna dzieki temu :lol:
 

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Ja byłam :D
za to że powiedziałam do nauczyciela spie :cenzura: myślałam że tego nie usłyszał,ale się myliłam :D
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
Hehe najpierw byłem z powodu bojek z kumplami - może 3 razy, póxniej z powodu pyskowania, głównie na macie i niemcu - może z 3 razy też, a póxniej miałem juz takie znajomości, ze klasa posyłała mnie jak coś chciał załatwić ;p no i kilka razy z jakimś dyplomem sie leciało pochwalić, jak wychowawca kazał :D
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Zdarzyło mi sie tylko raz z kumplem i kumpelą.Zabujałam się w chłopaku ze starszej klasy ichciałam mu zrobić zdjęcie,dałam aparat kumplowi żeby zrobił, i jak zrobił to zaczął zwiewać,oddając mi w biegu aparat.Dyrektorka to zobaczyła,zabrała aparat i kazała naszej trójce przyjść po lekcjach.Przyszliśmy,dyrektorka pytała się czemu to zrobilismy,ja powiedziałam a ona kazała mi przy niej usunąć tylko to zdjęcie.Dobrze że i tak nie wyszło bo szkoda by mi było :p
 

Pan_PrezeS

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja pierwszy raz byłem na dywaniku u Pani dyrektor w podstawówce. Za to, że wraz z dwoma kumplami zostaliśmy zamknięci w szkole :D i siedzieliśmy tam do godziny 21. :D Głupio to zabrzmiało, :D ale chodziło o to, że mieliśmy mieć trening w tenisa stołowego... niestety nauczyciel nie przychodził, a my mając nadzieje, że w końcu przyjdzie w podziemiach graliśmy w piłkę :D No i kiedy chcieliśmy wyjść szkoły była już zamknięta :D. Następnym razem byłem już u Pana dyrektora na dywaniku w gimnazjum :p za to, że pobiłem takiego koleszke :p. Ale mu się należało Pzdr. :)
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
A ja byłam raz xD
Biłam się z koleżankami parasolem :hahaha:
A potem w piątkę razem na dywaniku wszystkie miały łzy w oczach :zamknijoczy: Ja też... :hahaha:
Mimo wszystko, miło to wspominam :)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ojjj ja byłam 2 razy <_<
To była poważna sprawa...nauczyciele, rodzice, policja...
Ehh za pierwszym razem poszłam jako świadek taaakiej afery z pobiciem...
A potem za drugim razem jako podejrzana :/
Ehh nie wspominam tego miło grrr "przyjaciółka" mnie wkopała, ale udało mi się jakoś z tego wybrnąć!
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
raz - w tym roku, bo zorganizowalismy impreze w szkolnym klubie i zostal taki syf, ze szkoda gadac...ale impreza byla przednia :eek:k2: :D
 

jacekk2

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Nie nigdy teraz w liceum mamy spoko dyrektora tz panią dyrektor. Ma ok. 34 lat i jest :cenzura:iasta cały czas coś odwala i jest strasznie śmieszna. :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :D :D :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
3 razy:

1. Trafiliśmy woźną piłką do nogi (specjalnie oczywiście), tłumaczyliśmy się że kopnęliśmy piłkę a ona w tym samym czasie wyszła zza szkoły i przypadkiem dostała pilką. :D

2. Pobiłem kumpla (oczywiście nie bez powodu)

3. Weszliśmy do pomieszczenia w którym woźna trzyma wszystkie płyny do czyszczenia itp. Raczęliśmy rozlewać to po ścianach i ona wtedy weszła.
 
Do góry